Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Parlaklık Ölçüm Cihazı

Sip.no.: PCE-GM 55
Parlaklık Ölçer PCE-GM 55, 3 açılı bir parlaklık ölçerdir. Parlak ölçüm cihazının ölçüm açıları 20 °, 45 ° ve 75 ° dir. Bu, parlak metrenin parlak ve orta parlak aralıklarda parlak ölçümler için kullanılmasını sağlar. 75 ° 'lik özel ölçüm açısı, diğer şeylerin yanı sıra, kağıt ve tekstil üzerindeki parlaklık derecesinin ölçümüne izin verir. 

- 20 °, 45 ° ve 75 ° ölçüm açısı
- Ölçüm aralığı 200'e kadar parlak birim
- LC Ekran
- Seri Arayüz
Üretici: PCE Instruments
3.802,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-GM 60Plus
Parlaklık ölçer PCE-GM 60Plus farklı malzemeler üzerinde parlaklık seviyesini ölçmek için kullanılır. Cihaz, ölçüm sırasında yayılan ışık yansımasını kaydeder. Işığın bir kısmı daha sonra ölçülecek yüzey tarafından yansıtılır ve ışığın bir kısmı yüzey tarafından emilir.

- Ölçme geometrisi: 60 °

- Kalibrasyon plakası teslimat içeriğine dâhil
- Ergonomik kasa
- 3,5 “TFT

 

Üretici: PCE Instruments
1.787,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-GM 50

Yüksek hassasiyetli Parlaklık Ölçüm Cihazı PCE-GM 50. Bir yüzeyin özelliklerini belirlemek için renk ve parlaklık en önemli faktörlerdir. Bu Parlaklık Ölçüm Cihazı PCE-GM 50 kolay kullanımı, kompakt yapısı, sağlam gövdesi, yerinde ölçüm gerçekleştirebilme özelliği, kalite kontrol veya laboratuarda kullanılabilmesiyle öne çıkar.

- Bina denetimi
- Döşemeler
- Laklı yüzeyler
- Cilalı yüzeyler

 
Üretici: PCE Instruments
2.898,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-GM 100

Yüzey Parlaklığı Ölçüm Cihazı PCE-GM 100, refraktometre prensibine göre çalışan düz yüzeylerde öçlüm yapmak içindir. Sağlam dizaynı ve pratik boyutları ile Yüzey Parlaklığı Ölçüm Cihazı PCE-GM 100 yerinde ölçüm için veya fabrikalarda üretim hattında ölçüm için büyük avantajlara sahiptir.

- Kolay kullanım
- Üç ölçüm noktası sayesinde neredeyse bütün materyal yüzeylerinde ölçüm yapabilir.
- Microkontrolör-Elektronik

 
Üretici: PCE Instruments
4.978,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-SGM 60

Küçük ölçüm alanlı parlaklık ölçer, ölçülmesi gereken yüzeylerde kullanılır. Parlaklık ölçer, yansıma prensibi olarak bilinen bir ışık kaynağından test edilecek yüzey üzerine ışık göndererek çalışır ve ışık parçacıkları yansımasına göre yüzey parlaklık seviyesini hesaplar. Parlaklık ölçer PCE-SGM 60’ın ölçüm geometrisi 60 derecedir ve ayarlanamaz.

- Ölçüm geometrisi: 60 °
- 1000 PÜ kadar ölçüm
- 5000 okumaya kadar hafıza
- Küçük ölçüm alanı

 
Üretici: PCE Instruments
5.134,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-IGM 60
Parlaklık ölçer PCE-GM 60, 60 °’lik açı ölçümü ile optik bir ölçüm aletidir. Yüzey, parlaklık ölçer ile analiz edilir ve sonuç gösterilir. Her yüzeyin ışığı yansıtma özelliği vardır. Bu özellik, parlaklık ölçer tarafından yüzeye ışık göndermek için kullanılır. Bu, PCE-IGM 60, 60 °’lik açıdayken gerçekleşir.

- 60°’lik açı ölçümü
- 3,5 “ TFT
- Dâhili veri hafızası
- Kalibrasyon plakası
Üretici: PCE Instruments
5.173,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-GM 60

Taşınabilir Parlaklık Ölçüm Cihazı PCE-GM 60, opaktan çok parlağa kadar çeşitli yüzeylerde parlaklık derecesini belirlemek için portatif bir cihazdır. Bunun için 60 º ölçüm açısı idealdir. Basit görüşte parlaklık seviyesini farketmek çoğu zaman zordur.

- Yüksek yeniden üretilebilirlik
- Pil ile çalışma
- Kuartz-Kristalinden Kalibrasyon plakası
- Bilgileri analiz etmek için Yazılım

 
Üretici: PCE Instruments
6.408,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-WSB 1

PCE-WSB 1 Parlaklık Ölçüm Cihazı kâğıt, selüloz, plastik, porselen ve metalik olmayan diğer materyallerde parlaklık seviyesini ölçer. PCE-WSB 1 Parlaklık Ölçüm Cihazı ile difüzyon yansıma yoğunluğu sayesinde düz yüzeylerde parlaklık seviyesi 100 olarak, siyah yüzeylerde ise 0 olarak belirlenir. PCE-WSB 1 ISO 2470 ve ISO 3688 uluslararası standartlara uygundur.

- Kolay kullanım
- ISO 2470 ve ISO 3688'e uygun
- Beyaz renk ölçümü için
- Kompakt ve ergonomik yapı

 
Üretici: PCE Instruments
8.131,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-IGM 100
Parlaklık ölçer, yüzeyin parlaklığını belirlemek için kullanılan test cihazıdır. Böylece, parlaklık ölçer ile yüzeye çarpan ışık ışını spektral yansımaları ölçülmektedir. Dokunmatik ekran kolay navigasyon için izin verir. Parlaklık ölçer, özellikle aynı yapıya sahip yüzey ve böylece aynı yüzey özelliklerine sahip olduğu alanlarda uygulanır.

- Farklı ölçüm açıları

- 3,5 “ TFT
- Dâhili veri hafızası
- Kalibrasyon plakası

 
Üretici: PCE Instruments
9.723,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-PGM 60
Parlaklık ölçüm cihazı, farklı malzemelerin yüzeyleri analiz etmek için kullanılır. Parlaklık ölçümlerinde özellikle üretim sektöründe yürütülen ürünler aynı özelliklere sahip olması gerekir. Bu nedenle, parlaklık metre kullanım alanları parlaklık ölçer test cihazı gibi ürünlerin durumu kusursuz olup olmadığını belirlemek için kullanılan gelen mal ve kalite kontrolü olduğu söylenebilir. 

- Ölçüm geometrisi: 60 °

- 3,5 “TFT
- 1000 ölçüm değerine kadar dâhili ölçüm değer deposu
- Kalibrasyon plakası teslimata dâhil

 
Üretici: PCE Instruments
2.443,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: IG-331
Yüksek hassasiyetli dijital Parlaklık Ölçer IG-331. Renk ve parlaklık yüzey karakteristikleri belirlemenin en önemli faktörleridir. Bu Parlaklık Ölçer IG-331 kolay kullanım imkanı, kompaktlılığı ve sağlam yapısı ile ön plana çıkmaktadır.

- yüksek hassasiyet
- kolay kullanım ve sağlam yapı
- otomatik sıfırlama
- yerinde ölçüm
Üretici: Horiba UK Ltd
3.925,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-PGM 100
PCE-PGM 100 parlaklık metre, yansıma prensibini kullanarak 20°, 60° ve 85° ‘lik açılarda ölçüm yapabilir. Bu, parlaklık metrenin test edilecek yüzeye isabet eden ışık yaydığı anlamına gelir. Işığın bir kısmı yüzey tarafından emilir ve bir kısmı yansıtılır. Bundan sonra, parlaklık ölçer, parlaklık derecesini hesaplar.

- Çeşitli ölçüm açıları

- 3,5 “ TFT
- Dâhili ölçüm değer deposu
- Teslimata dâhil kalibrasyon plakası

 
Üretici: PCE Instruments
5.524,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: 0287.01.31

Spektromaster 565-Serisi Parlaklık Ölçüm Cihazı özellikle birçok cihazın kalite kontrolünde faaliyet göstermektedir. Spektromaster 565-Serisi Parlaklık Ölçüm Cihazı bir üründe aynı anda renk ve parlaklık ölçebilme avantajı sağlar. Renk ve parlaklık ürünün görünümünü etkilediği için aynı renkteki iki örneğin aynı parlaklığa sahip olması önemlidir. Aynı renkli ama ayrı parlaklığa sahip örnekler insan gözünde farklı gözükmektedir.

- Aynı anda renk ve parlaklık ölçümü
- Patentli aydınlatma kontrolü
- Anlaşılır menü yapısı
- Ergonomik tasarım

Üretici: Erichsen GmbH & Co. KG
49.451,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: 0288.01.31

Parlaklık Ölçüm Cihazı Spektromaster 565-Serisi özellikle çoğu cihazlardaki kalite kontrollerinde kullanım bulmaktadır. Parlaklık Ölçüm Cihazı Spektromaster 565-Serisinin büyük bir avantaji ise üründe aynı anda renk ve parlaklığı ölçebilmesidir. Renk ve parlaklık ürünün görüntüsünü etkilediği için aynı renkteki iki ürünün aynı parlaklığa sahip olması önemlidir.

- aynı anda renk ve parlaklık ölçümü
- patentli aydınlatma kontrolü
- anlaşılır menü yapısı
- ergonomik tasarım

Üretici: Erichsen GmbH & Co. KG
51.642,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Ürün 1 - 14 / 14