Waga paczkowa PCE-PB 60N-ICA wraz z certyfikatem kalibracji ISO

Numer zamówienia: PCE-PB 60N-ICA
1.051,00 zł
1.292,73 zł
4250348726469
PCE-PB 60N-ICA
Cena netto (nie zawiera kosztów dostawy)
60 kg
60 kg
20 g
inkl. ISO-Kalibrierzertifikat
Czas dostawy: 5-7 dni
Waga pakietowa PCE-PB 60N do 60 kg, dwukierunkowy interfejs USB, HOLD i PEAK funkcja,
Funkcja liczenia, zasilanie sieciowe i bateryjne, w tym kabel interfejsu USB, w tym kalibracja ISO

Waga paczkowa USB to uniwersalna waga platformowa. Ze względu na swoje wyposażenie ta łatwa w użyciu waga nadaje się nie tylko do obszaru wysyłki. Dzięki funkcjom takim jak liczenie sztuk, ważenie poziomu napełnienia i funkcja PEAK Hold nadaje się również do specjalnych  Zastosowania w rozwoju, w produkcji iw magazynie. Waga paczkowa może być zasilana standardowymi bateriami AA lub za pomocą wtyczki sieciowej podłączonej do zwykłych gniazdek. Dzięki niewielkiej wadze wynoszącej zaledwie 3 kg oraz kompaktowym wymiarom platformy i pulpitu sterowniczego przenoszenie wagi z miejsca użytkowania na miejsce jest całkowicie bezproblemowe.  Platforma wagowa  o wymiarach 300 x 300 x 45 milimetrów jest wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i łatwy w czyszczeniu. 

Wyświetlacz i jednostka sterująca są połączone z platformą z tą wagą paczkową za pomocą kabla spiralnego, który można przedłużyć do długości około 1,5 metra. W zależności od środowiska pracy można go zawiesić na ścianie lub postawić obok platformy z dedykowanym uchwytem ekspozycyjnym. Regulowane podświetlenie wyświetlacza sprawia, że wyświetlane wartości są dobrze widoczne nawet przy słabym oświetleniu otoczenia, a regulowane automatyczne wyłączanie zwiększa  czas pracy w trybie bateryjnym. Jako jednostkę miary można również wybrać gramy (g), funty angielskie (lb) lub niutony (N) zamiast kilograma. Wynik ważenia jest wtedy natychmiast wyświetlany w wybranej jednostce i nie trzeba go już przeliczać. Aby przełączać się między  Jednostki należy nacisnąć tylko na panelu sterowania  nacisnąć na wadze paczkowej. Aby uniknąć pomyłek, aktualnie ustawiona jednostka jest wyświetlana na wyświetlaczu nad wartością liczbową. 

Waga działek PCE- PB 60N może być również używany jako waga licząca. Niezależnie od tego, czy chodzi o kompletację zamówień, przyjęcie towaru czy kontrolę stanów magazynowych, określenie ilości sztuk tego samego rodzaju jest znacznie ułatwione dzięki wagom z funkcją liczenia. Z jednej strony funkcja PEAK Hold umożliwia ustawienie testu z pomiarem siły ściskającej, w którym stale wyświetlana jest tylko wartość szczytowa. Z drugiej strony maksymalna waga z kilku  Komponenty lub jednostki opakowaniowe są określane w celu zarejestrowania maksymalnego odchylenia w górę lub dostosowania urządzeń i procesów pracy do jak największej masy jednostkowej. Kolejną interesującą funkcją wagi paczkowej jest zapamiętywanie wagi kontenera, która jest rejestrowana w  odjąć od późniejszych ważeń. Za pomocą tej funkcji można na przykład wyświetlać ilości napełniania beczek, butli gazowych lub pojemników zbiorczych bezpośrednio jako wagę netto.
Dwukierunkowy interfejs USB umożliwia nie tylko bezpośredni transfer wyników ważenia  do komputera lub drukarki, ale także sterowanie wagą paczkową przez komputer PC. 

Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu, takiemu jak PCE-SOFT SC, opracowanemu specjalnie dla modeli wag PCE, wyznaczona wartość masy może być wczytywane bezpośrednio do dokumentów wysyłkowych, wykazów inwentaryzacyjnych czy baz produktów. Oprogramowanie wagi, które działa równolegle z programami aplikacyjnymi, na żądanie symuluje wpis z klawiatury, co oznacza, że aktualna wartość masy jest wyświetlana bezpośrednio  przeniesiony do aktywowanego pola oprogramowania aplikacyjnego. Oprogramowanie jest dostępne w różnych wersjach jako akcesorium opcjonalne.

Waga paczkowa może być używana przez użytkownika jak również być kalibrowanym przez profesjonalnych dostawców usług kalibracyjnych, tj. sprawdzać dokładność pomiarów. Na życzenie waga PCE-PB 60N może być również za dopłatą dostarczona z certyfikatem kalibracji ISO. Jeśli podczas kalibracji okaże się, że wyniki ważenia nie są wystarczająco dokładne, wagę można ponownie wyregulować. Oferuje możliwość ponownej kalibracji kilku punktów za pomocą menu wagi. Zapewnia to wysokądokładność w całym zakresie ważenia. 


- Wysokość cyfr na wyświetlaczu 20 mm
- Platforma ze stali nierdzewnej 300 x 300 x 45 mm
- Tara wielokrotna
- Funkcja PEAK (wyświetlanie wartości maksymalnej)
- Funkcja liczenia sztuk z referencyjną liczbą sztuk
- Funkcja kontroli poziomu (ważenie beczek)
- Zasilanie sieciowe lub bateryjne
- Regulacja wielopunktowa
- Dwukierunkowy interfejs USB
- Opcjonalnie dostępne oprogramowanie wagi


Zakres ważenia (maks.) 60 kg
Minimalne obciążenie (Min) 60 g
Czytelność (d) 20 g
Możliwa tolerancja pomiaru ± 80 g
Płytka wagi (dł. x szer. x wys.) 300 x 300 x 45 mm
Wyświetlacz LCD wysokość cyfr 20 mm (podświetlany)
Przewód wyświetlacza 90 cm przewód spiralny z możliwością przedłużenia do ok. 1,5 m
(złącze wtykowe na wyświetlaczu)
Jednostki miarykg / g / lb / N (Newton)
Funkcje - Funkcja PEAK hold (wyświetlanie wartości maksymalnej)
- Tara wielokrotna w całym zakresie pomiarowym
- Kontrola poziomu (automatyczna funkcja tarowania OFF)
- Funkcja liczenia sztuk (min .1 d)
- Iskra ważenia zwierząt ion
- regulowane filtry zapewniające szybki czas reakcji
- regulowane wyłączanie i oświetlenie
Interfejs USB dwukierunkowy (zapytanie z Sx + CR + LF)
Temperatura pracy +5 °C ... +35 °C / maks. 85% wilgotności względnej
Zasilanie Zasilacz DC9V / 200 mA lub 
6 baterii AA 1,5 V
Ciężar własny ok. 4 kg
Zalecana masa kalibracyjna     Klasa M1 (dowolny wybór)

1 x waga paczkowa PCE-PB 60N-ICA
1 x stojak
1 x kabel interfejsu USB (ok. 1,5 m),
1 x zasilacz i instrukcja
1 x certyfikat kalibracji ISO