Waga licząca PCE-TB 15C

Numer zamówienia: PCE-TB 15C
2.136,00 zł
2.627,28 zł
4250348713605
PCE-TB 15C
Cena netto (nie zawiera kosztów dostawy)
15 kg
0,5 g
Kalibrierfähig
Czas dostawy: 1-2 dni
Profesjonalna waga licząca do 15 kg / rozdzielczość od 0,5 g / potrójny wyświetlacz / 
Pamięć do 1000 artykułów / monitorowanie ilości i masy jednostkowej/ 
Skaner, złącze USB, PC, drukarka / opcjonalne styki przełączające OC, 4-20 mA, 0-10 V
Waga licząca z serii PCE-TB C jest prawdziwym profesjonalnym pomocnikiem w każdym zadaniu związanym z liczeniem. Skala licząca jest wspomagana przez wewnętrzną pamięć danych mieszczącą do 1000 artykułów, którą można łatwo wywołać na przykład za pomocą skanera. Dane artykułu, które można zapisać w wagach liczących to: oznaczenie artykułu, kod skanera, masa sztuki, dopuszczalne odchyłki wagowe MIN/MAX oraz waga opakowania (TARA). Załadowanie wagi liczącej możliwymi informacjami jest bardzo łatwe.

W tym celu dane są tworzone w oprogramowaniu przypominającym arkusz kalkulacyjny i przenoszone do wewnętrznej pamięci wagi liczącej. Ponadto waga licząca może przenosić wykonane obliczenia do komputera PC lub dostępnej opcjonalnie pamięci USB.  Ale nawet bez pamięci wewnętrznej waga licząca jest profesjonalnym pomocnikiem. Jeśli np. kod kreskowy nie jest dostępny w pamięci danych, użytkownik zostanie o tym poinformowany i nadal ma możliwość wykonania dalszego ważenia/zliczania pod kodem kreskowym iw razie potrzeby zapisania go lub przeniesienia do komputera . Przeprowadzona w ten sposób inwentaryzacja/inwentaryzacja oszczędza dużo czasu post-processingu i wyklucza błędy transmisji.

Pomimo wielu przycisków obsługa danych na profesjonalnej wadze liczącej jest bardzo łatwa. Można to zrobić na komputerze PC w formie tabeli. Utwórz tabelę np. w Excelu, w której zapisane są dane: miejsce w pamięci, opis towaru, kod kreskowy, masa sztuki, masa docelowa, tolerancje odchyleń (min. - max.) oraz masa tary, zapisz je jako plik CSV. Być może można to również zrobić z systemu zarządzania towarami Twojej firmy. Następnie wystarczy przenieść go do profesjonalnej wagi liczącej za pomocą bezpłatnego oprogramowania wchodzącego w zakres dostawy. Po pomyślnym przesłaniu danych dostęp do elementów można uzyskać szybko i wygodnie. Można to zrobić za pomocą przycisków bezpośredniego wyboru na profesjonalnej wadze liczącej lub za pomocą dostępnego opcjonalnie skanera.


W zależności od konfiguracji wagi profesjonalnej skali liczącej, dane mogą być automatycznie zapisywane jako plik TXT bezpośrednio na komputerze PC lub w pamięci USB. Dane mogą obejmować na przykład użytkownika, numer artykułu, godzinę, datę i ilość. Import danych z pliku TXT do programu Excel jest wówczas bardzo łatwy i umożliwia proste obliczenie przeprowadzonego liczenia. Produkty, które nie zostały zapisane, można również policzyć i zapisać z żądanymi informacjami w profesjonalnej wadze liczącej; nie jest do tego konieczna konserwacja bazy danych artykułów. Oznacza to, że profesjonalna waga licząca może być używana w większości obszarów zastosowań.

Pomimo wielu przycisków obsługa danych na profesjonalnej wadze liczącej jest bardzo łatwa. Można to zrobić na komputerze PC w formie tabeli. Utwórz tabelę np. w Excelu, w której zapisane są dane: miejsce w pamięci, opis towaru, kod kreskowy, masa sztuki, masa docelowa, tolerancje odchyleń (min. - max.) oraz masa tary, zapisz je jako plik CSV. Być może można to również zrobić z systemu zarządzania towarami Twojej firmy. Następnie po prostu przenieś go do profesjonalnej wagi liczącej za pomocą bezpłatnego oprogramowania. Po pomyślnym przesłaniu danych dostęp do elementów można uzyskać szybko i wygodnie. Można tego dokonać za pomocą przycisków bezpośredniego wyboru na profesjonalnej wadze liczącej lub za pomocą dostępnego opcjonalnie skanera.

W zależności od konfiguracji profesjonalnej wagi liczącej, dane mogą być automatycznie zapisywane jako plik TXT bezpośrednio w komputerze PC lub w pamięci USB. Dane mogą obejmować na przykład użytkownika, numer artykułu, godzinę, datę i ilość. Import danych z pliku TXT do programu Excel jest wówczas bardzo łatwy i umożliwia proste obliczenie przeprowadzonego liczenia. Produkty, które nie zostały zapisane, można również policzyć i zapisać z żądanymi informacjami w profesjonalnej wadze liczącej; nie jest do tego konieczna konserwacja bazy danych artykułów. Oznacza to, że profesjonalna waga licząca może być używana w większości obszarów zastosowań. 

- pamięć wewnętrzna do 1000 pozycji
- przetwarzanie danych głównych za pomocą komputera PC
- potrójny wyświetlacz
- połączenie ze skanerem (RS-232 Sub -D 9 )
- Interfejs RS-232 i USB
- Funkcja sumowania
- Kontrola masy granicznej
- Pamięć na 10 mas tary
- opcjonalnie: bateria i skaner
- opcjonalnie: LAN / Ethernet / sieć
- opcjonalnie: pamięć USB
- opcjonalnie: 4-20 Wyjście analogowe mA / 0-10 V

zakres ważenia 15 kg
Rozdzielczość 0,5 g
Niepewność ± 1,5 g
referencyjna waga elementu zważenie lub wprowadź
Zakres tary Tara wielokrotna w całym zakresie ważenia
Wyświetlacz Wiele wyświetlaczy o wysokości cyfr 16 mm
Pamięć masowa - dla maksymalnie 5 użytkowników
  - dla 30 produktów za pomocą przycisków skrótów
  - łącznie 1000 rekordów produktów
  - dla 10 mas tary
   
Rekord produktu - numer lokalizacji
  - opis elementu
 - Kod kreskowy
  - masa sztuki / masa docelowa
  - tolerancje odchylenia / Min - Max
  - masa własna
   
Konserwacja danych Ręcznie na wadze lub z pomocą
  oprogramowania komputerowego re i Excel
Interfejs RS-232 i USB
  Skaner przez RS-232 / Sub-D 9 możliwe
Opcjonalne 4-20 mA / 0-10 V / przełączanie styków
Czas ustalania < 3 s
Rozmiar platformy 300 x 210 mm (stal nierdzewna )
Kalibracja możliwość zewnętrzna / dowolny wybór za pomocą odważników M1
Zasilacz zasilanie 230 V / 50 Hz - 12 V / 1,2 A zasilanie
  lub opcjonalny akumulator 6V / 4,5Ah
Czas pracy baterii ok. 90 godzin / czas ładowania ok. 12 godzin
Temperatura aplikacji -10…+35°C / 15% rH – 85% rH
Wymiary 335 x 320 x 110 mm
Waga ok. 3,5 kg
   

1 x waga licząca PCE-TB 15C
1 x zasilacz sieciowy
1 x baza oprogramowania wagi (darmowe oprogramowanie w obszarze pobierania)
1 x instrukcja obsługi