Miernik ATP PCE-ATP 1-KIT do powierzchni

Numer zamówienia: PCE-ATP 1-KIT
7.646,00 zł
9.404,58 zł
PCE-ATP 1-KIT
Cena netto (nie zawiera kosztów dostawy)
Czas dostawy: 1-2 dni

Urządzenie pomiarowe ATP PCE-ATP 1-KIT / szybki pomiar higieniczny / najprostsze pobieranie próbek / Interfejs USB i Bluetooth / samodzielny kalibracja przy włączaniu /  

 

Lumitester PCE-ATP 1-KIT służy do szybkiego i łatwo sprawdzić czystość powierzchni, które należy wziąć pod uwagę. Lumitester pokazuje wynik pomiaru na dużym wyświetlaczu LCD już po 10 sekundach. W wewnętrznej pamięci luminometru można zapisać do 10 000 zestawów danych pomiarowych z czasem i datą.


Lumitester PCE-ATP 1, przy użyciu odpowiedniego pióra PCE-ATP SwapPen, umożliwia szybkie wykrywanie pozostałości żywności lub mikrobiologicznych na wszystkich powierzchniach, które mają kontakt z produktem, w celu sprawdzenia skuteczności czyszczenia i środki dezynfekcyjne. Ilościowe oznaczanie wewnątrz- i zewnątrzkomórkowego trójfosforanu adenozyny (ATP) przeprowadza się w przenośnym urządzeniu Lumitester PCE-ATP 1. 


Dane pomiarowe z Lumitester można zapisać i dalej przetwarzać po pomiarze. Lumitester służy do kontroli higieny w farmacji, medycynie, gastronomii, hurtowniach itp.


Pomiary Lumitesterem przeprowadzane są za pomocą specjalnie dostępnych probówek ATP. Powierzchnia jest pobierana za pomocą wacika znajdującego się w probówce. Wacik jest następnie wciskany do końca probówki, stykając się z cieczą reakcyjną i właściwym odczynnikiem. Delikatnie wstrząsając, ciecz reakcyjna zbiera się w komorze reakcyjnej probówki. Następnie całą probówkę umieszcza się w komorze pomiarowej Lumitester PCE-ATP 1. Następnie rozpoczyna się pomiar. Po 10 sekundach wynik pomiaru jest wyświetlany w jednostkach RLU (Relative Light Units) na wyświetlaczu Lumitester.


Lumitester PCE-ATP 1 może być używany w różnych sektorach biznesowych. Luminometr umożliwia bezproblemową kontrolę i dokumentację w przemyśle spożywczym. Może to mieć miejsce podczas sprawdzania czystości w kuchni w stołówce lub podczas przetwarzania żywności w dużej firmie przemysłowej. Lumitester PCE-ATP 1 pomaga wdrożyć koncepcję HACCP. 

Oprócz zastosowania w sektorze spożywczym, tester higieny może być również używany przez firmy sprzątające do przedstawienia dowodów usług sprzątania. Pamięć miernika PCE-ATP 1 Lumitester dokumentuje czas pomiaru wraz z datą i godziną. Ponadto można dodać różnych użytkowników, aby rozróżnić dane pomiarowe. 


Ponadto Lumitester PCE-ATP 1 jest używany w służbie zdrowia. Wszędzie tam, gdzie ważne są czyste powierzchnie i sterylność, za pomocą luminometru można szybko sprawdzić czystość. 


- wdrożenie koncepcji HACCP
- niska waga i krótki czas pomiaru
- transfer danych do oprogramowania oceniającego
- pamięć wartości mierzonych na 10000 wyników pomiarów
- automatyczna autokalibracja
- Interfejs USB i Bluetooth


Metody rozpoznawania

Całkowanie analogowe przez fotodiody

Wyjście danych

RLU (Względna jednostka światła)

Szum w tle

± 5 RLU

pomiar szerokości

0 ... 999999 RLU

Czas pomiaru

10 sekund

Wyświetlacz

3,5" Graficzny wyświetlacz LCD

Interfejs

USB
Bluetooth

Pamięć

256użytkowników
10000 rekordów

Autodiagnostyka

Autom. Kontrola czystości przed każdym użyciem

Warunki otoczenia

+5 ... +40 °C, 20 ... 80 % wilgotności względnej

Warunki przechowywania

-10 ... +40 °C, maks. 60 % RH

Moc

Akumulator litowo-jonowy 3,7 V / 2300 mAh

Czas pracy baterii

Praca 10 godzin
Czuwanie: 600 godzin

Wymiary

189 x 70 x 35 mm

Waga

ok. 280g


1 x urządzenie pomiarowe ATP PCE-ATP 1-KIT
1 x akumulator litowo-jonowy 3,7 V / 2300 mAh
1 x kabel USB
1 x ładowarka USB
1 x pasek do noszenia
1 x oprogramowanie komputerowe (w obszarze pobierania)
1 x  Probówki PCE-ATP SWAP (100 sztuk) (do powierzchni)