Często zadawane pytania

Jeśli jedno z Twoich urządzeń jest uszkodzone, skontaktuj się z następującym numer telefonu: 02903 / 976 99 8901!

Jeśli chcesz ponownie skalibrować swoje urządzenie, prosimy o kontakt prosimy dzwonić pod numer telefonu: 02903 / 976 99 8903!

n

W związku ze sprzedażą baterii lub akumulatorów lub urządzeń, które są zasilane bateriami lub akumulatorami, jako sprzedawca jesteśmy zobowiązani na mocy Ustawy o bateriach do udzielania informacji o odpowiednich przepisach i obowiązkach:

n

n Zużytych baterii nie wolno wyrzucać wraz z odpadami domowymi. Konsumenci są prawnie zobowiązani do dostarczania baterii do odpowiedniego punktu zbiórki w sklepie lub gminie. Dostawa jest dla Ciebie bezpłatna. Zużyte baterie możesz odesłać do nas. Baterie/akumulatory muszą być zawsze zwracane do nas z odpowiednią opłatą pocztową:

PCE Deutschland GmbH
Im Langel 26
59872 Meschede

Zużyte baterie mogą zawierać zanieczyszczenia lub metale ciężkie, które mogą szkodzić środowisku i zdrowiu ludzkiemu. Ponadto baterie zawierają cenne materiały, które można poddać recyklingowi. Środowisko i firma PCE Deutschland GmbH dziękują.

klasa usuwania bateriiPb / Cd / Hg

Kosz na śmieci oznacza: Baterii i akumulatorów nie wolno wyrzucać razem z odpadami domowymi.

Znaki pod pojemnikami na śmieci oznaczają:

Pb: bateria zawiera ołów
Cd: bateria zawiera kadm
Hg: bateria zawiera rtęć

Masz możliwość ponownego przeczytania tej informacji w dokumentach towarzyszących dostawie towaru lub w instrukcji obsługi instrukcji danego producenta urządzenia.

n

Więcej szczegółowych informacji na temat ustawy o bateriach można uzyskać w Federalnym Ministerstwie Środowiska t, ochrony przyrody i bezpieczeństwa jądrowego pod adresem http://www.bmu.de/ wasserfallwirtschaft lub w Federalnym Agencja Środowiska pod adresem http://www.uba.de

n

Utylizacja zużytego sprzętu elektrycznego (informacja o obowiązku odbioru)

t

Firma PCE -Deutschland GmbH jest zarejestrowana w Fundacji EAR pod numerem WEEE Reg. Zarejestrowano NR DE69278128. Tej fundacji Federalna Agencja Środowiska powierzyła wykonywanie suwerennych zadań. W tym ramach fundacja rejestruje producentów sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz koordynuje dostarczanie pojemników do zbiórki i zbiórkę starego sprzętu od publicznych urzędów zajmujących się utylizacją odpadów (örE).

Kupując sprzęt elektroniczny PCE w jednym z naszych portali sprzedażowych, masz możliwość bezpłatnego pozbycia się u nas swojego nieużywanego starego urządzenia i jego baterii/akumulatorków. Jeśli chcesz wysłać do nas stare urządzenie do utylizacji, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: . Baterie i stare urządzenia można również oddać osobiście pod następującym adresem:

PCE Deutschland GmbH
Im Langel 26
59872 Meschede

Stary sprzęt może zostać odrzucony, jeśli stwarza zagrożenie dla zdrowia lub bezpieczeństwa ludzi z powodu zanieczyszczenia.

Gdzie mogę oddać stare urządzenia elektroniczne?

t
t

1. Czy Twoje stare urządzenie jest nadal w dobrym stanie? Przekazanie darowizny na rzecz organizacji charytatywnej byłoby świetnym sposobem na recykling.

2. Czy Twoje urządzenie jest zepsute? Wadliwe urządzenia można oddać w punktach zbiórki publicznych zakładów utylizacji odpadów (punkty zbiórki miast/gmin - składy recyklingu) lub w punktach zbiórki założonych przez producentów i dystrybutorów w rozumieniu ElektroG.

Zwróć uwagę na następujące ważne informacje!

Identyfikacja urządzenia: Wszystkie urządzenia elektroniczne oznaczone następującym symbolem należą do kategorii Symbol bateriiustawa o utylizacji zużytego sprzętu firmy ElektroG.

Polityka prywatności: ponosisz wyłączną odpowiedzialność za upewnienie się, że zwracane przez Ciebie stare urządzenia i ich opakowania nie zawierają danych osobowych. Dlatego przed zwróceniem urządzenia upewnij się, że usunąłeś swoje dane osobowe ze starego urządzenia.

Baterie w urządzeniach: usuń (jeśli jest to możliwe w sposób nieniszczący) wszystkie baterie i akumulatory z urządzeń i oddaj je do przyjaznej dla środowiska utylizacji baterii.

Zamawianie w sklepie internetowym
niemożliwe
Wysyłka paczki do 30 kg
12,95 € / 15,41 €
Wysyłka paczki do 30 kg
12,95 € / 15,41 €
Wysyłka paczki do 30 kg
12,95 € / 15,41 €
n
 
Niemcy
z wył. / z VAT
UE i Szwajcaria
bez. / z VAT
Cały świat + kraje spoza UE

Faktura
(firmy, urzędy, szkoły, instytucje publiczne)

Wysyłka paczki do 30 kg
8,90 € / 10,59 €

Wysyłka paczki do 30 kg
12,95 € / 15,41 €
 
Spedycja od 30 kg
60,00 € / 71,40 €
 
Przesyłki od 30 kg
120,00 € / 142,80 €
 
 
Zamawianie w sklepie internetowym nie jest możliwe
Klarna
Faktura (klienci indywidualni)
Zakup ratalny
Sofortüberweisung
Polecenie zapłaty
Karta kredytowa
Wysyłka paczki do 30 kg
8,90 € / 10,59 €
 
Przesyłki od 30 kg
60,00 € / 71,40 €
 
 
Płatność z góry
Wysyłka paczki do 30 kg
8,90 € / 10,59 €
 
Przesyłki od 30 kg
60,00 € / 71,40 €
 
Przesyłki od 30 kg
120,00 € / 142,80 €
 
Płatność przy odbiorze

Wysyłka paczki do 30 kg
9,95 € / 11,54 € **
 

Wysyłka paczki do 30 kg
(tylko AT)
15,00 € / 17,40 € **
n
 

PayPal
Wysyłka paczki do 30 kg
8,90 € / 10,59 €
 
Przesyłki od 30 kg
60,00 € / 71,40 €
 
Przesyłki od 30 kg
120,00 € / 142,80 €
 
Amazon Pay
Wysyłka paczki do 30 kg
8,90 € / 10,59 €
 
Przesyłki od 30 kg
60,00 € / 71,40 €
 
Przesyłki od 30 kg
120,00 € / 142,80 €
 
Express
Wysyłka paczki do 30 kg
27,50 € / 32,73 € **
Zamawianie w sklepie internetowym
niemożliwe
 

 

 Oferujemy różne metody płatności:


1.PŁATNOŚĆ Z GÓRY
Jest to normalny przelew bankowy, który należy zainicjować samodzielnie po potwierdzeniu zamówienia, korzystając z formularza w banku macierzystym lub kurs online. Proszę nie zapominać, że przy wykonywaniu przelewu należy podać numer zamówienia, ponieważ tylko wtedy można dokonać jednoznacznego przypisania do zamówienia. W zależności od banku trwa to około 1 do 3 dni (z zagranicy również dłużej) do momentu wpłynięcia pieniędzy do naszego banku i zaksięgowania płatności W przypadku przelewów z Za granicą możesz ponieść dodatkowe koszty ze swojego banku.

2. PayPal
Co to jest PayPal?

PayPal to usługa płatności online, za pomocą której możesz bezpiecznie, łatwo i szybko płacić w sklepach internetowych - i to bezpłatnie.
Bezpieczeństwo: Twoje dane bankowe lub karty kredytowej są przechowywane tylko z PayPalem. Dlatego nie są one ponownie wysyłane przez Internet przy każdym zakupie online.
To proste: płacisz dwoma kliknięciami. Ponieważ uzyskujesz dostęp do danych swojego konta bankowego lub karty kredytowej przechowywanych w systemie PayPal zamiast ponownego wprowadzania ich przy każdym zakupie.
Szybko: płatności PayPal docierają szybko. Wtedy sprzedawca może natychmiast wysłać towar, a ty zazwyczaj otrzymasz go wcześniej.

Zarejestruj się i korzystaj z PayPal natychmiast:
 Otwórz konto PayPal na www.paypal.en/ rejestracja
 Połącz swoje konto bankowe lub kartę kredytową z kontem PayPal.
 I możesz płacić przez PayPal.

3. Za pobraniem
Płatność za pobraniem jest również możliwa w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Płacisz za towar dopiero wtedy, gdy zostanie on przekazany przez firmę transportową.
Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów na terenie Niemiec. Koszty dla Austrii i Szwajcarii można znaleźć w powyższej tabeli.


4. FAKTURA
Oferujemy dostawy na rachunek tylko dla firm (GmbH, oHG, AG lub KG i ich kombinacji), władz, szkół i innych instytucji publicznych.


5. Klarna
Za pośrednictwem naszego partnera „Klarna” oferujemy teraz również zakup na konto, zakup na raty, przelew natychmiastowy, polecenie zapłaty i kartę kredytową dla klientów prywatnych. Podczas składania zamówienia użyj odpowiedniego przycisku.
Zamówienia są możliwe tylko na terenie Niemiec.
Ogólne informacje o Klarna są dostępne na https://www.klarna.com/de/.

6. Amazon Pay
Amazon Pay sprawia, że zakupy są łatwiejsze i wygodniejsze, ponieważ możesz użyć informacji przechowywanych na istniejącym koncie Amazon, aby sfinalizować zakup. Dzięki Amazon Pay umożliwiamy Ci bezpieczne zakupy online.
Ogólne informacje o Amazon Pay są dostępne na https: // pay.amazon.de/help/201751590.


Po otrzymaniu płatności Twoje zamówienie zostanie zostać przetworzone tak szybko, jak to możliwe, najpóźniej w następującym dniu Pakowane i wysyłane przez nas w dniu roboczym.


Dla dostawy do krajów spoza UE mogą wiązać się z dodatkowymi kosztami w postaci opłat celnych lub podatków importowych, które klient musi ponieść we własnym zakresie.


** do maks. 20 kilogramów objętościowych lub maks. 30 kg rzeczywistej wagi


n

Ustawa o opakowaniach (§ 15 VerpackG) zamierza w miarę możliwości unikać lub ograniczać wpływ odpadów opakowaniowych na środowisko. Odpady opakowaniowe należy w miarę możliwości poddać recyklingowi. Ponadto ustawa o opakowaniach reguluje obowiązki, których należy przestrzegać przy wprowadzaniu opakowań do obrotu.

PCE Deutschland GmbH zobowiązuje się do przestrzegania i przestrzegania tego prawa iw związku z tym zwróciła się do wszystkich dostawców o przestrzeganie z odpowiednimi wymaganiami, których należy również przestrzegać. W ramach tego zarejestrowaliśmy się w „Centralnym Rejestrze Opakowań Biura Fundacji”.

Numer rejestracyjny: DE4103577821013

PCE Deutschland GmbH ma swój własny wymóg prawny „uczestnictwo w systemie dualnym” z firmą Zentek GmbH & Co KG z Kolonii.

Ogólne informacje dla klienta

Opakowania objęte systemem uczestnictwa
Opakowania sprzedażowe nie mogą być wyrzucane do odpadów resztkowych (koszy na śmieci), ale muszą być zbierane i usuwane przy użyciu istniejących systemów zbiórki (np. koszy na papier lub systemu dualnego). Dotyczy to również części opakowań firmy PCE Deutschland GmbH , aby poinformować Cię o możliwym zwrocie „opakowania nieobjętego systemem” (opakowania handlowe):
1. Z jednej strony może to być sporządzono za pośrednictwem Zentek GmbH & Co KG.
2. Z drugiej strony możesz przekazać nam opakowanie osobiście. Aby to zrobić, prosimy o kontakt pod adresem:

Celem tego jest przyczynienie się do realizacji celów recyklingu wyznaczonych przez UE.

Po znalezieniu produktu, którego szukasz, możesz bez zobowiązań umieścić go w koszyku, klikając przycisk „DODAJ DO KOSZYKA”. Zawartość koszyka można przeglądać bez zobowiązań w dowolnym momencie, klikając przycisk „KOSZYK”. Możesz usunąć produkty z koszyka w dowolnym momencie, klikając pole „USUŃ” za produktem, a następnie „AKTUALIZUJ”. Jeśli chcesz kupić produkty znajdujące się w koszyku, kliknij przycisk „KASUJ". Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych, wybranie metody płatności i potwierdzenie, że zapoznałeś się z informacjami o kliencie. Możesz anulować zamówienie. procesu składania zamówienia w dowolnym momencie lub kliknąć przycisk „ZAMAWIAJ”. ZAMÓW ZA DOPŁATĄ”. Oczywiście w każdej chwili możesz poprawić i/lub zmienić informacje, które podałeś podczas składania zamówienia, klikając „WSTECZ” w swojej przeglądarce.

Zawarcie umowy

Językiem umowy jest język niemiecki Prezentacja produktów w sklepie internetowym nie stanowi prawnie wiążąca oferta, ale niewiążący katalog online Na ostatnim etapie składania zamówienia składasz wiążące zamówienie na towary znajdujące się w koszyku t niezwłocznie po wysłaniu zamówienia. Jednak umowa kupna zostaje zawarta dopiero z naszym potwierdzeniem dostawy lub dostawą towaru.

Wgląd do treści umowy

n

n Tekst umowy (Twoje zamówienie) został zapisany. Ogólne warunki handlowe (OWU) można wyświetlić w dowolnym momencie na stronie www.pce-instruments.com/english i zapisać je na komputerze. Dane zamówienia betonu zostaną przesłane do Ciebie e-mailem i nie są dostępne przez Internet.