Dynamometr PCE-MTS 500 - Statyw do pomiaru siły

Numer zamówienia: PCE-MTS500
8.895,00 zł
10.940,85 zł
4250348702425
PCE-MTS500
Cena netto (nie zawiera kosztów dostawy)
Czas dostawy: 5-7 dni
Statyw do pomiaru siły z napędem silnikowym do 5000 N - nie zawiera dynamometru, wszystkie siłomierze serii PCE z możliwością dostosowania do wewnętrznych i zewnętrznych czujników tensometrycznych, duży skok, regulowana prędkość posuwu
Nasz zmotoryzowany Stanowisko probiercze PCE-MTS500 może być używane w wielu różnych wariantach, może być łączone i obsługiwane z naszymi siłomierzami serii PCE. Stanowisko testowe z napędem silnikowym umożliwia powtarzalne wykonywanie prawie wszystkich zastosowań związanych ze ściskaniem i rozciąganiem. Zastosowanie zmotoryzowanego stanowiska testowego zapewnia operatorowi najbardziej precyzyjne stanowisko testowe i równość próbek.
Maksymalny zakres siły zmotoryzowanego stanowiska testowego wynosi 500 kg. Korzystanie ze zmotoryzowanego stanowiska testowego wymaga podłączenia zasilania. Prędkość posuwu można regulować w zakresie od 30 mm/min do 230 mm/min. Dzięki temu zmotoryzowane stanowisko testowe gwarantuje precyzyjny i precyzyjny pomiar. Stanowisko do pomiaru siły i przemieszczenia jest kompatybilne z następującymi seriami urządzeń: seria PCE-FB, seria PCE-FM, seria PCE-LFG oraz PCE-PTR 200.
Uwaga: Miernik siły jest zawsze opcjonalne dla zmotoryzowanego stanowiska testowego na zamówienie! Wszędzie tam, gdzie ludzkie ciało osiąga swoje granice w zakresie pomiaru siły, do gry wkracza zmotoryzowany stół probierczy. Użytkownik stanowiska motorycznego jest zobowiązany do stworzenia analizy ryzyka. Jeśli w rezultacie rodzaj aplikacji i próbki stanowią zagrożenie dla użytkownika, może być wymagane urządzenie zabezpieczające – zwłaszcza w przypadku ram testowych napędzanych silnikiem elektrycznym.

- regulowana prędkość posuwu
- wygórowany skok
- solidna stalowa konstrukcja
- regulowany skok
- duży zakres pomiaru siły
- Podłączenie do sieci elektrycznej
- Możliwość dostosowania do wszystkich urządzeń PCE
- Procedura ręczna lub automatyczna

Zakres siły maks. 5000 N
Podróż maks. 300 mm
Prędkość posuwu 30 mm/min ... 230 mm/min
Stół testowy Ř 160 mm
Szerokość próbki maks. 200 mm
Kolumny prowadzące   Ř 32 mm
Wymiary 1020 x 400 x 250 mm
Waga ok. 60 kg1 x zmotoryzowane stanowisko testowe PCE-MTS500
1 x instrukcja obsługi 

Uwaga: Siłomierz można zawsze zamówić jako opcję dla zmotoryzowanego stanowiska testowego