Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Newton Ölçer

Sip.no.: PCE-LFG 20

Newton Ölçer PCE-LFG Serisi hassas çekme kuvveti ve basınç kuvveti ölçümleri için ideal bir cihazdır. Bu 0,0005 N ve yukarı olan hassas çözünürlük yardımıyla gerçekleştirilebilmektedir. Newton Ölçer PCE-LFG Serisi'nin büyük, ışıklandırılmış, 180° çevrilebilir ekranında ölçülen ölçüm değerleri okunabilir.

- Ölçüm aralığı: 0 ... 20 N
- Çözünürlük: 0,005 N
- Çekme ve basınç kuvveti ölçümü
- Yüksek ölçüm hızı

 
Üretici: PCE Instruments
3.767,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-FM50
Newton Ölçer PCE-FM50 çekme ve sıkıştırma güçlerinin hızlı ve hassas okumasını yapan mikroişlemci tarafından kontrol eden bir cihazdır. Newton Ölçer ekranı 180 derece çevrilebilir, böylece çekme veya sıkıştırma kuvveti her zaman doğru pozisyondan ölçülebilir.


- maks. Ölçüm yükü: 5 kg / 49 N
- Peak Hold ve maksimum ölçüm değerini yeniden elde etme
- Otomatik bağlantı kesme


Üretici: PCE Instruments
1.567,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-FM200
Newton Ölçer  PCE-FM 200, 200 N'ye kadar ölçebilen bir taşınabilir aygıttır. Kuvvet göstergesi N, kg ve lb birimlerini ölçebilir. PCE-FM 200 kuvvet ölçerinin teslimat kapsamına farklı şekillerde çeşitli adaptörler dahildir. Bunlar cihaz üzerine vidalanabilir ve böylece basınç ve gerilimin ölçülmesinde farklı olarak tasarlanmış yüzeyler için en uygun çözümü sunar. Adaptörlere ek olarak, uzatılabilen bir çubuk da verilir, bu da ulaşılması zor yerlerde ölçüm yapılmasına olanak tanır. Bu uzatma çubuğunun uzunluğu 65 milimetredir.

- Farklı şekillerde ölçme adaptörleri
- Değerlendirme yazılımı dahil
- Test standları üzerine monte etmek için cihaz

 

Üretici: PCE Instruments
1.627,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-FG 20SD

Newton Ölçer PCE-FG 20SD mikroişlemciyle kontrol edilen bir Cihazdır. Bu Newton Ölçer PCE-FG 20SD'nin büyük ekranı sayesinde tam olarak ve hızlı okuma imkanı sunmaktadır. Ayrıca ekranın arka plan aydınlatması ile alacakaranlık'da veya karanlık'da ölçüm yapma imkanı vardır. Newton Ölçer  , yapılacak ölçüme göre kolayca farklı ölçüm başlıkları takılabilir.

- SD-Kartı ile veri kayıt imkanı
- RS-232-Arayüz
- Maks.-Fonksiyon
- 3 farklı şekilde ölçüm başlığı

 
Üretici: PCE Instruments
2.177,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-LFG 10

PCE-LFG 10 Newton Ölçer 10 N aralığına kadar gerilim ve sıkıştırma testleri için uygundur. Newton Ölçer 0.001 N çözünürlüğe sahip olmasıyla hassas ölçümler için uygunluk gösterir. Cihaz geniş donanımlı, kolay okunabilir ekranı sayesinde 180 derece döndürülse bile kolaylıkla ölçüm değerlerini okuyabilirsiniz.

- Gerilim ve sıkıştırma kuvvet ölçümleri
- Yüksek ölçüm oranı
- 4 ölçüm hızı
- Tam ölçeğin 0.2% hata toleransı


Üretici: PCE Instruments
3.767,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-LFG 5

Newton Ölçer PCE-LFG Serisi hassas çekme kuvveti ve basınç kuvveti ölçümleri için ideal bir cihazdır. Bu 0,0005 N ve yukarı olan hassas çözünürlük yardımıyla gerçekleştirilebilmektedir. Newton Ölçer PCE-LFG Serisi'nin büyük, ışıklandırılmış, 180° çevrilebilir ekranında ölçülen ölçüm değerleri okunabilir.

- Çekme ve basınç kuvveti ölçümü
- Yüksek ölçüm hızı
- Dört ölçüm hızı
- Ölçüm aralığında hata limiti 0,2 %

 
Üretici: PCE Instruments
3.767,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Ürün 1 - 6 / 6