Miernik wilgotności ścian (abs.) PCE-PMI 2

Numer zamówienia: PCE-PMI 2
No-Shopping
638,00 zł
784,74 zł
4250348714244
PCE-PMI 2
Cena netto (nie zawiera kosztów dostawy)
Czas dostawy: 1-2 dni

 Miernik wilgotności ścian / Optyczna ocena wilgotności z alarmem LED / 
Pomiary wilgotności betonu, drewna, tynku itp. . / Zapamiętana charakterystyka / Funkcja MAX / Automatyczne wyłączanie / Podświetlany wyświetlacz LCD

Z Pomoc z miernika wilgotności ścian możesz szybko przeprowadzić kontrolę wilgotności drewna, ścian i jastrychów. Wilgotnościomierz ścienny dobrze leży w dłoni, zapewniając tym samym komfortowy pomiar materiałów budowlanych. Aby móc mierzyć wilgotność ścian, drewna, betonu, węgla drzewnego, miernik wilgotności ścian oferuje kilka różnych charakterystyk, które są oparte na gęstości materiału.

Można je łatwo zmienić za pomocą przycisków obsługowych Wilgotnościomierz ścienny posiada również funkcję alarmu. Można to regulować w różny sposób. Dioda LED nad panelem sterowania umożliwia wizualną ocenę wilgotności. Jest zatem idealnym towarzyszem na placach budowy, do kontroli materiałów przychodzących i do pomiarów referencyjnych w produkcji. Dzięki miernikowi wilgotności ścian jesteś optymalnie przygotowany do codziennej pracy.

 

Typowe zastosowanie miernika wilgotności ścian
n Kontrole jakości to prawdopodobnie jeden z najważniejszych procesów w firmie. Tylko w ten sposób możesz spełnić własne standardy i zapewnić stałą jakość.

 

Jak puszka widoczny na zdjęciu po prawej, proces pomiaru za pomocą miernika wilgotności ścian. To jest kontrola wilgoci arkuszy gumowych. Stopień zawilgocenia odgrywa ważną rolę w ich elastyczności lub sztywności.

Dlatego regularne kontrole są niezbędne, aby zachować stałe właściwości materiału. Innym obszarem zastosowania miernika wilgotności ścian są towary przychodzące. Tutaj na przykładzie rolek papieru. Jeśli chcesz dalej przetwarzać rolki papieru, musisz wiedzieć, czy rolki nie są zbyt suche. Jeśli są zbyt suche, istnieje ryzyko, że rozerwą się podczas obróbki. Możesz temu przeciwdziałać za pomocą miernika wilgotności ścian, a tym samym produkować bardziej efektywnie i trwale. Wilgotnościomierz ścienny idealnie sprawdza się na każdym placu budowy. Za pomocą miernika wilgotności ścian możesz szybko sprawdzić, czy betonowa podłoga jest już sucha, czy też potrzebuje trochę czasu, aby móc dalej z nią pracować.


- Głębokość penetracji 50 mm
- Pomiar bez uszkodzenia powierzchni
- Zapisywanie wartości maksymalnej
- 20 krzywych pomiarowych dla różnych materiałów
- Wskaźnik wilgotności drewna, betonu, gumy itp.
- Funkcja alarmu z wizualnym wyświetlaczem
- Symbol ostrzegawczy baterii
- Automatyczne wyłączanie

Zakres pomiarowy0 ... 200 cyfr
Dokładność pomiarowa     ±0,5% odczytu + 0,5 cyfry
Rozdzielczość0,1 cyfry
Głębokość pomiaru 50 mm
Zasada pomiaruPojemnościowy
Typ czujnikaMetalowa sferoida
WyświetlaczWyświetlacz LCD
Liczba cech  20
Temperatura robocza0  ... 50 °C
Wilgotność otoczenia   < 90% rH
Zasilanie4 baterie 1,5 V AAA
Wymiary165 x 62 x 26 mm
Waga119 g (bez baterii)

1 x miernik wilgotności ścian PCE-PMI 2
1 x walizka
4 x baterie 1,5 V AA
1 x instrukcja obsługi