Waga stołowa / waga przemysłowa PCE-HLTS 2T-ICA wraz z certyfikatem kalibracji ISO

Numer zamówienia: PCE-HLTS 2T-ICA
22.190,00 zł
27.293,70 zł
4250348729903
PCE-HLTS 2T-ICA
Cena netto (nie zawiera kosztów dostawy)
2.000 kg
0,5 kg
nein
Czas dostawy: 5-7 dni

Waga stołowa podnośna PCE - HLTS 2T

Wysokość robocza do 1130 mm / nośność do 2t / powierzchnia robocza 1300 x 850 mm / rozdzielczość 0,5 kg / bezstopniowa regulacja wysokości

Waga stołowa podnośna to praktyczne połączenie stołu roboczego z regulacją wysokości i wagi. To stabilne połączenie umożliwia ergonomiczną pracę w logistyce i spedycji, pakowaniu czy komisjonowaniu. Dzięki bezpośredniemu ważeniu części za pomocą wagi stołowej lub zastosowaniu funkcji liczenia sztuk można połączyć dwa etapy pracy, co oszczędza czas. Jednocześnie zastosowanie wagi stołowej o regulowanej wysokości zapewnia bardziej ergonomiczną pracę, ponieważ wysokość roboczą można optymalnie dopasować do indywidualnych warunków pracownika, zwłaszcza w przypadku ciężkich części, co oznacza, że możliwa jest praca przyjazna dla pleców . Powierzchnia robocza stołu podnośnego składa się z platformy, która jest podparta dwoma nożycami tej samej długości na ramie podstawy stołu podnośnego nożycowego. Nożyce obracają się wokół osi pośrodku nóg, co umożliwia równomierne podnoszenie i opuszczanie platformy.

Dzięki bezstopniowej regulacji wysokości hydrauliczna waga stołu podnośnego pomaga w szybkie, wygodne i przyjazne dla pleców podnoszenie Praca. Ta waga stołowa składa się z wytrzymałego stołu podnośnego nożycowego, który można ustawić na indywidualną wysokość roboczą 350 .... 1130 mm pozwala. Hydrauliczna waga stołowa może podnieść ładunek o masie do 2 ton (2000 kg) i zważyć go z dokładnością do 0,5 kg. Podnoszona waga stołowa oferuje zamkniętą powierzchnię roboczą o wymiarach 1300 x 850 mm. Powierzchnia robocza hydraulicznej wagi stołowej otoczona jest listwą zabezpieczającą, która w przypadku zakleszczenia natychmiast przerywa proces opuszczania, aby uniknąć ewentualnych obrażeń ciała. Obsługa lub podnoszenie i opuszczanie wagi stołowej odbywa się za pomocą zewnętrznego panelu sterowania z przyciskiem podnoszenia, opuszczania i przyciskiem zatrzymania awaryjnego.

Funkcje wagi stołowej umożliwiają np. , dzięki regulowanym wartościom granicznym alarmu, aby nie przekroczyć podanej wagi rzeczywistej (zabezpieczenie przed przeciążeniem). Funkcję liczenia sztuk można wykorzystać do kontroli kompletności, a funkcję sumowania można dodać do wagi całkowitej z kilku ważeń i przesłać do komputera PC lub wydrukować z czasem i datą na opcjonalnie dostępnej drukarce. Waga stołowa podnośna jest dostarczana w dwóch częściach. Z jednej strony system składa się z belek ważących, które są zakotwiczone w podłożu. W drugim kroku stół podnośny nożycowy jest przykręcany do belki ważącej i doprowadzane jest zasilanie do wagi stołowej i stołu hydraulicznego. To kończy konfigurację i można użyć hydraulicznej wagi stołowej.

Akcesoria

Stół podnośny Skalę można stosować z innymi dodatkowymi elementami, które można łączyć w celu zwiększenia funkcjonalności systemu. Oprócz interfejsu analogowego (4...20 mA) można również podłączyć rejestrator danych w celu rejestrowania mierzonych wartości w dłuższych okresach czasu. Możliwe jest również wykorzystanie oprogramowania komputerowego do przenoszenia zmierzonych wartości do innych programów przetwarzających dane. Do wagi stołowej podnośnej można również podłączyć drukarkę w celu bezpośredniej dokumentacji, dzięki czemu wyniki mogą być dokumentowane lub rejestrowane. Jeżeli mierzone wartości mają być odczytywane lub sprawdzane z większej odległości, możliwe jest również zastosowanie dużego wyświetlacza.

Wskazówka bezpieczeństwa: podana nośność wagi stołowej ma zastosowanie tylko w przypadku równomiernego rozłożenia obciążenia i wystarczającego zakotwiczenia w podłożu.


- Bezstopniowa regulacja wysokości od 350 do 1130 mm
- Zakres ważenia do 2t
- Rozdzielczość wagi 0,5 kg
- Podnoszenie i opuszczanie platformy za dotknięciem przycisku.
- Dzięki zaworowi bezpieczeństwa proces opuszczania nie jest możliwy w przypadku braku zasilania.
- Obwodowa listwa zaciskowa bezpieczeństwa.
- Zewnętrzny panel sterowania z przyciskiem podnoszenia, przyciskiem opuszczania i wyłącznikiem awaryjnym.
- Kontrola docelowej/rzeczywistej masy całkowitej
- Funkcja liczenia sztuk
- Funkcja sumowania
- Interfejs RS232

stół podnoszony
Ładność 2 t (2000 kg)
Podnośnik zakres 350 … 1130 mm
skok 780 mm
Podnoszenie napędu Hydrauliczny
Rozmiar platformy 1300 x 850 mm
Typ platformy zamknięty
Prędkość podnoszenia bez ładunku ok. 60 mm/s.
Cykle skoku Maks. 10 na godzinę / maks. ok. 30 000
Panel sterowania Przycisk podnoszenia, przycisk opuszczania i wyłącznik awaryjny
Długość przewodu ok. 3 m
Moc pompy hydraulicznej 2,2 kW
Zasilacz do stołu podnośnego 380 V / CEE 16A
Długość kabla ok. 3,5 m
Waga ok. 225 kg
Skala
Zakres ważenia 2000 kg / 2 t
Rozdzielczość 0,5 kg
Niepewność ± 2 kg
Zakres tary Tara wielokrotna w całym zakresie ważenia
Wyświetlacz LCD o wysokości znaków 25 mm
Instalacja wyświetlacza Statyw / wysokość robocza 115 mm
Długość kabla do wyświetlacza ok. 5 m
Interfejs RS-232 / Sub D9 / Męski
Waga zasilająca Akumulator 6 V / zasilacz 9 … 12 V
Waga ok. 55 kg

1 x hydrauliczny stół podnośny nożycowy
2 x belki wagowe
1 x wyświetlacz wagi
4 x śruby łączące M12
1 x instrukcja obsługi
1 x certyfikat kalibracji ISO