Stetoskop

Stetoskop PCE-S 41
5.361,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç

Stetoskop PCE-S 41, pil ile çalışan ve kullanımı kolay bir cihazdır. Stetoskop, dişliler, valfler, havalandırma delikleri ve pompalar gibi makine bileşenlerindeki sesi tespit etmek için kullanılır. Bu da cihazı sesin ve titreşimin tespitinde kullanışlı bir araç haline getirir ve sorunun fazla masrafa yol açmadan bakım ekibi tarafından bulunmasını sağlar.

 

- Frekans aralığı: 100 Hz … 10 kHz
- Kulaklık, 70 mm sensör, 290 mm sensör dahil

Stetoskop PCE-S 42
16.239,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç

Stetoskop PCE-S 42, bakım ve onarım çalışmaları yapılmasını sağlayan ve her bir makine parçasını dinlemek için tasarlanmış bir cihazdır. Böylelikle, motor ve yataklardaki sesler stetoskop ile kolayca dinlenebilir. Stetoskop ile makinede ciddi hasara neden olabilecek sorunların oluşturduğu sesler arttırılabilir. Cihazın kulaklığı kafa yapısına göre tasarlanmıştır ve gürültülü ortamlarda kullanmak için idealdir.

 

- Frekans aralığı: 30 Hz ... 150 KHz
- Önleyici bakım ve onarım için
- Gürültü önleyici kulaklık dahil
- Kolay kullanım

Endüstriyel Stetoskop PCE-LDC 20
184.811,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç
Stetoskop PCE-LDC 20, basınçlı hava ve diğer patlayıcı olmayan basınçlı gaz sistemlerindeki kaçakları tespit etmek ve değerlendirmek için etkili bir çözümdür. Stetoskop ile ölçülen kaçak değerleri kaydedilebilir ve yazılımda analiz edilebilir. Basınçlı havanın kaçması, kompresörlerin olması gerekenden daha fazla çalışmasına yol açarak yüksek elektrik maliyetlerine neden olur.


- Ölçüm birimleri: bar, psi, MPa, l/min, m³/h, cfm
- Basınçlı hava, soğutucu akışkan ve gaz sistemlerinde kaçak tespiti
- Kaçak değerlendirmesi
- Çeşitli ataşmanlar
- Kablosuz kulaklık
- Frekans: 38 … 42 kHz
- Ölçüm hızı: 1 Hz
- Hafıza kapasitesi: 1 GB