Miernik formy PCE-PMI 2

Numer zamówienia: PCE-PMI 2
No-Shopping
605,00 zł
744,15 zł
4250348714244
PCE-PMI 2
Cena netto (nie zawiera kosztów dostawy)
nicht zerstörend
Nein
intern
Nein
Nein
Czas dostawy: 1-2 dni

Miernik wilgotności konstrukcji / Optyczna ocena wilgotności z alarmem LED / 
Pomiary wilgotności betonu, drewna, tynku itp. . / Zapamiętana charakterystyka / Funkcja MAX / Automatyczne wyłączanie / Podświetlany wyświetlacz LCD

Z Pomoc wskaźnika wilgotności materiału PCE-PMI 2 można szybko przeprowadzić kontrolę wilgotności drewna, ścian i jastrychu. Wskaźnik wilgotności materiału dobrze leży w dłoni, zapewniając tym samym komfortowy pomiar materiałów i materiałów budowlanych. Aby móc mierzyć wilgotność ścian, drewna, betonu, węgla drzewnego, wskaźnik wilgotności oferuje kilka różnych charakterystyk, które są oparte na gęstości materiału. Można je łatwo zmienić za pomocą przycisków obsługowych.Wskaźnik wilgotności materiału posiada również funkcję alarmu. Można to regulować w różny sposób. Dioda LED nad panelem sterowania umożliwia wizualną ocenę wilgotności. Jest zatem idealnym towarzyszem na placach budowy, do kontroli materiałów przychodzących i do pomiarów referencyjnych w produkcji. Dzięki wskaźnikowi wilgotności materiału jesteś optymalnie przygotowany do codziennej pracy.

 

Typowy obszar zastosowania wskaźnika wilgotności materiału PCE- PMI 2
Kontrole jakości to prawdopodobnie jeden z najważniejszych procesów w firmie. Tylko w ten sposób możesz spełnić własne standardy i zapewnić stałą jakość.

 

Jak puszka widoczny na zdjęciu po prawej proces pomiaru za pomocą wskaźnika wilgotności materiału. To jest kontrola wilgoci arkuszy gumowych. Stopień zawilgocenia odgrywa ważną rolę w ich elastyczności lub sztywności.

Dlatego regularne kontrole są niezbędne, aby zachować stałe właściwości materiału. Innym obszarem zastosowania wskaźnika wilgotności materiału jest odbiór towaru. Tutaj na przykładzie rolek papieru. Jeśli chcesz dalej przetwarzać rolki papieru, musisz wiedzieć, czy rolki nie są zbyt suche. Jeśli są zbyt suche, istnieje ryzyko, że rozerwą się podczas obróbki. Możesz temu przeciwdziałać za pomocą wskaźnika wilgotności, a tym samym produkować wydajniej i trwalej. PCE-PMI 2 jest idealny na każdą budowę. Dzięki wskaźnikowi wilgotności materiału możesz szybko sprawdzić, czy betonowa podłoga jest już sucha, czy też potrzebuje trochę czasu, aby móc dalej na niej lub z nią pracować.


- Głębokość penetracji 50 mm
- Pomiar bez uszkodzenia powierzchni
- Przechowywanie wartości maksymalnej
- 20 krzywych pomiarowych dla różnych materiałów
- Wskazanie wilgotności drewna, betonu , guma itp.
- Funkcja alarmu z wyświetlaczem
- Symbol ostrzegawczy baterii
- Automatyczne wyłączanie
Zakres pomiarowy0 ... 200 cyfr
Dokładność pomiarowa    ±0,5% odczytu + 0,5 cyfry
Rozdzielczość0,1 cyfry
Głębokość pomiaru 50 mm
Zasada pomiaruPojemnościowy
Typ czujnikaMetalowa sferoida
WyświetlaczWyświetlacz LCD
Liczba cech  20
Temperatura robocza0  ... 50 °C
Wilgotność otoczenia   < 90% rH
Zasilanie4 baterie 1,5 V AAA
Wymiary165 x 62 x 26 mm
Waga119 g (bez baterii)

1 x miernik formy PCE-PMI 2
1 x walizka transportowa
4 x bateria 1,5 V AA
1 x instrukcja obsługi