Telweegschaal PCE-BSH 10000-ICA incl. ISO-kalibratiecertificaat
Best.nr.: PCE-BSH 10000-ICA
EAN: 4250348725196
PCE-BSH 10000-ICA
Levertijd:10 - 14 dagen
Beschrijving
De goedkope compacte weegschaal biedt een zeer hoge resolutie, zelfs in het hogere weegbereik. De compacte weegschaal beschikt over een afneembare, gemakkelijk te reinigen RVS-weegplaat. Bij de standaarduitrusting van de compacte weegschaal hoort ook een stuktelfunctie voor het tellen van voorwerpen met hetzelfde gewicht. De compacte weegschaal wordt gevoed door een 12V-voeding of door 6 x 1,5 V AA batterijen, waardoor een flexibel gebruik mogelijk is. Voor het egaliseren van de compacte weegschaal, beschikt de weegschaal over verstelbare poten.
Kenmerken
- USB-interface
- Weegbereik tot 10 kg
- Hoge resolutie van 0,2 g
- Telfunctie
- Meerdere tara tot 100% F.S.
- Multipoint-kalibratie mogelijk
- Kalibratie vrij selecteerbaar
- Keuze uit vele weegeenheden
- Netvoeding of batterij
- Incl. ISO-kalibratiecertificaat
Specificaties
Technische gegevens van de compacte weegschaal PCE-BSH serie
Weegbereik
PCE-BSH 1000010.000 g
Resolutie
PCE-BSH 100000,2 g
Meetonzekerheid
Platformgrootte160 x 180 mm
TarrabereikMeerdere tarra over het gehele weegbereik
DisplayLCD-beeldscherm met 20 mm cijferhoogte  Achtergrondverlichting instelbaar
EenhedenG, Oz, Lb, Dwt, Ozt, Ct, tl.T, tl.H, tl.J, GN, Dr, MM, ToLA, GSM, TAR, TMR
InterfaceUSB
Softwareoptioneel verkrijgbaar
Voeding12 V / 500 mA netvoeding (binnen-/buiten+) of met batterijen (6 x 1,5 V AA batterijen)
stroomverbruik max. 47 mA
Afmetingen200 x 265 x 100 mm
Gewichtca. 1,8 kg (zonder batterijen)
Verpakkingsgegevens370 x 260 x 170 mm / 2,5 kg