Waga do napełniania PCE-ABT 220L-DAkkS z certyfikatem kalibracji DAkkS

Numer zamówienia: PCE-ABT 220L-DAkkS
3.621,00 zł
4.453,83 zł
4250348722935
PCE-ABT 220L-DAkkS
Cena netto (nie zawiera kosztów dostawy)
100 g
0,0001 g
Kalibrierfähig
Czas dostawy: 5-7 dni
 Waga do napełniania z osłoną przeciwwiatrową / do pomiaru małych próbek do 220 g / interfejs PC /
prosta obsługa / wbudowana poziomica do ustawiania / opcjonalnie z certyfikatem ISO / odważnik kalibracyjny w zestawie / gotowy do natychmiastowego użycia 

Dzięki rozdzielczości 0,1 mg ta precyzyjna waga jest idealna do sprawdzania masy najmniejszych próbek. Na przykład proszek można ważyć za pomocą wagi do napełniania. Typowymi obszarami zastosowania wagi do napełniania są zatem laboratoria lub placówki badawcze. Ważenie bardzo małych próbek jest bardzo trudne, ponieważ nawet niewielki podmuch wiatru zafałszuje odczyt. Z tego powodu wokół powierzchni ważenia wagi do napełniania zainstalowana jest osłona przeciwwiatrowa. Dzięki temu najmniejsze podmuchy wiatru nie mają wpływu na pomiar dokładnej skali.

Wagę do napełniania można podłączyć bezpośrednio do komputera za pomocą interfejsu RS232. Dzięki dostępnemu opcjonalnie oprogramowaniu do wagi napełniającej, zmierzone dane mogą być wyświetlane w formie tabelarycznej. Oprogramowanie może również wyświetlać graficznie zmierzone wartości ze skali napełnienia. Istnieje również możliwość eksportu zmierzonych wartości zarejestrowanych przez wagę napełniania. Oznacza to, że odczyty ze skali wypełnienia można łatwo włączyć do prezentacji, wysłać e-mailem lub po prostu wydrukować. 

W razie potrzeby skalę napełnienia można sprawdzić za pomocą dostarczonego odważnika kalibracyjnego. Gwarantuje to, że waga do napełniania zapewnia doskonały wynik pomiaru. Precyzyjna skala może być również regulowana przez operatora w bardzo krótkim czasie za pomocą odważnika kalibracyjnego. 

Aktualne położenie skali napełniania w miejscu instalacji można określić za pomocą wbudowanej poziomicy. Jeśli pozycja skali napełniania nie jest odpowiednia, można ją wyregulować za pomocą nóżek o regulowanej wysokości. Dzięki temu skala napełniania jest odpowiednio dopasowana do aktualnego miejsca instalacji. 

- Ochrona przed wiatrem zapewniająca stabilne ważenie 
- Interfejs RS232 do połączenia z komputerem
- Podświetlenie
- Rozdzielczość 0,1 mg
- Powierzchnia ważenia 80 mm
- Zakres ważenia do 220 g
- Poziomica do kalibracji wagi analitycznej
- W zestawie odważnik kalibracyjny w dostawie

   
Zakres pomiarowy 0 ... 220 g
Rozdzielczość 0,1 mg
Powtarzalność 0,2 mg
Liniowość 0,5 mg
Czas odpowiedzi <4 sekundy
Powierzchnia ważąca    Płytka wagi ze stali nierdzewnej o średnicy 80 mm
zakres tarowania pełny zakres pomiarowy
Interfejs RS232
Zasilanie      220 V
Warunki pracy10 ... 40 °C
Wymiary 340 x 215 x 350 mm
Waga 7,5 kg
   

1 x waga do napełniania PCE-ABT 220L-DAkkS
1 x rękawice materiałowe
1 x odważnik testowy kl. F1
1 x kabel zasilający
1 x instrukcja obsługi
1 x świadectwo kalibracji DAkkS