Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Sipariş Süreci

İstediğiniz ürünü bulduysanız bunu bağlayıcı olmadan „Sepete“ butonu basarak alışveriş sepetine koyabilirsiniz. Alışveriş sepetinin içeriğine her an "ALIŞVERİŞ SEPETİ" butonuna tıklayarak bağlayıcı olmadan bakabilirsiniz. Ürünleri heran ürünün arkasında bulunan „ÇIKAR“ kutusuna tıklayarak ve sonrasındaki „GÜNCELLE“ ye basarak çıkartabilirsiniz. Alışveriş sepetindeki ürünleri satın almak isterseniz, „KASA“ butonuna tıklayınız. Bundan sonra özel verileriniz vermeniz için, ödeme şeklini seçmek için ve müşteri bilgileri alındığına dair onayı için davet edileceksiniz. Sipariş işlemini heran iptal edebilirsiniz veya "SİPARİŞ ET" butonuna tıklayarak sonlandırabilirsiniz. Elbette sipariş işleminde verdiğiniz verileri heran "GERİ" ile tarayıcınızda düzeltebilirsiniz ve/veya değiştirebilirsiniz.

Sözleşme yapma
Sözleşme dili almancadır. Ürünlerin Online-Shop’daki görüntülenmelir herhangi bir bağlayıcı unsur teşkil etmez, bilakis bağlayıcı olmayan bir Online-Katalogdur. Özel verilerinizi girdikten sonra ve "SİPARİŞ" butonuna tıklayarak sipariş işlemindeki son adımda alışveriş sepetinde bulunan ürünler için bağlayıcı sipariş verirsiniz. Sipariş gerçekleştirildiği andan hemen sonra siparişin girdiğine dair onay gönderilir. Satış Sözleşmesi fakat teslimat onayı ile veya ürünün teslimatı ile gerçekleşir.

Sözleşme metnini gözden geçirme
Sözleşme metni (sizin siparişiniz) kaydedilir. Şirketin genel şartlarını ve koşullarını heran www.pce-instruments.com/turkish/sartlar-ve-kosullar bakabilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Tam sipariş veriler size E-Posta yolu ile gönderilecektir ve internet üzerinden bakılamaz.