Sistem Terazisi PCE-ABT 220L

Sip.no.: PCE-ABT 220L
5.389,00 TL
6.359,02 TL
4250348722935
PCE-ABT 220L
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 13,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

Rüzgarlıklı Sistem Terazisi / 220 g'a kadar küçük numuneleri ölçmek için uygun / PC arayüzü / Basit çalıştırma / Hizalama için yerleşik seviye / İsteğe bağlı olarak ISO sertifikası / Kalibrasyon ağırlığı teslimata dahildir / Hemen kullanıma hazır

Sistem terazisi, 220 g'a kadar ölçüm aralığı ile yüksek hassasiyetli bir endüstriyel terazisidir. Sistem terazisi 0,1 mg çözünürlüğe sahiptir. Bu düşük çözünürlük nedeniyle, bir odadaki en küçük hava türbülansı bile sistem terazisinin tartım sonucunu etkileyebilir. Buna karşı koymak için, sistem terazisi bir ön camla (rüzgarlık) donatılmıştır. Bu, dokunmatik ekranlı sistem terazisini laboratuvar kullanımı için ideal kılar. Bu şekilde en küçük rüzgar kuvvetlerinin sistem terazisinin ölçümü üzerinde hiçbir etkisinin olmaması sağlanır.

Sistem terazisi, RS232 arayüzü aracılığıyla doğrudan bir PC'ye bağlanabilir. Sistem terazisi için isteğe bağlı olarak sunulan yazılım ile ölçüm verileri bir tabloda görüntülenebilir. Yazılım aynı zamanda sistem terazisinde ölçülen değerleri grafiksel olarak görüntülemek için de kullanılabilir. Sistem terazisi tarafından kaydedilen ölçüm değerlerini dışa aktarma seçeneği de vardır. Bu şekilde, sistem terazisinin ölçülen değerleri sunumlara uygun şekilde entegre edilebilir, e-posta ile gönderilebilir veya basitçe yazdırılabilir.

Gerekirse, verilen kalibrasyon ağırlığı ile sistem terazisi kontrol edilebilir. Bu, sistem terazisinin mükemmel bir ölçüm sonucu vermesini sağlar. Sistem terazisi, operatör tarafından kalibrasyon ağırlığı kullanılarak çok kısa bir sürede de ayarlanabilir.

Sistem terazisinin mevcut konumu, bir kurulum konumunda belirlenebilir. Sistem terazisinin konumu uygun değilse, bu yükseklik ayarlı ayaklar kullanılarak yeniden ayarlanabilir. Bu, sistem  terazisinin mevcut kurulum konumu ile uygun şekilde hizalanmasını sağlar.


Özellikler
- Sabit tartım için rüzgar koruması
- PC bağlantısı için RS232 arayüzü
- Arka ışık
- 0.1 mg çözünürlük
- 80 mm tartım yüzeyi
- 220 g'a kadar tartım aralığı
- Sistem terazisini hizalama seviyesi
- Kalibrasyon ağırlığı teslimata dahildir

Teknik Özellikler

Ölçüm Aralığı0 ... 220 g
Çözünürlük0,1 mg
Tekrarlanabilirlik0,2 mg
Doğrusallık0,5 mg
Tepki Süresi<4 saniye
Tartım YüzeyiØ 80 mm paslanmaz çelik tartı plakası
Dara AralığıTam ölçüm aralığı
ArayüzRS232
Güç Kaynağı220 V
Çalışma Koşulları10 ... 40 °C
Boyut340 x 215 x 350 mm
Ağırlık7,5 kg

Teslimat İçeriği:
1 x Ssitem Terazisi PCE-ABT 220L,
1 x Bez Eldiven,
1 x Test Ağırlığı,
1 x IEC Kablosu,
1 x Kullanım Kılavuzu.