płatność i wysyłka

n n n n 3. FAKTURA
Oferujemy tylko dostawy na rachunek firm (GmbH, oHG, AG lub KG i ich kombinacji), władz, szkół i innych instytucji publicznych.

n

4. Klarna
We współpracy z Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Sztokholm, Szwecja, oferujemy następujące opcje płatności. Płatność jest dokonywana na rzecz Klarna:

  • Faktura: Termin płatności wynosi [14] dni od wysłania towaru/biletu/lub , w przypadku innych usług, świadczenie usługi. Pełne warunki rozliczeń dla krajów, w których ta metoda płatności jest dostępna, można znaleźć tutaj: Niemcy, Finlandia, Wielka Brytania, Holandia, Norwegia, Austria, Szwecja, t tSzwajcaria. t

  • Zakup na raty: Dzięki usłudze finansowania Klarna możesz kupić swój zakup w stałych lub elastycznych miesięcznych ratach przy kasie semestry. Termin płatności raty przypada na koniec miesiąca po przesłaniu przez Klarna faktury miesięcznej. Więcej informacji na temat zakupu ratalnego, w tym ogólne warunki i europejskie standardowe informacje dotyczące kredytu konsumenckiego dla krajów, w których dostępna jest ta metoda płatności, można znaleźć tutaj (dostępne tylko w określonych krajach): Dania, t Niemcy, tFinlandia , Wielka Brytania , t Os Austria, Szwecja.

  • Sofortüberweisung: Dostępne w Niemczech i Austrii , Belgii, Włoszech, Hiszpanii, Polsce i Holandii. Twoje konto zostanie obciążone natychmiast po złożeniu zamówienia.

  • Polecenie zapłaty: Obciążenie zostanie wykonane po towarze zostały wysłane. O godzinie zostaniesz poinformowany e-mailem.

  • Karta kredytowa (Visa/Mastercard): dostępna w Niemczech. Obciążenie następuje po wysłaniu towaru lub biletów / udostępnieniu usługi lub, w przypadku abonamentu, zgodnie z podanymi godzinami.

Korzystanie z metod płatności Faktura, zakup ratalny i polecenie zapłaty wymagają pozytywnej kontroli zdolności kredytowej. W związku z tym przekazujemy Twoje dane do Klarna w celu sprawdzenia adresu i zdolności kredytowej w ramach inicjacji zakupu i realizacji umowy kupna. Proszę zrozumieć, że możemy zaoferować tylko te metody płatności, które są dozwolone na podstawie wyników kontroli kredytowej. Więcej informacji i warunki użytkowania Klarna można znaleźć tutaj. Ogólne informacje o Klarnie można znaleźć tutaj. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Klarna zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych oraz zgodnie z informacjami w Polityka prywatności Klarna.

t

5. Amazon Pay
Jeśli wybierzesz metodę płatności „Płatności Amazon”, płatność zostanie przetworzona za pośrednictwem dostawcy usług płatniczych Amazon Payments Europe sca, 5 Rue Plaetis, L-2338 Luksemburg (dalej: „Amazon” ), zgodnie z warunkami umowy użytkownika Amazon Payments Europe, dostępnej pod adresem https://payments.amazon.de/help /201751590. Jeżeli Klient podczas procesu składania zamówienia on-line jako metodę płatności wybierze „Płatności Amazon", wysyła również Amazonowi polecenie zapłaty poprzez kliknięcie przycisku kończącego proces składania zamówienia. W takim przypadku Sprzedawca już teraz deklaruje przyjęcie oferty Klienta na ten punkt w czasie , w którym klient uruchamia proces płatności, klikając przycisk kończący proces zamówienia.

Po otrzymaniu płatności, my wyślemy Twoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe, ale nie później niż następnego dnia roboczego, spakujemy i wyślemy.


Dla dostaw do krajów spoza UE, mogą zostać poniesione dodatkowe koszty w postaci ceł lub podatków importowych, które ponosi sam klient.


** do maks. 20 kilogramów objętości lub maks. 30 kg wagi rzeczywistej


 
Niemcy
bez. / z VAT
UE i Szwajcaria
bez. / z VAT
Cały świat + kraje spoza UE

Klarna
Faktura*** (klienci indywidualni)
Zakup ratalny
Sofortüberweisung
Polecenie zapłaty
Karta kredytowa

Wysyłka paczki do 30 kg
8,90 € / 10,59 €

Zamawianie w sklepie internetowym
nie jest możliwe.
 
Przesyłanie przesyłek od 30 kg
60,00 € / 71, 40 €
 
 

Amazon Pay

Wysyłka paczki do 30 kg
8,90 € / 10, 59 €

Wysyłka paczki do 30 kg
12,95 € / 15,41 €
 
Spedycja od 30 kg
60,00 € / 71,40 €
 
Przesyłanie przesyłek od 30 kg
120,00 € / 142,80 €
 
 

Faktura

Wysyłka paczki do 30 kg
8,90 € / 10,59 €

Wysyłka paczki do 30 kg
12,95 € / 15,41 €
 
Przesyłanie przesyłek od 30 kg
60,00 € / 71,40 €
 
Przesyłanie przesyłek od 30 kg
120,00 € / 142,80 €
 
 
Zamawianie w sklepie internetowym nie jest możliwe
Płatność z góry
Wysyłka paczki do 30 kg
8,90 € / 10,59 €
Wysyłka paczki do 30 kg
12,95 € / 15,41 €
 
Przesyłanie przesyłek od 30 kg
60,00 € / 71,40 €
 
Przesyłanie przesyłek od 30 kg
120,00 € / 142,80 €