0 0,00 ₺
artı KDV artı nakliye ücreti

Ürün sepeti

henüz boş ...

Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri
Arama
Arama
Bulunduğunuz: Başlangıç »Tüm Ürünler

PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti.

Test Cihazları, Kontrol Sistemleri, Teraziler ve Laboratuvar Ekipmanları

PCE Cihazları, test cihazları ve dijital ölçüm cihazları, cihaz satış ve servisi için dünya çapında hizmet vermektedir. PCE Cihazları, neredeyse tüm ölçüm parametreleri için geniş bir test cihaz çeşitliliği üreticisidir (portatif ve sabit). Cihazlarımızı doğrudan internet üzerindeki katalogumuzdan dağıtımını sağlıyoruz ve diğer birinci sınıf üreticiler tarafından üretilen en kaliteli ürünleri satıyoruz.

Sunduğumuz geniş test cihazları çeşitliliği, alandaki el tipi mobil testler, iş yerinizde veya tesisinizde sabit olarak kurulmuş devamlı güvenilir ölçümler veya uygulamanız için tasarlanmış tüm sistemler için kullanılabilir. Bizi aradığınızda , hemen hemen her malzeme, kuvvet veya parçacık ölçümü parametresi veya problem izolasyonu için çözümde yardımcı olabiliriz.

Modern teknik dünyada, yüksek kaliteli test ekipmanları, aletler ve tedarik edilen aksesuarlar (sondalar, artı, konektörler vb.) Uygun bir seti olmayan bir profesyonel kullanıcının hayal edilmesiTest  Cihazları için üretici: vibrasyon, kuvvet, sıcaklık, su kalitesi, güç için test cihazı. imkansızdır. Profesyonel uygulamalar için tasarlanmış bilgi, artı çok fonksiyonlu test cihazları ve test cihazları, farklı işlemlerin izlenmesinde, gerilim düşmeleri, güç, akım, izolasyon sızıntıları gibi olası tüm problemlerin saptanması ve ortadan kaldırılmasında en iyi sonuçların elde edilmesine yardımcı olur; Bu test cihazları, nem, basınç, sıcaklık, kuvvet, nem, titreşim seviyeleri ve daha fazlasını tespit etmek için pil ömrünü, kablo kalitesini kontrol etmeye yardımcı olur. Yaşam kalitesi söz konusu olduğunda tedbir alınmasını unutmamalıyız. En önemli konulardan biri su kalitesidir - ve test aletlerinin "tekrar hazırda" olduğu yerdir. Bu nedenle, test ekipmanlarının gerekli olmadığı bir alan yoktur.

Cihazlarımız en yüksek endüstri standartlarına sahiptir ve öncelikle endüstriyel ortamlar, bilimsel araştırma tesisleri, ticari uygulamalar, devlet kurumları, profesyonel spor ve açık hava etkinlikleri ve askeriÇevresel test cözümleri operasyonlardaki kalite kontrol ve ürün testleri için kullanılır. Elbette, test cihazlarımız, gösteri ve elektrik testleri için eğitimde uygulanabilir veya ör. Elektrik tesisatları için günlük işlerinde vb. Güneş enerjisi modern dünyada gittikçe daha fazla "ağırlık" kazanmaya başladığından "güneş sistemi" ile uğraşanlar için özel test kitleri bulunmaktadır ve güneş panellerinin kurulumu veya testi için özel test cihazlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm test cihazları üreticisi kalibre edilerek teslim edilir. PCE Cihazları, tüm ölçme araçlarımızda en yüksek endüstri standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.

Test cihazları HVAC sistemlerinde (ısıtma, havalandırma, iklimlendirme) kullanılmaktadır ve enerji tasarrufu dünya’nın heryerinde çok önemli olduğundan, bu alanda en güncel ve en ilerici ekipmanları kullanmak zorunluluktur.

Cihazla birlikte kalite belgeli personelimiz tarafından yapılan kontrol, kalibrasyon ve doğrulama protokolünü alacaksınız. PCE Cihazları, teknik cihazları sürekli güncellenmektedir ve endüstri için yeni test cihazları geliştirilmektedir. ISO, NIST, DAkkS'a göre test cihazlarını kalibre etmek için müşterilerimize laboratuvar kapasitelerini sunuyoruz. Meslektaşlarımız, ticaret için yasal onaylanmış test cihazlarına sahip olabilirle.


Test ekipmanları kategorisine genel bakış


PCE Cihazları, aynı zamanda bir danışmanlık şirketi olup, özel alet tasarımı, kurulum, kalibrasyon, bakım ve açık / kapalı site izleme hizmetleri sunmaktadır. Personellerimizden biri size bu büyük projenin veya kurulumun üstesinden gelmek için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlayabilir. Sektörde 20 yılı aşkın bir süredir ve ortaklarımızın ortak deneyimi, herhangi bir ölçüm, bilgi eksikliği veya bilgi akışı sorunu olduğunda büyük ya da küçük çözebilir. Sadece test cihazlarının satışında değil aynı zamanda yeni çözümler geliştirme, büyüme ve arama konularında da ilgileniyoruz. Meslektaşlarımız, modern teknik yenilikler ve gelişmelere ayak uydurmak ve elektronik ve dijital test cihazlarında sürekli modernizasyonlar gerçekleştirmek için düzenli olarak eğitim kurslarına katılıp, müşterilerimize uzun vadeli istikrarı, ölçümlerin tekrarlanabilirliğini test ettikleri test cihazlarını sağlamaktadır (Iyi hassasiyet), çözünürlük ve doğruluk öncelik taşır.

PCE Cihazları, Almanya merkezlidir (merkez). Dünyanın dört bir yanındaki 11 yan kuruluşla, genişleyen küresel endüstriye daha iyi hizmet vermek için global alanımızı genişletiyoruz. Bizi arayabilir veya e-posta ile ulaşabilirsiniz ve geniş ölçme endüstrisi standart ekipman serimize göz atabilirsiniz. Test, Test - PCE, Test aletleri ile ilgilidir. Tüm fiyat aralıklarının ürünleri mevcuttur, böylece sorununuzu çözmek için en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Test Cihazları Kalibrasyonu

PCE Cihazları tarafından imalat şirketi ve test aletleri tedarikçisi olarak satılmak üzere temsil edilen tüm test aletleri, terazileri ve dengeleri önceden kalibre edilmiştir (üretici tarafından kalibre edilmiştir). Özel bir kalibrasyon sertifikasına ihtiyacınız olması durumunda, isteğe bağlı olarak test cihazları için ISO 9000,Test Cİhazları İSO Sertifikası QS 9000, GLM, DAKS, UKAS, NIST, Sertifikasyon ve Kalibrasyon yapma olanağına sahibiz. Test cihazlarının, ölçüm cihazlarının, terazilerin kalibrasyon sertifikaları dünya çapında kabul görmüştür (örneğin: ISO, ABD'de NIST'ye eşit olarak kabul edilmektedir) ve geçerliliği vardır.

Bir termometre sipariş ederken DIN ISO test cihazlarının kalibrasyon süreci açıklanmıştır: Müşteri, ISO kalibrasyon sertifikasına sahip endüstriyel bir termometre sipariş eder. Laboratuvar, bu termometreyi iki sıcaklık noktasında kalibre eder Test Cihazları DAkkS Sertifikası(müşteri bize istediği iki sıcaklık noktasına e-posta gönderebilir, örneğin: -10 ° C ve +60 ° C (verilerin verilmemesi durumunda iki standart sıcaklık seçilir). Kalibrasyon prosedürü belgelenecek ve müşteri, test sırasında kullanılan firma adı ve adresini ve referans test cihazlarını içeren özel bir test raporu alacaktır.

Test cihazlarının ve terazilerin bazıları doğrulanabilir (ticarette kullanım için olabilir =Test Cihazları doğrulama ticaret için yasal olabilir). Esas itibariyle, ticari olarak satılacak malların fiyatını belirlemek için test cihazları veya dengeleri kullanıldığında, ticarete uygun onaylanmış cihazların olması gerekir. Doğrulama belirli bir süre sonra yenilenmelidir. Ayrıca, ürünün onarılması gerektiği durumda, test cihazlarının güvenilir durumda olduğundan emin olmak için tekrar doğrulama yapılmalıdır. Bu nedenle onay, geçerli olmaya devam edecektir.

Ölçek ve sınıf II dengelemelerini ayarlamak / kalibre etmek için posta alan kodunu kullanırız. Neden? Yerçekimi kuvvetlerinin değişen etkisinden dolayı, Bu dengeler konum ve jeolojik yüksekliklerine göre ayarlanmalıdır).


Şirketlerin Yerleşim Yerleri

PCE'ler, dört kıtada geliştirme, üretim ve depolama için dünya çapında şirket konumları.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Test Cİhazları PCE Iberica Test Cİhazları PCE Produktions- und Entwicklungsgesellschaft mbH Test Cİhazları PCE Deutschland GmbH Test Cİhazları PCE Americas Inc. Test Cİhazları PCE Instruments Chile S.A. Test Cİhazları PCE Instruments UK Ltd.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Test Cİhazları PCE Instruments France EURL Test Cİhazları PCE Italia S.R.L. Test Cİhazları PCE Instruments China Co., Ltd. Test Cİhazları PCE Instruments Hong Kong Limited Test Cİhazları PCE Teknik Cihazlar Ltd.Sti. Test Cİhazları PCE Brookhuis B.V.


1. PCE Iberica S.L.
2. PCE Produktions- und Entwicklungsgesellschaft mbH
3. PCE Deutschland GmbH
4. PCE Americas Inc.
5. PCE Instruments Chile S.A.
6. PCE Instruments UK Ltd.

7. PCE Instruments France EURL
8. PCE Italia S.R.L.
9. PCE Instruments China Co., Ltd.
10. PCE Instruments Hong Kong Limited
11. PCE Teknik Cihazlar Ltd.Sti.
12. PCE Brookhuis B.V.Antarktika'da PCE Test Cihazları

PCE Cihazları, ölçüm cihazlarını Antartika'da test etmiştir. Test cihazlarımızın böyle bir ortamın sağladığı aşırı sıcaklığa direnme kapasitesine sahip olup olmadığını kontrol etmek ve bir mikro iklimin sınırları dahilinde varolmasına neden olabilecek ısı yalıtımı eklemlerinde ufak değişikliklerin olup olmadığını görmek için Cihazlar PCE Cihazları tarafından ozon, pH, morötesi ışık, hava akışı ölçümleri için verilen test cihazları sayesinde, mühendis ekipleri astronomik, jeolojik, ornitolojik ve çevresel araştırmaları büyük bir başarı ile yürüttüler.

Antarktika, dünyanın kökenine ve Güneş Sistemi'ne ipucu veren özellikler içeren doğal bir laboratuvardır. Buz tabakalarında sıkışıp kalan mikroskopik hava cepleri sayesinde Antarktika buzunun oynadığını görmek açıktır. Zaman içinde yeryüzünün yüzeyinde meydana gelen farklı iklim değişikliklerinin (basınç, sıcaklık, nem) tahmininde çok önemli olan bu hava değişikleri. Bu ölçümler, iklimlerin / iklim koşullarının / iklimlerinin nasıl değiştiğini / göstermek için kullanılabilir ve gelecek senelerde iklimin nasıl değişeceğini göstermek için bazı tahmin senaryolarıyla birlikte kullanılabilir; eğer bazı senaryolar varolursa ve yoksa Fosil yakıtların kullanımı açısından yöntemlerin değiştirilmesi gerekir.

İklim değişikliğine katkıda bulunan faktörler sera etkisi ve üst atmosferdeki ozon tabakasının tükenmesi UVB radyasyonunun gezegenin yüzeyine ulaşmasına izin verir. Bu, kısmen son on yılda artan endüstriyel etkilerden kaynaklanmıştır. Sonuç olarak, dünya doğal olarak iklim değişikliğine, ve bu döngüsel hareketlere,işaretlere güneşle ilişkili olarak dünyanın konumu ve aynı zamanda kendi döngüleri ve evriminde değişiklikler meydana getirdiği kanıtlanmış olayların ayarlamalasını yapar. Dünya atmosferi, deniz akıntıları ve asteroitler gibi dış kuvvet vb. Dünya ikliminin tarihi, bilim adamlarının hangi coğrafi bölgenin iklim değişikliklerinden etkilendiğini belirlemesine olanak tanır. Belli bir coğrafi bölgenin tarihi boyunca her zaman aynı iklim koşulları altında olduğuna inanmak yanlış olur. Kesin olan şey, gezegendeki atmosferik bir değişimin bugün insanlar için büyük değişiklikler yapacağı ve bu nedenle pek çok insan iklim değişikliğinden korktuğundan dolayı, değerlendirme yapmak için test cihazlarını kullanmamız bize yardımcı olacaktır.Test Cihazları soğuk alanda uygulama

PCE Test Cihazlari Antarktika uygulama


Ürün 1 - 50 / 2961
1234567891011121314151617>

Adezyon Ölçüm Cihazı PCE-CRC 10
Sip.no.: PCE-CRC 10

PCE-CRC 10 Adezyon Ölçer, kaplama adezyonlarının kalitesini belirlemek için tasarlanmıştır. PCE-CRC 10, ince, kalın veya sert gibi bütün yüzeyler için uygundur. Boyalar ve diğer kaplamaların yapışkanlığı önemli bir ürün olduğundan ve kalite bir özellik olduğu için, adezyon test cihazları geniş bir kullanım alanına yayıldı. Adezyon ölçer ile adezyon testi yapmam çok hızlı ve kolaydır.


- Adezyon değerlendirmesi
- İnce, kalın veya sert kaplamalar
- Geniş, kaymaz kavrama
- Çeşitli bıçaklar seçilebilir


Üretici: PCE Instruments
528,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Adezyon Ölçüm Cihazı PCE-TAT 10
Sip.no.: PCE-TAT 10

Basit tasarımı ve kesinlikle basit bir işlem olması cihazı günlük adezyon testi için kullanılmasına imkan sağlıyor. Testler, hızlı kür yapıştırıcı kullanarak mümkün olan en kısa sürede kullanıcı tarafından yapılabilir. Adezyon Ölçer PCE-TAT 10, EN13144 ve ISO 4624 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


- Koparma kuvveti: 200 kg
- Temel taşıyıcı yarıçapı, mm: 15,1 ve 19,5
- Özel koparma kuvveti, MPa : taşıyıcı No1 10 MPA 'a kadar taşıyıcı No2 6 MPa 'a kadar

 

Üretici: PCE Instruments
3.154,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Adezyon Ölçüm Cihazı PT-AT-A
Sip.no.: PT-AT-A

PCE Teknik Cihazlarına ait bu cihaz, ahşap, beton ve diğer katı malzemeler üzerindeki kaplamaların adezyon kuvvetini ölçer. Size Yeni elektrik kontrollü hidrolik pompa sunar. Adezyon cihazına ait bu birinci sınıf hidrolik pompa her şartta kullanılabilir. Tüm güç göstergesi belgeli ve kusurları ± 1 % serbestlik üzerine kalibre edilir. HAYATİ algılanabilir bir güç hücresi kullanılacaktır.


- Su geçirmezlik
- Güçlü gövde
- Büyük ve son derece okunaklı ekran
- Kendiliiğinden hizalama yapabilen dolly başlığı

 

10.483,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Adezyon Test Cihazı PCE-CRC 10
Sip.no.: PCE-CRC 10

PCE-CRC 10 Adezyon Test Cihazı, kaplama adezyonlarının kalitesini belirlemek için tasarlanmıştır. PCE-CRC 10, ince, kalın veya sert gibi bütün yüzeyler için uygundur. Boyalar ve diğer kaplamaların yapışkanlığı önemli bir ürün olduğundan ve kalite bir özellik olduğu için, adezyon test cihazları geniş bir kullanım alanına yayıldı. Adezyon ölçer ile adezyon testi yapmam çok hızlı ve kolaydır.


- Adezyon değerlendirmesi
- İnce, kalın veya sert kaplamalar
- Geniş, kaymaz kavrama
- Çeşitli bıçaklar seçilebilir 

 

Üretici: PCE Instruments
528,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Adezyon Test Cihazı PCE-TAT 10
Sip.no.: PCE-TAT 10

Basit tasarımı ve kesinlikle basit bir işlem olması cihazı günlük adezyon testi için kullanılmasına imkan sağlıyor. Testler, hızlı kür yapıştırıcı kullanarak mümkün olan en kısa sürede kullanıcı tarafından yapılabilir. Adezyon Test Cihazı PCE-TAT 10, EN13144 ve ISO 4624 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


- Koparma kuvveti: 200 kg
- Temel taşıyıcı yarıçapı, mm: 15,1 ve 19,5
- Özel koparma kuvveti, MPa : taşıyıcı No1 10 MPA 'a kadar taşıyıcı No2 6 MPa 'a kadar

 

Üretici: PCE Instruments
3.154,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Adezyon Test Cihazı PT-AT-A
Sip.no.: PT-AT-A

PCE Teknik Cihazlarına ait bu cihaz, ahşap, beton ve diğer katı malzemeler üzerindeki kaplamaların adezyon kuvvetini ölçer. Size Yeni elektrik kontrollü hidrolik pompa sunar. Adezyon cihazına ait bu birinci sınıf hidrolik pompa her şartta kullanılabilir. Tüm güç göstergesi belgeli ve kusurları ± 1 % serbestlik üzerine kalibre edilir.


- Su geçirmezlik
- Güçlü gövde
- Büyük ve son derece okunaklı ekran
- Kendiliiğinden hizalama yapabilen dolly başlığı

 

10.483,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer BM-1
Sip.no.: BM-1

Biyokütle Ahşap Nem Ölçer ile biyokütle tam nem ölçüm üreticileri, perakendeciler ve nihai tüketiciler ile adil ticaret için izin verir. Su içeriği ahşap kalorifik değeri ile ilgili çok önemlidir; Bu nedenle kalite kontrolü bu biyokütle nem ölçer ile izlenebilir biyokütle üretimi açısından önem kazanmaktadır.


- İsteğe bağlı kütle yoğunluğu dengeleme
- 13 litre numune üzerinden kesin ölçüm miktarı
- Otomatik kendi kendini kalibre
- Çok dilli menü navigasyonu


7.354,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer FMC
Sip.no.: FMC

FMC Ahşap Nem Ölçer çeşitli yapı malzemelerini mutlak nem ile ölçebilir. Nem algılamak için, FMC Ahşap Nem Ölçer ya inşaat malzemesine takılır ya da malzemeye yerleştirilebilir.Harici sensörler için bir bağlantı vardır.


- Yüksek doğruluk
- Yüksek dayanıklılık
- AS Karakteristik eğriler / NZS 1080,1
- Ayarlanabilir ahşap karakteristik değerleri

 

1.957,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer FMD 6
Sip.no.: FMD 6

Mikro işlemci ile kağıt fonksiyonlar için kullanılan FMD Ahşap Nem Ölçer. Bu nem dedektörü kağıt ve inşaat malzemelerinin mutlak nemini belirlemek için kullanılır. FMD Ahşap Nem Ölçer ölçülecek yerin içine ya da malzeme üzerine yerleştirilebilir bir elektrot bulunur.


- Yüksek doğruluk
- Karakteristik eğriler AS / NZS 1080,1
- Ayarlanabilir ahşap karakteristik değerler
- Her malzemenin ayarlanabilir karakteristik değerleri

 

2.986,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer FME
Sip.no.: FME

FME Ahşap Nem Ölçer yapı malzemeleri, ahşapta mutlak nemi belirleyebilir ve hatta kağıtta da mutlak nem oranını da yüksek doğrulukta belirleyebilirsiniz. Bu Ahşap Nem Ölçer üzerine malzeme eklenen veya yerleştirilen harici sensörler için bir bağlantı ile birlikte gelir.


- Kolay kullanım
- Yüksek hassasiyet
- Yüksek dayanıklılık
- Karakteristik eğriler / NZS 1080,1 AS

 

2.209,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer FMW-B
Sip.no.: FMW-B

FMW-B'nin Ahşap Nem Ölçer kapasitif yöntemi ile nem oranını tespit eder. Ahşap Nem Ölçer FMW-B olarak bir elektromanyetik alanda hızlı bir şekilde ahşap kapasitesini tespit eder. Ahşap nem oranı dahil brüt yoğunluk vasıtasıyla belirlenir. FMW-B Ahşap Nem Ölçer'in üç önemli avantajı vardır: - zemin üzerine yerleştirildiğinde ahşap zarar vermeden nem içeriğini ölçer.


- MAX, bellek veya Tarama modu
- 250 1100 kg / m ahşap özgül ağırlığı
  girişi 3 10 kg'lık aralıklarla
- Yapı malzemeleri için Bağıl değerler

 

1.516,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer GMK 100
Sip.no.: GMK 100

Kapasitif Ahşap Nem Ölçer cihazı yüzdelik nemi doğrudan okuyabilir. Kapasitif Ahşap Nem Ölçer , aslında hem hem profesyoneller ve amatörler için ideal bir makinedir. Bu (kütle kuru ile ilgili)malzeme "u" veya (toplam ıslak kütle ile ilgili), su içeriği "W" nemini belirtmek için kullanılabilir.


- Tahribatsız ölçüm yöntemi
- Nem yüzde okuma
- Akustik ve görsel nem Değerlendirilmesi
- Ağaç ve inşaat malzemeleri için 18 eğri seçeneği

 

587,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer GMK 210
Sip.no.: GMK 210

Karavan Ahşap Nem Ölçer sadece binalarda değil aynı zamanda gemilerde veya karavanlarda hızlı bir şekilde nem bulmakiçin ideal bir araçtır. Karavan Ahşap Nem Ölçer kesinlikle yıkıcı olmayan ölçüm yöntemi ile çalışır.


- Tahribatsız ölçüm yöntemi
- yüzdeli Nem ekranı
- Bir kostik / görsel değerlendirme nem
- Ahşap / GRP için 14 Özellikleri


705,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer HM-BP1
Sip.no.: HM-BP1

Bu Ahşap Nem Ölçer hızlı ve tam olarak ahşap palet nemi ölçmek için geliştirilmiştir. Ahşap Nem Ölçer HM-BP1 kullanımının yanında düşük emisyon (kurum-free) yüksek kalorifik değeri (ahşap tipi) ile tek ahşap paletten yararlanmak, kullanım açısından önemlidir. Bu nedenle bakım maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.


- Sağlam ve paslanmaz gövdesi
- Otomatik sıcaklık dengelemesi
- Numune malzeme sıcaklık ölçümü
- ° C ve ° F arasında sıcaklık değiştirilebilir


4.200,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-HGP
Sip.no.: PCE-HGP

Ahşap Nem Ölçer PCE-HGP, klimatolojik veya yapıdaki zararları değerlendirme amaçlı profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Ahşap Nem Ölçer PCE-HGP bağıl nem, ortam sıcaklığı ölçümünün yanı sıra materyal ve ahşabın mutlak nemini ölçer.


- Ölçüm aralığı: 0 ... 100 % n.o. / - 5 ... + 50 °C
- Çözünürlük: 0,5 % n.o. / 0,5 °C
- Hassasiyet: ±2 % n.o. ( % 30 ila 80 arasında) ya da ±3 % n.o. / ±1 °C
- Ekran: 15 mm yüksekliğinde LCD ekran

 

Üretici: PCE Instruments
1.159,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-MA 100
Sip.no.: PCE-MA 100

PCE-MA 100 Ahşap Nem Ölçer farklı malzemeleri tartar ve nem içeriklerini sağlayan kullanımı kolay bir cihazdır. Isıtma odası halojen lamba ile 199 °C e kadar ısıtılmaktadır. Bu odada, Nem Belirleyici Terazisikullanılmaması için malzeme kurutulmalıdır böylelikle ağırlık farkı nem içeriğini hesaplar.Nem Belirleyici Terazisi en düşük ağırlık farkını 0,001 g okunabilirliğe göre belirler Sonuçlar LCD ekranda görüntülenir.


- Ağırlık Aralığı: 110 g
- Okunabilirlik: 1 mg / 0.001 g
- Nem kararlılığı için ısıtma odası
- RS-232 arayüzü

 

Üretici: PCE Instruments
3.511,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-MA 110
Sip.no.: PCE-MA 110

Ahşap Nem Ölçer PCE-MA 110 çeşitli malzemelerin tartımı ve nem oranın belirlenmesi için geliştirilmiştir. Ahşap Nem Ölçer PCE-MA 110 halojen lambaları ile 199 °C'ye kadar ısıtılabilen ısıtma bölümü ile donatılmıştır.


- Tartım aralığı: 110 gr.
- Okunabilirlik: 10 mg / 0,01 gr.
- Nem belirlenmesi için ısıtma bölümü
- RS-232 Arayüz

 

Üretici: PCE Instruments
2.923,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-MA 200
Sip.no.: PCE-MA 200

PCE-MA 200 Ahşap Nem Ölçer farklı malzemeleri tartar ve nem içeriklerini sağlayam kullanımı kolay bir cihazır. Isıtma odası halojen lamba ile 199 °C e kadar ısıtılmaktadır. Bu odada, nem ölçer kullanılmaması için malzeme kurutulmalıdır böylelikle ağırlık farkı nem içeriğini hesaplar.Nem ölçer en düşük ağırlık farkını 0,001 g okunabilirliğe göre belirler Sonuçlar LCD ekranda görüntülenir.


- Ağırlık Aralığı: 200 g
- Okunabilirlik: 1 mg / 0.001 g
- Nem kararlılığı için ısıtma odası
- RS-232 arayüzü

 

Üretici: PCE Instruments
3.763,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-MA 202
Sip.no.: PCE-MA 202

PCE-MA 202 Ahşap Nem Ölçer farklı malzemeleri tartar ve nem içeriklerini sağlayam kullanımı kolay bir cihazır. Isıtma odası halojen lamba ile 199 °C e kadar ısıtılmaktadır. Bu odada, nem ölçer kullanılmaması için malzeme kurutulmalıdır böylelikle ağırlık farkı nem içeriğini hesaplar.Ahşap Nem Ölçer en düşük ağırlık farkını 0,001 g okunabilirliğe göre belirler Sonuçlar LCD ekranda görüntülenir.


- Ağırlık Aralığı: 200 g
- Okunabilirlik: 10 mg / 0.001 g
- Nem kararlılığı için ısıtma odası
- RS-232 arayüzü

 

Üretici: PCE Instruments
3.469,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-MMK 1
Sip.no.: PCE-MMK 1

Ahşap Nem Ölçer PCE-MMK 1, teknisyenler veya montajcılar için mobil kullanıma uygun tasarlanmıştır; ürün giriş kontrolü veya raporlama için uygundur. Ahşap Nem Ölçer PCE- MMK 1 inşaat malzemeleri ya da ahşabın mutlak nemini göstermesinin yanı sıra iç mekan koşullarını (havanın nemi ve sıcaklık gibi) gösterir.


- Kolay kullanım
- Nem ölçüm cihazının otomatik doğrulaması vardır
- Ahşap, karton, kağıt ve inşaat malzemeleri için
- Pil durumu göstergesi

 

Üretici: PCE Instruments
1.201,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-MWM 300
Sip.no.: PCE-MWM 300
Ahşap kompozit paneller (yani PB, MDF, OSB) ya da pelet ve ahşap yongaları proseslerin olabildiğince verimli çalışmasını, enerji tüketiminin düşük tutulmasını ve hammadde kayıplarının en aza indirgenmesini sağlamak için temel öneme sahiptir.
Üretici: PCE Instruments
47.133,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-PEL 20
Sip.no.: PCE-PEL 20

Ahşap Nem Ölçer PCE-PEL 20 biyokütle enerji santrali operatörleri ile birlikte geliştirilmiştir. Paletlerin ısıtma oranı nem'e bağlı olduğu için Ahşap Nem Ölçer PCE-PEL 20 cihazımız mümkün olan en yüksek verimi elde etmek için bu alanda kullanılmaktadır.


- 10 % ... 20 %'ye kadar ölçüm aralığı
- Çözünürlük 0,1 %
- 1000 mm ölçüm Sondası
- Kolay ölçüm


Üretici: PCE Instruments
1.579,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-PMI 1
Sip.no.: PCE-PMI 1

Materyal nem ölçüm cihazı PCE-PMI 1 ahşap depolarında, inşaatlarda ya da özel sektörde yerinde kontrol için ideal bir cihazdır. Materyal nem ölçüm cihazı PCE-PMI 1 ahşap nemini ve yapı malzemelerindeki nemi hızlı ve güvenilir biçimde tespit eder.


- Darbelere dayanıklı plastik gövde
- Metalik küre sensör tipi
- 20 – 40 mm penetrasyon derinliği
- LCD ekranda arka plan aydınlatması imkanı


Üretici: PCE Instruments
336,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-PMI 2
Sip.no.: PCE-PMI 2

PCE-PMI 2 Ahşap Nem Ölçer ile ahşap, duvar ve harçların nem kontrollerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında elde kullanıma uygundur ve bu sayede inşaat malzemeleri ve materyallerin tahmini ölçümünü gerçekleştirir.


- 50 mm penetrasyon derinliği
- Yüzeye zarar vermeden nem ölçümü
- Maksimum değer depolama
- Farklı malzemeler için 20 ölçüm eğrisi

 

Üretici: PCE Instruments
403,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-WMH-3
Sip.no.: PCE-WMH-3

Ahşap nem ölçüm cihazı PCE-WMH3, ağaçtaki mutlak nem içeriğini ölçmek için kullanılan elektronik bir cihazdır. Bu ahşap nem ölçüm cihazı PCE-WMH3'ün çekiç formunda çok sağlam bir yapısı vardır.


- Saniyeler içinde sonuç alma (sadece çakmak ve nem oranını okumak)
- Önceden kalibre edilmiş / uzun süre sağlam
- Otomatik sıcaklık kompenzasyonu
- Herhangi bir hazırlık gerektirmez


Üretici: PCE Instruments
1.201,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-WP24
Sip.no.: PCE-WP24

Ahşap Nem Ölçer PCE-WT1N önce doldurulur, sonra Cihazın içinde sıkıştırılır ve prob çeşidini ayarladıktan sonra nemi okunur. Ahşap Nem Ölçer PCE-WT1N nemi elektrikli direnç yöntemi ile belirlemektedir. Ahşap Nem Ölçer nem oranın belirlemesinde hızlı bir şekilde yardımcı olur.


- Hızlı nem oranın belirlenmesi
- Elektriksel direnç yöntemi
- Talaş, saman, vb. gibi biyokütleler için
- Yakl. 120 cm³'ye kadar örnek büyüklüğü


Üretici: PCE Instruments
1.495,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ahşap Nem Ölçer PCE-WT1N
Sip.no.: PCE-WT1N

Ahşap Nem Ölçer PCE-WT1N önce doldurulur, sonra Cihazın içinde sıkıştırılır ve prob çeşidini ayarladıktan sonra nemi okunur. Ahşap Nem Ölçer PCE-WT1N nemi elektrikli direnç yöntemi ile belirlemektedir. Ahşap Nem Ölçer nem oranın belirlemesinde hızlı bir şekilde yardımcı olur.


- Hızlı nem oranın belirlenmesi
- Elektriksel direnç yöntemi
- Talaş, saman, vb. gibi biyokütleler için
- Yakl. 120 cm³'ye kadar örnek büyüklüğü


Üretici: PCE Instruments
1.915,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-360
Sip.no.: PCE-360

Akım Ölçer (Power Analyzer) PCE-360 bir veya üç fazlı güç analizleri için idealdir. Büyük ekranı ile ekranda 10 değeri bir anda görebilirsiniz. Dört Akım Ölçer bir anda bağlayabilirsiniz.

- Gerçek zamanlı kontrol, kayıt ve akım / gerilim ölçümü (Reel-Efektif Değer)
- Sıfır güç ölçümü için akım pensi
- Maks. güç çapı 40 mm
- 512 K Data Logger (20000 Ölçüm değeri)

Üretici: PCE Instruments
4.183,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-789
Sip.no.: PCE-789

Akım Ölçer PCE-789, proses sinyallerinin simülasyonu ve ölçümü için çok kullanışlı bir cihazdır. Akım Ölçer PCE-789 akım ve gerilim sinyallerini ölçer ve simüle eder.


- Simülasyon ve farklı sinyallerin ölçümü
- Entegre Fonksiyon jeneratörü
- Arka plan aydınlatmalı Grafik Ekran
- Pil ile çalıştırma imkanı

Üretici: PCE Instruments
2.721,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-830-1
Sip.no.: PCE-830-1
Akım Ölçer PCE-830 alternatif akım elektrik sebekesinde elektriksel büyüklüklerin üç fazdan birinde ölçümüne yarar. Bununla birlikte bu Akım Ölçer PCE-830 gerilim, akım, frekans, güç ve enerji gibi “normal” ölçüm büyüklüklerini tespit eder.


- SET 1: PCE-830 + pensli Ampermetre PCE-6801 (100A)
- Elektrik kondüktörünün havzası : 30 mm çap
- Aktif güç ölçümü (W, KW, MW, GW)
- Görünen ve reaktif güç ölçümü (KVA, KVAR)
- Maksimum güç (MD en W, KW, MW), ayarlanabilir periyod ile

Üretici: PCE Instruments
6.283,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-830-2
Sip.no.: PCE-830-2
Akım Ölçer PCE-830 alternatif akım elektrik şebekesinde elektriksel büyüklüklerin üç fazdan birinde ölçümüne yarar. Bununla birlikte bu Akım Ölçer PCE-830 gerilim, akım, frekans, güç ve enerji gibi “normal” ölçüm büyüklüklerini tespit eder.

- PCE-830 + pensli Ampermetre PCE-6802 (1000A)
- Elektrik kondüktörünün havzası : 55 mm çap
- Aktif güç ölçümü (W, KW, MW, GW)
- Görünen ve reaktif güç ölçümü (KVA, KVAR)
- Maksimum güç (MD en W, KW, MW), ayarlanabilir periyod ile

Üretici: PCE Instruments
6.283,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-830-3
Sip.no.: PCE-830-3
Akım Ölçer PCE-830 alternatif akım elektrik şebekesinde elektriksel büyüklüklerin üç fazdan birinde ölçümüne yarar. Bununla birlikte bu Akım Ölçer PCE-830 gerilim, akım, frekans, güç ve enerji gibi “normal” ölçüm büyüklüklerini tespit eder.

- Set 3: PCE-830 + esnek pensli Ampermetre PCE-3007 (3000A)
- Elektrik kondüktörünün havzası: 170 mm çap
- Aktif güç ölçümü (W, KW, MW, GW)
- Görünen ve reaktif güç ölçümü (KVA, KVAR)
- Maksimum güç (MD en W, KW, MW), ayarlanabilir periyod ile

Üretici: PCE Instruments
6.283,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-DC 1
Sip.no.: PCE-DC1
Akım Ölçer PCE-DC 1, AC/DC akımlarını dolaylı tespiti ve sıklığını belirlemek için geliştirilmiştir. Akım Ölçer PCE-DC 1’in ölçüm noktası aydınlatmak için bir el feneri bulunur ve temas olmadan voltaj kontrol işlevi vardır.

- AC / DC akımı: 200 A
- 3 2/3 konumlarında LCD Ekran
- Arka plan aydınlatma
- Ampermetrenin açılışı: 18 mm

Üretici: PCE Instruments
193,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-DC 2
Sip.no.: PCE-DC2
Akım Ölçer PCE-DC 2 indirekt olarak AC/DC akımları ve direnci belirlemek için tasarlanmıştır. Bu Akım Ölçer, ölçüm noktasını aydınlatmak ve gerilimin temassız tespiti fonksiyonu için entegre bir fener içerir.

- 3 2/3 konumlarında LCD Ekran
- AC / DC Akım-, Ohm-Ölçüm
- Pens açıklığı: 18 mm
- DCA 'yi sıfırlama

Üretici: PCE Instruments
306,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-DC 3
Sip.no.: PCE-DC3
Akım Ölçer PCE-DC 3 indirekt olarak AC/DC akımlarını yüksek hassasiyette belirlemek için tasarlanmıştır. Bu Akım Ölçer, ölçüm noktasını aydınlatmak ve gerilimin temassız tespiti fonksiyonu için entegre bir fener içerir.


- 3 2/3 pozisyonlu LCD Ekran, arka plan aydınlatmalı
- 80 A´ya kadar AC/DC Akım ölçümü
- DCA 'yi sıfırlama fonksiyonu
- temassız Gerilim testi

Üretici: PCE Instruments
294,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-GPA 62
Sip.no.: PCE-GPA 62

Akım Ölçer PCE-GPA 62, üç veya tek aşamalı aktif güç ölçümü, reaktif ve görünür, güç faktörü, faz açısı, enerji, voltaj, akım, 50º'lik harmonik dalga oluşumuna kadar tepeler ve harmonikler için hizmet vermektedir.


- Gerçek zamanlı kayıt, voltaj ve akım ölçümü (gerçek efektif) kontrol edin
- Ölçülen güç faktörü ve faz açısı, frekans, enerji, aktif güç, reaktif güç ve görünen güç, (1 aşamalı   
  veya 3 aşamalı simetrik ağları)

Üretici: PCE Instruments
2.503,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-LCT 1
Sip.no.: PCE-LCT 1
PCE-LCT 1 Akım Ölçer ile 100 A'ya kadar ölçüm aralığında kaçak akım ölçümü yapmak mümkündür. Akım Ölçer, elektrik kanalları üzerinden aktığında olusur ki normalde bunlar akım iletimi için yapılmış değildir.


- Pens aracılığıyla kaçak Akım ölçümü
- 100 A'ya kadar Akım ölçümü
- 400 V'ye kadar gerilim ölçümü
- Süreklilik testi

Üretici: PCE Instruments
487,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-LCT 2
Sip.no.: PCE-LCT 2

Akım Ölçer PCE-LCT 2 alternatif akımları ölçer ve 80 A’ya kadar devam eder. Aynı zamanda bu Akım Ölçer, voltaj kontrollerinin alternatifleri ve devamlılığı, dirençler, diyotlar, kapasitörler ve frekanslar için kullanılır.


- 80 A’e kadar Akım ölçümü
- 600 V’a kadar kadar voltaj ölçïmü
- Diyot, direnç ve kapasite kontrolü
- Maksimum iletken çap 12 mm

Üretici: PCE Instruments
361,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-N24H
Sip.no.: PCE-N24H

Akım Ölçer PCE-N24H doğru akım parametresini bulmak için kullanılır. Akım Ölçer sabit akımı, doğru akımı ölçüp gösterir. Akım Ölçer giriş sinyalini serbest bir şekilde ölçekleyip, çok yönlü kullanımı sağlar. Büyük 4 haneli LED gösterge sayesinde güncel ölçüm sonucunun ekrandan okunuşu çok rahattır.

- Ön Taraflı IP 65
- 100 V, 250 V, 400 V, 1 A, 5 A DC (Seçilebilir)
- Vida kıskacı üzerinden bağlantılı
- Yapılandırma üzerine yazılım
- 4 Haneli LED gösterge

Üretici: PCE Instruments
212,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-PA 8000
Sip.no.: PCE-PA 8000
Akım Ölçer PCE-PA 8000 ile gücü bir ve üç fazlı elektrik devresi ile ölçebilir ve kaydedebilirsiniz. Bu Akım Ölçer PCE-PA 8000'de bulunan Data Logger ile uzun zaman ölçümler gerçeklestirilebilir.


- 3Faz/4Iletken-, 3Faz/3Iletken-, 1Faz/2Iletken-, 1Faz/3Iletken- Ağlar olarak 3 Faz performans analizi
- Akımın ve Gerilimin True RMS Ölçümü
- IEC 1010 ve CAT III 600V güvenlik standardlarını yerine getirmekte

Üretici: PCE Instruments
4.582,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Ölçer PCE-PCM 1
Sip.no.: PCE-PCM 1
PCE-PCM1 Akım Ölçer, enerji tüketimi ile emilen güç tespiti için çok amaçlı kullanılan bir ölçüm Cihazıdır. Alternatif akım ve gerilim ölçümünün yanı sıra bu Akım Ölçer, tek veya üç faz şebekelerde mevcut emilen gücü, tek fazlı şebekelerde enerji tüketimini (kWh)‘de tespit edebilir.

- Akım (TRMS) / Gerilim (TRMS)
- Frekans
- 99-Nokta-Data Logger ekranda görüntülenebilir
- Min. (Minimum), Maks. (Maksimum) ve Data-Hold

Üretici: PCE Instruments
487,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Pensi KYORITSU 6305 / 500A
Sip.no.: KYORITSU 6305 / 500A
Kyoritsu 6305 Akım Pensi kullanımı kolay bir enerji kaydedici cihazdır. Kyoritsu 6305 güç ölçerinin bulunan açık düzenlenmiş kontrol paneli ve ekranda bulunan talimatlar kullanıcıya seçmiş olduğu ölçüm fonksiyonlarını hızlıca kaydetmesini sağlar.

- Dijital güç ölçümü
- Dönüştürücü pensleriyle 500 A ‘e kadar
- Çok ölçüm parametresi
- USB arayüz
Üretici: EVOMEX
6.766,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Pensi KYORITSU 6315 / 3000A
Sip.no.: KYORITSU 6315 / 3000A
Kyoritsu 6315 Akım Pensi performans ve harmonik analizi için kullanılır. Güç analizörü 3000 ampere kadar güvenli ölçüm yapabilir. Performans analizi dışında, güç analizörü tam ağ analizi olarak çalıştırılabilir. Güç analizörü ayrıca faz açısı, harmonik, görünür güç, aktif güç ve çalışma ölçebilir. Tüm ölçümler güç analizörü 6315 renkli ekranında gösterilir.


-Harmonik Analizi
-Gerilim ve akım ölçme
-3000 Amper
-Uzun kayıt süresi > 1 yıl
Üretici: EVOMEX
12.595,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Pensi KYORITSU 6315 / 500A
Sip.no.: KYORITSU 6315 / 500A
Kyoritsu 6315 / 500A Akım Pensi, performans ve harmonik analizi için kullanılır. Akım Pensi, 500 A’e kadar akım ölçebilir. Performans analizinin yanı sıra, Akım Pensi, ağ analizi de yürütebilir. Akım Pensi aynı zamanda faz açısı, harmonikler, görünür güç, aktif güç ve çalışma önlemleri ölçümü yapabilir.

- Harmonik Analiz
- Voltaj ve akım ölçümü
- 500 A’e kadar
- Uzun kayıt süresi > 1 yıl

 

Üretici: EVOMEX
11.176,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Pensi PCE-360
Sip.no.: PCE-360
Akım Pensi (Power Analyzer) PCE-360 bir veya üç fazlı güç analizler için idealdir. Büyük ekranı ile ekranda 10 değeri bir anda görebilirsiniz. Dört Akim Pensi bir anda bağlayabilirsiniz.


- Gerçek zamanlı kontrol, kayıt ve akım / gerilim ölçümü (Reel-Efektif Değer)
- Sıfır güç ölçümü için akım pensi
- Maks. güç çapı 40 mm
- 512 K Data Logger (20000 Ölçüm değeri)

Üretici: PCE Instruments
4.183,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Pensi PCE-830-1
Sip.no.: PCE-830-1
Akım Pensi PCE-830 alternatif akım elektrik şebekesinde elektriksel büyüklüklerin üç fazdan birinde ölçümüne yarar. Bununla birlikte bu Akım Pensi PCE-830 gerilim, akım, frekans, güç ve enerji gibi “normal” ölçüm büyüklüklerini tespit eder.


- SET 1: PCE-830 + pensli ampermetre PCE-6801 (100A)
- Elektrik kondüktörünün havzası : 30 mm çap
- Aktif güç ölçümü (W, KW, MW, GW)
- Görünen ve reaktif güç ölçümü (KVA, KVAR)
- Maksimum güç (MD en W, KW, MW), ayarlanabilir periyod ile

Üretici: PCE Instruments
6.283,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Pensi PCE-830-2
Sip.no.: PCE-830-2
Akım Pensi PCE-830 alternatif akım elektrik şebekesinde elektriksel büyüklüklerin üç fazdan birinde ölçümüne yarar. Bununla birlikte bu Akım Pensi PCE-830 gerilim, akım, frekans, güç ve enerji gibi “normal” ölçüm büyüklüklerini tespit eder.

- PCE-830 + pensli ampermetre PCE-6802 (1000A)
- Elektrik kondüktörünün havzası : 55 mm çap
- Aktif güç ölçümü (W, KW, MW, GW)
- Görünen ve reaktif güç ölçümü (KVA, KVAR)
- Maksimum güç (MD en W, KW, MW), ayarlanabilir periyod ile

Üretici: PCE Instruments
6.283,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Pensi PCE-830-3
Sip.no.: PCE-830-3
Akım Pensi PCE-830 alternatif akım elektrik şebekesinde elektriksel büyüklüklerin üç fazdan birinde ölçümüne yarar. Bununla birlikte bu Akım Pensi PCE-830 gerilim, akım, frekans, güç ve enerji gibi “normal” ölçüm büyüklüklerini tespit eder.

- Set 3: PCE-830 + esnek pensli ampermetre PCE-3007 (3000A)
- Elektrik kondüktörünün havzası: 170 mm çap
- Aktif güç ölçümü (W, KW, MW, GW)
- Görünen ve reaktif güç ölçümü (KVA, KVAR)
- Maksimum güç (MD en W, KW, MW), ayarlanabilir periyod ile

Üretici: PCE Instruments
6.283,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Pensi PCE-CM 4
Sip.no.: PCE-CM 4

Esnek Akım Pensi, esneklik özelliğine sahiplerdir. 203 mm e kadar çapı olan büyük ve çok büyük iletkenler Mekanizmanın açılış özellikleri sayesinde darlık yapabilir ve çok zor yerine ulaşır normal esnek akım Erişilmesi zor elektrik iletkenliğinde Pens Ampermetre gücü ile ölçümler yapılabilir.


- LCD 4 dijit gösterge
- 400 ampere kadar
- Yüksek hassasiyet
- Sabitleme ve max min fonksiyonları

Üretici: PCE Instruments
571,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Akım Pensi PCE-DC 1
Sip.no.: PCE-DC1
Akım Pensi PCE-DC 1, AC/DC akımlarını dolaylı tespiti ve sıklığını belirlemek için geliştirilmiştir. Akım Pensi PCE-DC 1’in ölçüm noktası aydınlatmak için bir el feneri bulunur ve temas olmadan voltaj kontrol işlevi vardır.


- AC / DC akımı: 200 A
- 3 2/3 konumlarında LCD ekran
- Arka aydınlatma
- Ampermetrenin açılışı: 18 mm

Üretici: PCE Instruments
193,00 ₺
KDV ve Kargo ücreti hariç

Ürün 1 - 50 / 2961
1234567891011121314151617>
Sınıflandırma: [Tanımlama] [Fiyatı artarak] [Fiyat düşerek]
Pencere: [10] [20] [50]
Düzen: [Galeri] [Liste]
Resimleri: [bir] [itibaren]