Miernik momentu obrotowego PCE-CTT 10

Numer zamówienia: PCE-CTT 10
8.144,00 zł
10.017,12 zł
4250348722799
PCE-CTT 10
Cena netto (nie zawiera kosztów dostawy)
Czas dostawy: 1-2 dni
Miernik momentu obrotowego do butelek na napoje dla próbek o rozmiarach do  200 mm / oprogramowanie do analizy / 
lewy i prawy kierunek obrotu / gumowany uchwyt / ocena statystyczna

Miernik momentu obrotowego do butelek do napojów został opracowany do pomiaru momentu obrotowego zakrętek na butelkach do napojów w sposób stacjonarny i podobnych pojemnikach. Ten pomiar za pomocą miernika momentu obrotowego do butelek do napojów jest szczególnie ważny, aby dowiedzieć się, czy naczynia są prawidłowo zamknięte. Jeśli pojemniki nie są prawidłowo zamknięte, zawarta w nich żywność może na przykład przedwcześnie zgnić. Dlatego ta metoda pomiaru z miernikiem momentu obrotowego do butelek do napojów jest szczególnie potrzebna w przemyśle spożywczym. 

Nie ma znaczenia, czy miernik momentu obrotowego do butelek jest używany w laboratorium, czy w produkcji. Stół obrotowy miernika momentu obrotowego do butelek na napoje może pomieścić próbki o średnicy od 20 do 200 mm. Korba zamocowana z boku momentomierza do butelek z napojami umożliwia płynną i elastyczną regulację przetwornika. Dzięki korbce próbki można szybko i łatwo zamontować. 

Do analizy miernika momentu do butelek do napojów dostępne są różne funkcje. Na przykład aktualne zmierzone wartości mogą być wyświetlane na mierniku momentu obrotowego do butelek do picia. Wartość szczytową (PEAK) można również wyświetlić dla miernika momentu obrotowego do butelek do napojów. 

Można nawiązać bezpośrednie połączenie z komputerem za pomocą interfejsu USB w mierniku momentu obrotowego do butelek z napojami. Oprogramowanie może następnie służyć do wyświetlania graficznego i tabelarycznego przebiegu procesu pomiarowego z momentu obrotowego do butelek z napojami. Zapisane przez miernik momentu obrotowego dane pomiarowe do butelek na napoje można również przeglądać i przetwarzać za pomocą oprogramowania.

Zarejestrowane dane pomiarowe można wydrukować jednym naciśnięciem przycisku za pomocą drukarki zintegrowanej z boku miernika momentu obrotowego do butelek z napojami. Aby nie drukować wszystkich miejsc w pamięci w tym samym czasie, miernik momentu obrotowego do butelek z napojami oferuje opcję ograniczenia miejsc w pamięci podczas drukowania.

- Dokładność 0,3% zakresu pomiarowego
- Interfejs USB do podłączenia oprogramowania
- Możliwość ustawienia różnych jednostek
- Możliwość mocowania próbek bez narzędzi
- zintegrowana drukarka
- gumowe mocowania 
Zakres pomiarowy10 Nm
Rozdzielczość0,005 Nm
Dokładność0,3% zakresu pomiarowego
   
JednostkaNm, kgFcm, lbFin
Kierunek obrotulewy i prawy kierunek obrotu
Trzpienie mocujące / uchwyt próbkigumowane
Przechowywanie danychdo 100 odczytów
InterfejsUSB
Wyświetlaczgraficzny wyświetlacz LCD
Zasilacz230 V
Przykładowy rozmiar20 ... 200 mm średnicy
waga próbkimaks. 5 kg
Warunki otoczenia     5 ... 45 °C, 35 ... 65 % RH
Wymiary280 x 210 x 200 mm
waga ok. 9 kg
  

1 x miernik momentu obrotowego do butelek do napojów PCE-CTT 10
1 x kabel USB
1 x kabel do urządzenia chłodzącego
1 x oprogramowanie
1 x gniazdo sześciokątne M6
1 x gniazdo sześciokątne M5
4 x gumowe nóżki 
4 x gumowe uchwyty na próbki 
1 x instrukcja obsługi