Endüstriyel Terazi PCE-ABT 220L

Sip.no.: PCE-ABT 220L
6.194,00 TL
7.308,92 TL
4250348722935
PCE-ABT 220L
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 13,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

Rüzgarlıklı endüstriyel terazi / 220 g'a kadar küçük numuneleri ölçmek için uygun / PC arayüzü / Basit çalıştırma / Hizalama için yerleşik seviye / İsteğe bağlı olarak ISO sertifikası / Kalibrasyon ağırlığı teslimata dahildir / Hemen kullanıma hazır

 

Endüstriyel terazi, 220 g'a kadar ölçüm aralığı ile yüksek hassasiyetli bir endüstriyel terazidir. Endüstriyel terazi 0,1 mg çözünürlüğe sahiptir. Bu düşük çözünürlük nedeniyle, bir odadaki en küçük hava türbülansı bile endüstriyel terazinin tartım sonucunu etkileyebilir. Buna karşı koymak için, endüstriyel terazi bir ön camla (rüzgarlık) donatılmıştır. Bu, dokunmatik ekranlı endüstriyel teraziyi laboratuvar kullanımı için ideal kılar. Bu şekilde en küçük rüzgar kuvvetlerinin endüstriyel terazinin ölçümü üzerinde hiçbir etkisinin olmaması sağlanır.

Endüstriyel terazi, RS232 arayüzü aracılığıyla doğrudan bir PC'ye bağlanabilir. Endüstriyel terazi için isteğe bağlı olarak sunulan yazılım ile ölçüm verileri bir tabloda görüntülenebilir. Yazılım aynı zamanda endüstriyel terazide ölçülen değerleri grafiksel olarak görüntülemek için de kullanılabilir. Endüstriyel terazi tarafından kaydedilen ölçüm değerlerini dışa aktarma seçeneği de vardır. Bu şekilde, endüstriyel terazinin ölçülen değerleri sunumlara uygun şekilde entegre edilebilir, e-posta ile gönderilebilir veya basitçe yazdırılabilir.

Gerekirse, verilen kalibrasyon ağırlığı ile endüstriyel terazi kontrol edilebilir. Bu, endüstriyel terazinin mükemmel bir ölçüm sonucu vermesini sağlar. Endüstriyel terazi, operatör tarafından kalibrasyon ağırlığı kullanılarak çok kısa bir sürede de ayarlanabilir.

Endüstriyel terazinin mevcut konumu, bir kurulum konumunda belirlenebilir. Endüstriyel terazinin konumu uygun değilse, bu yükseklik ayarlı ayaklar kullanılarak yeniden ayarlanabilir. Bu, endüstriyel terazinin mevcut kurulum konumu ile uygun şekilde hizalanmasını sağlar.

 


- Sabit tartım için rüzgar koruması
- PC bağlantısı için RS232 arayüzü
- Arka ışık
- 0.1 mg çözünürlük
- 80 mm tartım yüzeyi
- 220 g'a kadar tartım aralığı
- Dijital teraziyi hizalama seviyesi
- Kalibrasyon ağırlığı teslimata dahildir

Ölçüm Aralığı0 ... 220 g
Çözünürlük0,1 mg
Tekrarlanabilirlik0,2 mg
Doğrusallık0,5 mg
Tepki Süresi<4 saniye
Tartım YüzeyiØ 80 mm paslanmaz çelik tartı plakası
Dara AralığıTam ölçüm aralığı
ArayüzRS232
Güç Kaynağı220 V
Çalışma Koşulları10 ... 40 °C
Boyut340 x 215 x 350 mm
Ağırlık7,5 kg

1 x Endüstriyel Terazi PCE-ABT 220L,
1 x Bez Eldiven,
1 x Test Ağırlığı,
1 x IEC Kablosu,
1 x Kullanım Kılavuzu.