Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Voltaj Test Cihazı

Sip.no.: PCE-OCM 10

Voltaj test cihazı PCE-OCM 10’un ekranın karanlıkta bile okunmasını sağlayan kendinden aydınlatmalı OLED ekranı bulunur. Voltaj test cihazı ile 600 A’ya kadar olan DC ve AC ölçümü gerçekleştirilebilir. Voltaj test cihazı, normal akım ölçümüne ek olarak kalkış akımı ölçümü için de kullanılabilir. 750V AC’ye kadar AC voltajı; 1000V’a kadar DC voltajı ölçülebilir.


- 600 A’ya kadar ölçülebilir
- Multimetre fonksiyonlu ampermetre
- OLED ekran
- NCV fonksiyonu
- TRMS AC A
Üretici: PCE Instruments
4.786,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-ODM 10
Bu voltaj test cihazı hem otomatik hem de manuel aralık seçimine ve çift OLED ekrana sahiptir. Ölçülen değerler OLED numara ekranında 6000 basamağa kadar ve çubuk grafikte görüntülenir. Okumalar kolayca okunabilir ve değişiklikler hızlı bir şekilde görüntülenebilir.

- OLED ekran
- Minimum değer ve maksimum değer, tepe seviyesi
- Tutma fonksiyonu
- Bağıl değer ölçümü
Üretici: PCE Instruments
1.423,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-CBA 20
Voltaj test cihazı 12 V ve 24 V marş akülerini test eder. Voltaj test cihazı, şarj sırasında, rölantide veya rölantideyken akü voltajı üzerinden araç aküsünün durumunu kontrol eder. Voltaj test cihazı, marş aküsünün hala işlevsel olup olmadığını belirlemek için akü voltajını kullanır.

- 12 V ve 24 V marş aküleri test edilebilir
- Kelvin bağlantı kabloları
- LCD ekran
- Kısa ölçüm süresi
Üretici: PCE Instruments
1.537,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-LT 12
Voltaj test cihazı PCE-LT 12, çok yönlü bir ölçüm cihazıdır. Voltaj test cihazı ile standart voltaj ve akım ölçümlerinin yanı sıra ağ analizi de gerçekleştirilebilir. Voltaj test cihazı, ağ analizinde LAN bağlantılarını doğru kablolama ve fonksiyon açısından kontrol etmek için kullanılabilir. Bunun haricinde, telefon bağlantıları da fonksiyon açısından kontrol edilebilir.


Ölçüm fonksiyonu:
- AC voltaj
- DC voltaj
- AC
- DC
- Direnç
- Diyot ölçümü
- Süreklilik testi
Üretici: PCE Instruments
2.753,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-DC 50
Voltaj test cihazı PCE-DC 50, 1000 A AC/DC’ye kadar olan akımların ölçümü için kullanılan bir ölçüm cihazıdır. Voltaj test cihazı ile akım ölçümünün yanı sıra test voltajı, frekans, görev döngüsü, direnç, süreklilik testi, kapasitör ve diyot ölçümleri de gerçekleştirilebilir. 48 mm pens açıklığı ile büyük kesitli kablolarda da ölçüm yapılabilir.


- 1000 A’ya kadar akım ölçümü
- Ölçüm soketlerinde kapak
- 600 V’ye kadar voltaj ölçümü
- 2 termokupl aracılığıyla sıcaklık ölçümü
- Bluetooth arayüzü
Üretici: PCE Instruments
3.931,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-ITM 20

Voltaj test cihazı PCE-ITM 20, çok yönlü multimetre ile yalıtım test cihazını birleştirir. Voltaj test cihazı ile voltaj, akım ve direnç gibi genel ölçümlerin yanı sıra frekans ve kapasite ölçümü de yapılabilir. Voltaj test cihazının teslimat içeriğine dahil olan termokupl ile sıcaklık ölçümü gerçekleştirilebilir. Otomatik ölçüm aralığı seçeneği, voltaj test cihazının hızlı ve güvenli bir şekilde kullanılmasını; geniş arka aydınlatmalı LCD ekran da kolay okunabilirliği sağlar.


- Otomatik ölçüm aralığı seçeneği
- Kapasite ölçümü
- Entegre yalıtım test cihazı
- Dahili hafıza
- IEC 1010, CAT III 1000V, CAT IV 600V
- Frekans ölçümü

Üretici: PCE Instruments
6.458,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-DM 15
Voltaj test cihazı PCE-DM 15, kapsamlı fonksiyonları bulunan bir cihazdır. Voltaj test cihazı, akım, voltaj ve direnç ölçümlerinin yanı sıra süreklilik ve termokupl ile sıcaklık ölçümü gerçekleştirmek için de kullanılabilir. Voltaj test cihazının teslimat içeriğinde yer alan termokupl haricinde alternatif K tipi termokupllar da cihaza bağlanabilir.


Ölçüm fonksiyonu:
- DC voltajı
- AC voltajı
- Alternatif akım
- Direnç
- Kapasite
- Frekans
- K tipi sıcaklık ölçümü
- Diyot testi
- Süreklilik testi
Üretici: PCE Instruments
1.442,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-DC 25

Voltaj test cihazı PCE-DC 25’in 0 … 1000 A AC/DC ölçüm aralığı bulunur. Akım ölçümü voltaj test cihazındaki pens kullanılarak endüktif olarak yapılır. Çapı 32 mm’ye kadar olan besleme hatları bağlanabilir. Opsiyonel Rogowski bobini ile voltaj test cihazının ölçüm aralığı 3000 A AC’ye çıkarılabilir. Voltaj test cihazının akım ölçümü için alt fonksiyonları bulunur. Voltaj test cihazı ile ani akım ölçümü de yapılabilir. Bu, havalandırma sistemlerine monte edilmiş motorlar açıldıklarında yüksek akım gerektirdiği için önemli bir fonksiyondur.

 

- Ölçüm aralığı: 0 … 1000 A AC/DC
- Bluetooth arayüzü
- Ani akım ölçümü
- Renkli LCD ekran
- Temassız voltaj ölçüm fonksiyonu

Üretici: PCE Instruments
3.171,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-PA6000
Voltaj test cihazı PCE-PA6000, aktif güç, görünür güç, güç faktörü, enerji tüketimi, akım, voltaj, direnç ve frekans ölçümü için kullanılan masaüstü bir ölçüm cihazıdır. Akım ve güç, voltaj test cihazının teslimat içeriğinde yer alan ölçüm kabloları ile ya da akım pensi ile dolaylı olarak ölçülebilir. Voltaj test cihazı, 100/5 A ya da 1000/5 A iletim oranına sahip endüstriyel akım dönüştürücülerini bağlama imkanı sunar.


- Güç
- Güç faktörü
- AC voltaj ve akım
- DC voltaj ve akım, direnç ve frekans
- Yazılım, veri kablosu ve ölçüm uçları dahil
Üretici: PCE Instruments
9.308,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-PCM 1

Voltaj test cihazı PCE-PCM 1, güç ve enerji tüketimini ölçmek için kullanılan çok yönlü bir cihazdır. Alternatif akım ve voltaj ölçümünün yanı sıra tek fazlı ve üç fazlı şebekelerde anlık güç tüketimi ve tek fazlı şebekelerde enerji tüketimi belirlenebilir. Faz açısı ve güç faktörü, Voltaj test cihazı büyük ve kolay okunabilir arka aydınlatmalı ekranında görüntülenir.


- Voltaj (50 … 200 Hz): 100 / 400 / 750V, ± (1.2% + 5 dijit)
- Dahili hafıza: 99 ölçüm değeri kaydı
- USB kablosu ve yazılım dahil
- Üç fazlı güç ölçümü
- True RMS
Üretici: PCE Instruments
3.057,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-DC1
Voltaj test cihazı PCE-DC1, AC/DC akım ve frekansın dolaylı olarak tespit edilmesi için tasarlanmıştır. Voltaj test cihazı ölçüm noktasının aydınlatılmasını sağlayan bir adet beyaz LED ve voltajın temassız bir şekilde test edilmesini sağlayan bir fonksiyon bulunur. Cihazın küçük boyutları, sınırlı erişimin olduğu yerlerde ölçümlerin gerçekleştirilmesini sağlar.


- AC/DC akım, AC voltaj ve frekans ölçümü
- Entegre ölçüm noktası aydınlatması
- Temassız test voltajı
- Otomatik aralık seçimi
- Pens açıklığı: 18 mm
- Otomatik kapanma
Üretici: PCE Instruments
1.309,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-CM 5
Voltaj test cihazı PCE-CM 5, çok çeşitli fonksiyonu bulunan bir cihazdır. Voltaj test cihazı ile 200 A AC’ye kadar olan akım ölçümleri temassız bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu akım ölçüm aralığı, çok sayıda akım ölçümünü kapsar. Temassız akım ölçümleri sayesinde çalışma sırasında da ölçüm gerçekleştirilebilir. Bu nedenle, ölçüm doğrudan hatta gerçekleştirildiği için herhangi bir ölçüm hazırlığına gerek yoktur.


Ölçüm fonksiyonları:
- AC
- DC
- DC voltaj
- AC voltaj
- LowZ AC/DC
- Direnç
- Süreklilik testi
- Diyot testi
- Kapasite
- Sıcaklık (K tipi)
- Frekans (akım pensi ile)
- Frekans (voltaj ölçümünde)
- Frekans (doğrudan ölçüm)
- Görev döngüsü
Üretici: PCE Instruments
1.651,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-DC3
Voltaj test cihazı PCE-DC3, yüksek çözünürlüklü AC/DC akımların dolaylı olarak ölçülmesi için geliştirilmiştir. Voltaj test cihazına ölçüm noktasının aydınlatılmasını sağlayan bir ışık ve voltajın temassız bir şekilde test edilmesini sağlayan bir fonksiyon entegre edilmiştir. Voltaj test cihazının küçük boyutları, sınırlı erişimin olduğu yerlerde ölçümlerin gerçekleştirilmesini sağlar.


- AC/DC akım, AC voltaj ve frekans ölçümü
- AC voltaj testi (temassız test):
100 VAC … 600 VAC 50/60 Hz
- DCA sıfır noktası fonksiyonu
Üretici: PCE Instruments
2.088,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-DC 20
Voltaj test cihazı PCE-DC 20, akımların, voltajların ve diğer pek çok elektriksel büyüklüğün belirlenmesi için kullanılan çok yönlü bir ölçüm cihazıdır. 40 mm akım pens açıklığı sayesinde voltaj test cihazı ile geniş çaplı kablolar bile test edilebilir. Voltaj test cihazı, 1000 A AC/DC’ye kadar olan akım ölçümleri gerçekleştirilebilir.


Ölçüm fonksiyonları
- DC akım
- AC akım
- DC voltaj
- AC voltaj
- Direnç
- Frekans (doğrudan)
- Frekans (akım pensi)
Üretici: PCE Instruments
2.544,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-HVAC 6
Voltaj test cihazı PCE-HVAC 6, ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme teknolojileri alanındaki ustalar için özel olarak geliştirilmiştir. Cihaz, bu alandaki pek çok bakım ve test çalışmaları için idealdir ve pek çok cihazı tek bir cihazda birleştirir. Voltaj test cihazı ile pens aracılığıyla DC ve AC aralığında 1000 A’ya kadar akım ölçümü yapmak mümkündür.
 

- 1000 A’ya kadar akım ölçümü
- Ölçüm yuvası kapağı
- 600 V’ye kadar voltaj ölçümü
- 2 termokupl aracılığıyla sıcaklık ölçümü
Üretici: PCE Instruments
3.627,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-CM 3

Voltaj test cihazı PCE-CM 3, hızlı ve basit AC ölçümleri için kullanılır. Akım ölçümü gerçekleştirmek için akım pensi akım taşıyan iletkene yerleştirilir. Voltaj test cihazı, dağıtımlarda ve devrelerin kesintiye uğramaması gereken her yerde AC ölçümü için özellikle uygundur. Akım ölçüm aralığı 0 … 200 A arasındadır. Akım ölçümünün yanı sıra voltaj test cihazı ile 600 V’a kadar olan DC ve AC voltajları, dirençler, kapasiteler hatta sıcaklıklar da ölçülebilir.


- 200 A’ya kadar ölçüm
- Kompakt boyut
- Sağlam plastik gövde
- Multimetre fonksiyonları
- Güvenlik koşulları:
IEC1010-1 (2001)
CAT II 1000V
CAT III 600V

Üretici: PCE Instruments
1.537,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-DC2
Voltaj test cihazı PCE-DC2, AC/DC akım ve direncin dolaylı olarak tespit edilmesi için tasarlanmıştır. Voltaj test cihazında ölçüm noktasının aydınlatılmasını sağlayan bir adet beyaz LED ve voltajın temassız bir şekilde test edilmesini sağlayan bir fonksiyon bulunur. Voltaj test cihazının küçük boyutları, sınırlı erişimin olduğu yerlerde ölçümlerin gerçekleştirilmesini sağlar.


- AC/DC akım, voltaj ve direnç ölçümü
- Entegre ölçüm noktası aydınlatması
- Temassız test voltajı
- Hafıza fonksiyonu
- 3 2/3 dijitli LCD ekran
Üretici: PCE Instruments
1.860,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-LCT 1
Voltaj test cihazı PCE-LCT 1 ile 100 A’ya kadar kaçak akım ölçümü yapılabilir. Kaçak akım, elektrik iletimi için tasarlanmamış bir elektrik iletkeni üzerinden aktığında ortaya çıkar. Voltaj test cihazı ile bu akımlar algılanarak ekranda görüntülenir. Voltaj test cihazı ile makine bağlantısının kesilemediği yerlerde yalıtım arızaları tespit edilebilir, ancak VDE 701/702 standardına göre yalıtımın kontrol edilmesi gerekir.


- 100 A’ya kadar akım ölçümü
- 400 V’ye kadar voltaj ölçümü
- 400 Ω’a kadar direnç ölçümü
- Test ucu dahil
Üretici: PCE Instruments
3.057,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-DC 41

Voltaj test cihazı PCE-DC 41, 600 V’a kadar olan voltajları, 600 A’ya kadar olan akımları ve 1000 Ω’a kadar olan dirençleri ölçmek için kullanılır. Ölçüm gerçekleştirmek için teslimat içeriğinde yer alan ölçüm uçları ya da entegre pens mekanizması kullanılabilir. Voltaj test cihazının pensi kullanılarak elektrik iletkenlerinin parametreleri temassız bir şekilde bağlantısı kesilmeden ölçülebilir.


- Voltaj: 600 V AC/DC
- Akım: 600 A AC/DC
- Direnç: 1000 Ω
- Pens mekanizması
- Süreklilik testi
- Peak ve data hold fonksiyonu

Üretici: PCE Instruments
3.494,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-PCM 3
Voltaj test cihazı PCE-PCM 3 ile 1000 A AC’ye kadar olan AC akımları kolaylıkla ölçülebilir. Aynı zamanda, 1000 V AC/DC’ye kadar olan voltajlar da ölçülebilir. Voltaj test cihazı ile 750 KW’ya kadar olan görünür güç, reaktif güç ve aktif güç ölçümü de gerçekleştirilebilir. Voltaj test cihazının diğer bir fonksiyonu da kalkış akımı ölçümüdür.


Ölçüm fonksiyonu
- Akım ölçümü AC
- Kalkış akımı AC
- Voltaj ölçümü DC
- Voltaj ölçümü AC
- Frekans ölçümü
- Frekans ölçümü akım ölçüm fonksiyonu
- Frekans ölçümü voltaj ölçüm fonksiyonu
- Görev döngüsü
- Direnç ölçümü
- Süreklilik testi
- Kapasite ölçümü
- Diyot ölçümü
- Tek fazlı güç ölçümü
- Güç faktörü kapasitif/endüktif
- Harmonik ölçümü
Üretici: PCE Instruments
4.368,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç