Krachtsensor PCE-C-R10LFC serie 5-100 kg
Best.nr.: PCE-C-R10LFC
EAN:
PCE-C-R10LFC
Levertijd:2 weken
Beschrijving
Krachtopnemer PCE-C-R10LFC serie 5-100 kg
De miniatuur - krachtopnemer is dankzij zijn kleine afmetingen goed toepasbaar op moeilijk te bereiken locaties. Bijzonder is de bouwhoogte bij deze krachtopnemer. Met een diameter van slechts Ø10 mm is deze krachtopnemer kleiner in diameter dan een munt van 1 cent.
Specificaties
Technische specificaties
Nominale belasting / belasting F.S.5/10/20/50/100 kg
50/100/200/500/1000 N
!!! Nominale belasting / minimale belasting geselecteerd !!!
Maximale belasting/belasting120 %
Breukbelasting/belasting150 %
Nominaal vermogen1,0-1,5 mV/V
Bereik van de voedingsspanning2,5 V - 5 V
Maximale voedingsspanning5 V
Afwegingen van het nulsignaal± 2% F.S.
Lineariteit afwijking1,0 % F.S.
Omkeerspanning (Hysterese)1,0 % F.S.
Herhaalbaarheid1,0 % F.S.
Kruipbelasting (30 min)0,1 % F.S.
Input weerstand350 ± 10 Ω
Output weerstand350 ± 3 Ω
Isolatieweerstand≥5000 MΩ/100VDC
Nominale bereik van de omgevingstemperatuur-10 ... 60 ° C
Temperatuurbereik voor gebruik-20 ... 80 ° C
Temperatuurcoëfficiënt van de karakteristieke waarden0,1% F.S. / 10 ° C
Temperatuurcoëfficiënt van het nulpunt0,1% F.S. / 10 ° C