Bant Kontrol Kantarı

Bant Kontrol Kantarı PCE-SD 60CR
54.386,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç
Bant kontrol kantarı PCE-SD 60CR, üretim ve nakliyenin pek çok alanında kullanılır. Bunun en önemli nedeni bant kontrol kantarının mevcut arayüzleridir. Bant kontrol kantarında standart olarak çift yönlü RS-232 arayüzü bulunur. Bunun haricinde, bant kontrol kantarı, üretim süreçlerinin kontrol edilmesini sağlayan arayüzlerle donatılabilir.


- Tartım aralığı: 60 kg
- Okunabilirlik: 20 g
- Kalibre edilebilir M III
Bant Kontrol Kantarı PCE-SD 150CR
54.386,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç
Bant kontrol kantarı PCE-SD 150CR serisi, bant kontrol kantarı birçok arabirimi desteklediğinden, birçok proses ve dağıtım işletmesindeki uygulamalar için tasarlanmıştır. Ayrıca bant kontrol kantarında standart bir RS-232 arayüzü bulunuyor. Ayrıca bant kontrol kantarı PCE-SD CR serisi, bant kontrol kantarının kontrolünü mümkün kılan diğer arayüzlerle donatılabilir.

- İlk kalibrasyon dahil olmak üzere kalibre edilebilir
- Platformdan 1.5 m’ye kadar ekran kablosu
- 150 kg'a kadar kılavuz ray ölçeği
- Kılavuz rayın çapları: 500 x 580 mm
Bant Kontrol Kantarı PCE-SD 30CR
54.386,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç
Bant kontrol kantarı PCE-SD 30CR, üretim ve nakliyenin pek çok alanında kullanılır. Bunun en önemli nedeni bant kontrol kantarının mevcut arayüzleridir. Bant kantarında standart olarak çift yönlü RS-232 arayüzü bulunur. Bunun haricinde, bant kontrol kantarı, üretim süreçlerinin kontrol edilmesini sağlayan arayüzlerle donatılabilir.


- Tartım aralığı: 30 kg
- Okunabilirlik: 10 g
- Kalibre edilebilir M III