Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Ozon Ölçüm Cihazı

Sip.no.: Gasman-O3-B

Ozon ölçüm cihazı Gasman-O3-B, yanıcı ya da toksik olan belirli bir gaza karşı koruma sağlayan bir cihazdır. Gasman, tehlikeli gaz konsantrasyonlarını alarm ve optik sinyal (çevrede yüksek ses olduğunda kullanışlıdır) ile uyarır ve ekranda mevcut ölçüm değerini gösterir. Ölçüm değerleri kaydedilebilir ve değerlendirme için bilgisayara aktarılabilir. Bunun için ek bir veri kaydedici seçeneği ve opsiyonel yazılım gerekir. Veri kaydedici fonksiyonu, 1 dakikalık bir ölçüm hızında toplam 900 saate kadar ölçüm yapılmasını sağlar. Cihaz, DIN ISO’ya göre kalibre edilebilir ve sertifikalandırılabilir.

 

 

- 2 yıllık pil ömrü
O3 (ozon) için
- Toz ve suya dayanıklı – IP 65/67
- 0 … 25% v/v

Üretici: Crowcon Detection Instruments Ltd.
18.688,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-CP 30

Ozon ölçüm cihazı PCE-CP 30, sıvı analizi için mobil bir ölçüm cihazıdır. Bu da cihaz ile en çeşitli ölçümlerin gerçekleştirilebileceği anlamına gelir. Alkalinite, klor, siyanürik asit ya da pH değeri ölçülebilir. Ölçüm gerçekleştirmek için 10 ml’lik bir su numunesi küvete yerleştirilmelidir. Cihaza yerleştirilmiş LED, 503 nm, 570 nm ve 620 nm dalga boyu aralığında bir test ışığı üretir. Fotodiyot da numunenin ışık geçirgenliğine bağlı olarak ölçülecek değeri tanır.

 

- Ayarlanabilir birimler: mg / l, ppm
- Uygulama ile Bluetooth bağlantısı
- 503 nm / 570 nm / 620 nm LED
- Küvet: 36 x ø 21 mm (10ml)
Parametreler:
- Alkalinite, Klor, Siyanürik asit, pH, Toplam sertlik
- Kalsiyum sertliği, Aktif oksijen, Klor dioksit, Brom
- Ozon, Hidrojen peroksit, PHMB (poliheksanit), Üre

Üretici: PCE Instruments
8.398,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: Gasman-O3-A

Ozon ölçüm cihazı Gasman-O3-A, yanıcı ya da toksik olan belirli bir gaza karşı koruma sağlayan bir cihazdır. Gasman, tehlikeli gaz konsantrasyonlarını alarm ve optik sinyal (çevrede yüksek ses olduğunda kullanışlıdır) ile uyarır ve ekranda mevcut ölçüm değerini gösterir. Ölçüm değerleri kaydedilebilir ve değerlendirme için bilgisayara aktarılabilir. Bunun için ek bir veri kaydedici seçeneği ve opsiyonel yazılım gerekir. Veri kaydedici fonksiyonu, 1 dakikalık bir ölçüm hızında toplam 900 saate kadar ölçüm yapılmasını sağlar. Cihaz, DIN ISO’ya göre kalibre edilebilir ve sertifikalandırılabilir.

 

 

O3 (ozon) için
- Toz ve suya dayanıklı – IP 65/67
- 0 … 25% v/v
- Şarjlı (Şarj aleti teslimata dahil değildir)

Üretici: Crowcon Detection Instruments Ltd.
18.688,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç