Ağır Yük Terazileri - PCE-SD 1500 SST

Sip.no.: PCE-SD 1500 SST
52.527,00 TL
61.981,86 TL
4250348712547
PCE-SD 1500 SST
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 13,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

1.500 kg'ye kadar kalibre edilebilen paslanmaz ağır yük terazileri / Çözünürlük 0.5 kg / Korozyon ve aside dayanıklı / Koruma sınıfı IP 65 / IP 68 / Düşük yükseklik / Çok sağlam bir tasarım / Bir rampa ve kalibrasyon dahil

Kalibre edilebilir paslanmaz ağır yük terazileri, kalibrasyon standardı III'e uygun olarak teslim edilmeden önce kullanım yerine göre kalibre edilir ve daha sonra Avrupa çapında iki yıl boyunca gözetim transferi olan kalibrasyon sınıfı III için onaylanır. Paslanmaz ağır yük terazileri, sağlam korozyon ve aside dayanıklı çelikten yapılmıştır. Paslanmaz ağır yük terazilerinin tartım platformu, IP 68 koruma sınıfı ile en zorlu koşullara dayanan kapsüllenmiş yük hücrelerine sahiptir. Ağır yük terazileri düşük toplam yüksekliğe sahiptir ve düşük rampası sayesinde kolaylıkla ağır yük baskülleri çıkılabilir ve opsiyonel olarak sunulan ikinci bir rampa sayesinde kolaylıklada diğer taraftan inilebilinir. Teslimat kapsamına dahil edilen sabitleme plakaları, kalibre edilmiş paslanmaz ağır yük terazileri için güvenli bir pozisyon sağlar ve kayma rampalarının kaymasını önler. Ağır yük terazilerinin paslanmaz çelik ekranı IP 65 korumalıdır ve masaya, duvara veya isteğe bağlı olarak temin edilebilen paslanmaz çelik sehpaya kolayca monte edilebilir. Kalibre edilmiş paslanmaz ağır yük terazilerinin fonksiyonları çok geniştir. Otomatik dara, parça sayma fonksiyonu, sabit dara ağırlığının depolanması, reçete fonksiyonu, toplama fonksiyonu ve daha fazlası gibi işlevler. Paslanmaz ağır yük terazilerini zemine ölçeklendirmek istemiyorsanız idealdir. Ağır yük terazilerini rampaya, teslimatta bulunan sabitleme plakaları ile sabitleyiniz, çalıştırma fişini prize takınız ve tartmaya başlayabilirsiniz. Kalibre edilmiş paslanmaz ağır yük terazileri için bir RS-232, USB, LAN arabirimi ve 4..20 mA veya 0 ... 10 V analog çıkışlar veya üç kontak çıkışı sunuyoruz.


- M III'e göre kalibre
- İstatistik fonksiyonu
- Toplama fonksiyonu
- Yüzdelik karşılaştırma
- Ayarlanabilir Filtre (reaksiyon süresi)
- Hayvan tartım fonksiyonu
- Parça sayma fonksiyonu
- Maksimum değer göstergesi
- Reçeteye göre tartım
- Hata payı belirleme min / ok / max
- Saklanabilir Dara değeri
- Ayarlanabilir otomatik kapanma
- Ekranda brüt / net düğmesi İsteğe bağlı: USB, LAN veya 4-20 mA

Teknik Özellikler

ModelPCE-SD 1500SST
Tartım Aralığı1.500 kg
Çözünürlük0,5 kg
Min. *10 kg
Ağırlık310 kg
Kullanılabilir Alan1250 x 1500 mm

* Minimum yük, kalibrasyon yetkilisinin hassasiyeti kontrol ettiği yüktür. Doğrulanabilir ölçek aynı zamanda daha küçük ağırlıkları da gösterir, ancak bunlar kalibre edilmiş alanda geçerli değildir.

KalibrasyonM III sınıfına göre kalibre edilebilir (kalibre edilmiş)
DaraTüm tartı aralığındaki çoklu dara
Ayar Zamanı< 3 s
Ekran20 mm basamak yüksekliğine sahip yüksek kontrastlı LED
Tartı Birimlerikg / pcs. / lb
Arayüzİsteğe bağlı RS-232 / USB / LAN / 4-20 mA / 0-10V
Çalışma Sıcaklığı-10 ... +40 °C
Koruma SınıfıHücreler IP68 / Ekran IP65 (bağlantılar olmadan)
Güç Kaynağı~ 230V, 50Hz, 8 VA (elektrik fişi)

Teslimat İçeriği:
1 x Kalibre Edilmiş Paslanmaz Ağır Yük Terazisi PCE-SD 1500 SST,
1 x Rampa,
1 x Ekran (3 m kablo),
4 x Sabitleme Plakası,
1 x Masa / Duvar montajı,
1 x Kullanım Kılavuzu.