Karbondioksit Ölçüm Cihazı

Karbondioksit Ölçüm Cihazı PCE-CMM 8-ICA
11.059,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç

Karbondioksit ölçüm cihazı PCE-CMM 8 ile ofisinizde doğru ortamı sağlayabilirsiniz. Havadaki CO2 içeriğine ek olarak bağıl nem ve oda sıcaklığı ölçümü de gerçekleştirilebilir. Karbondioksit ölçüm cihazı, 9999 ppm’ye kadar olan karbondioksit konsantrasyonunu, -10 … 50°C arasındaki sıcaklıkları ve 20 … 95% arasındaki bağıl nem değerlerini gösterir. Cihazın 3.5 inçlik ekranında ilgili ölçüm değerleri doğrudan okunabilir ve CO2 göstergesinin rengi CO2 içeriğine göre değişerek odadaki hava kalitesi ile ilgili bilgi sağlar.

 

- 9999 ppm’ye kadar geniş CO2 ölçüm aralığı
- Karbondioksit için sinyal ışık göstergesi
- Sıcaklık ve nem ölçümü
- USB üzerinden çalışma
- Sınıflar, ofisler, amfiler için uygun
- ISO Kalibrasyon Sertifikası

Karbondioksit ölçüm cihazı PCE-AC 2000 Kişisel Korunma için
12.798,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç

Karbondioksit ölçüm cihazı PCE-AC 2000, yenilikçi tasarıma sahip ve iç mekan hava kalitesini izlemek için geliştirilmiş bir ölçüm cihazıdır. Karbondioksit ölçüm cihazı, özellikle toplantı odaları, bekleme odaları ya da sınıf ve anaokulları gibi kamu alanlarında iç mekan hava kalitesini izlemek için kullanılır. Karbondioksit ölçüm cihazı, 388 x 288 x 43 mm’lik boyutu sayesinde uzak bir mesafeden kolaylıkla okunabilir.


- CO2 ölçüm aralığı: 0 … 9999 ppm
- Sıcaklık ölçüm aralığı: -10 … 100 °C
- Nem ölçüm aralığı: 0 … 99% n.o
- Sinyal ışık çubuk grafiği
- Sesli, ayarlanabilir alarm

Karbondioksit Ölçüm Cihazı PCE-WMM 50
18.089,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç
Karbondioksit ölçüm cihazı PCE-WMM 50, karbondioksit tespiti (CO2) tespiti için kullanılan bir alarm ölçüm cihazıdır. Karbondioksit ölçüm cihazı, gıda ve metal endüstrisinde, kimyasal işlemlerde, CO2 yangın söndürme sistemlerinde, atık yönetiminde ve diğer pek çok uygulamada kullanılan renksiz ve kokusuz gazların tehlikelerine karşı koruma sağlar. Karbondioksit ölçüm cihazı, ana ünite (sensör ünitesi) ve görüntüleme ünitesi olmak üzere iki bileşenden oluşur.


- Karbondioksit (CO2) tespiti
- 2 ayarlanabilir alarm sınırı
- 4 dijitli dijital ekran
- Devamlı görsel kontrol imkanı