Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Konveyör-Bant Tartım Sistemleri

Sip.no.: PCE-SD 30CR
Konveyör-Bant Tartım Sistemleri PCE-SD ... CR serisi, Konveyör-Bant Tartım Sistemleri birçok arabirimi desteklediğinden, birçok proses ve dağıtım işletmesindeki uygulamalar için tasarlanmıştır. Ayrıca Konveyör-Bant Tartım Sistemlerinde standart bir RS-232 arayüzü bulunuyor. Ayrıca Konveyör-Bant Tartım Sistemleri PCE-SD CR serisi, Konveyör-Bant Tartım Sistemlerinin kontrolünü mümkün kılan diğer arayüzlerle donatılabilir.


- Kalibre edilebilir, teslimattan önce başlangıç kalibrasyonunu içerir
- Platform 1.5 m’ya kadar ekran kablosu
- Kılavuz ray ölçeği 30 kg-150 kg
- Kılavuz rayın çapları: 500 x 580 mm
Üretici: PCE Instruments
9.949,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-SD 6000F
Kalibre edilebilir yerleşik konveyör-bant tartım sistemleri, gömme montaj için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak dahili bir çerçeve ile kullanılabilir. Yerleşik konveyör-bant tartım sistemleri, kalibrasyon sınıfı III'e göre kalibre edilir ve gözetim altına alma işlemi için iki yıl boyunca onaylanır. 

- Parça sayma fonksiyonu
- Yüzde hesaplaması %
- Filtre (reaksiyon süresi) ayarlanabilir
- Hayvan tartım fonksiyonu

Üretici: PCE Instruments
34.259,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-SD 1500F SST
Düz bir yüzey elde etmek için paslanmaz çelik konveyör-bant tartım sistemleri zemine monte edilir. Sonuç olarak, paslanmaz çelik konveyör-bant tartım sistemleri her türlü konveyörle kolayca yüklenebilir. Paslanmaz çelik konveyör-bant tartım sistemlerinde, gerektiğinde kullanılabilen çerçeveye cıvatalı bir tartma platformu vardır. Kurulum işi veya temizlik işi kaldırılabilir. İsteğe bağlı olarak, tartım yüzeyini kaldırmayı kolaylaştıran bir amortisörle paslanmaz çelik konveyör-bant tartım sistemleri sağlamak mümkündür.

- Parça sayma fonksiyonu
- Yüzde hesaplaması
- Filtre (reaksiyon süresi) ayarlanabilir
- Hayvan tartım fonksiyonu
- Dara belleği
Üretici: PCE Instruments
45.399,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç