Palet Terazisi PCE-SD 600 SST

Sip.no.: PCE-SD 600 SST
43.449,00 TL
51.269,82 TL
4250348712530
PCE-SD 600 SST
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 13,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

600 kg'a kadar kalibre edilebilir paslanmaz palet terazisi / Çözünürlük 0,2 kg / Korozyon ve aside dayanıklı / Koruma sınıfı IP 65 / IP 68 / Düşük yükseklik / Çok sağlam tasarım / Bir rampa ve kalibrasyon dahil

Kalibre edilebilir paslanmaz palet terazisi, kalibrasyon standardı III'e uygun olarak teslim edilmeden önce kullanım yerine göre kalibre edilir ve daha sonra Avrupa çapında iki yıl boyunca gözetim transferi olan kalibrasyon sınıfı III için onaylanır. Paslanmaz palet terazisi, sağlam korozyon ve aside dayanıklı çelikten yapılmıştır. Paslanmaz palet terazisinin tartım platformu, IP 68 koruma sınıfı ile en zorlu koşullara dayanan kapsüllenmiş yük hücrelerine sahiptir. Palet terazisi düşük toplam yüksekliğe sahiptir ve düşük rampası sayesinde kolaylıkla  palet terazisine çıkılabilir ve opsiyonel olarak sunulan ikinci bir rampa sayesinde kolaylıklada diğer taraftan inilebilinir. Teslimat kapsamına dahil edilen sabitleme plakaları, kalibre edilmiş paslanmaz palet terazisi için güvenli bir pozisyon sağlar ve kayma rampalarının kaymasını önler. Palet terazisinin paslanmaz çelik ekranı IP 65 korumalıdır ve masaya, duvara veya isteğe bağlı olarak temin edilebilen paslanmaz çelik sehpaya kolayca monte edilebilir. Kalibre edilmiş paslanmaz palet terazisinin işlevsel paketi çok geniştir. Otomatik dara, parça sayma fonksiyonu, sabit dara ağırlığının depolanması, reçete fonksiyonu, toplama fonksiyonu ve çok daha fazlası, çok fazla işe olanak sağlar. Paslanmaz palet terazisi zemine ölçeklendirmek istemiyorsanız idealdir. Palet terazisini rampaya, teslimatta bulunan sabitleme plakaları ile sabitleyiniz, çalıştırma fişini prize takınız ve tartmaya başlayabilirsiniz. Kalibre edilmiş paslanmaz palet terazisi için bir RS-232, USB, LAN arabirimi ve 4..20 mA veya 0 ... 10 V analog çıkışlar veya üç kontak çıkışı sunuyoruz.


- M III'e göre kalibre
- İstatistik fonksiyonu 
- Toplama fonksiyonu
- Yüzdelik karşılaştırma
- Ayarlanabilir Filtre (reaksiyon süresi) 
- Hayvan tartım fonksiyonu
- Parça sayma fonksiyonu
- Maksimum değer göstergesi
- Reçeteye göre tartım
- Hata payı belirleme min / ok / max
- Saklanabilir Dara değeri
- Ayarlanabilir otomatik kapanma
- Ekranda brüt / net düğmesi
- İsteğe bağlı: USB, LAN veya 4-20 mA

ModelPCE-SD 600SST
Tartım Aralığı600 kg
Çözünürlük0,2 kg
Min.*4 kg
Ağırlık250 kg
Kullanılabilir Alan860 x 1000 mm
* Minimum yük, kalibrasyon yetkilisinin hassasiyeti kontrol ettiği yüktür. Doğrulanabilir ölçek aynı zamanda daha küçük ağırlıkları da gösterir, ancak bunlar kalibre edilmiş alanda geçerli değildir.
KalibrasyonM III sınıfına göre kalibre edilebilir (kalibre edilmiş)
Dara AralığıTüm tartı aralığındaki çoklu dara
Ayar Zamanı< 3s
Ekran20 mm basamak yüksekliğine sahip yüksek kontrastlı LED
Tartı Birimlerikg / pcs. / Ib
Arayüzİsteğe bağlı RS-232 / USB / LAN / 4-20 mA / 0-10 V
Çalışma Sıcaklığı-10 ... +40 °C
Koruma SınıfıHücre IP 68 / Ekran IP 65 (bağlantılar olmadan)
Güç Kaynağı~ 230V, 50Hz, 8 VA (elektrik fişi)

1 x Kalibre Edilmiş Paslanmaz Palet Terazisi PCE-SD 600 SST,
1 x Rampa,
1 x Ekran (3 m Kablo),
4 x Sabitleme Plakası,
1 x Masa / Duvar Montajı,
1 x Kullanım Kılavuzu.