Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Kablo İzleyici

Sip.no.: PCE-CLT 10

Kablo uzunluğu ölçüm cihazı PCE-CLT 10, yüksek hassasiyet ve hızlı ölçüm sonucu sağlayan çok yönlü bir cihazdır. Uygun bir şekilde kullanıldığında, cihaz ile döşenmiş ya da döşenmeye hazır kablolar ölçülebilir. Cihaz, zaman alanlı reflektometrisi üç kilometre uzunluğa kadar olan kablo uzunluklarını belirlemek için kullanılabilir.

 

 

- Kablo uzunluğu ölçüm aralığı: 5 … 3000 m
- Ölçüm birimleri: m, ft
- Çözünürlük: 0.1 m
- Ölçüm prensibi: zaman alanlı reflektometri
- 20 kablo türü ön ayarı

Üretici: PCE Instruments
4.723,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-191 CB

Kablo İzleyici PCE-191 CB, duvardaki kablo ya da hatların bulunması için kullanılır. Kablo izleyici, verici ve alıcıdan oluşur. Kablo izleyicideki vericide voltaj taşıyan (maks. 240 V AC) bir prize takılan Schuko fişi bulunur ve voltaj altındaki hatlara sesli sinyal gönderir. Ardından, alıcı ile bu hat takip edilebilir. Kablo kesintisinin söz konusu olması durumunda sesli sinyal durur.


- Hat tespiti: bip sesi ile
- Voltaj aralığı: 220 … 240 VAC
- Frekans aralığı: 50 / 60 Hz

Üretici: PCE Instruments
1.993,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-CL 20
Kablo izleyici PCE-CL 20, voltaj taşıyan ya da taşımayan hatların izlenmesi için kullanılır. Kablo izleyici, elektrik kablolarının yanı sıra duvarda ya da toprakta bulunan gaz ya da su borularını da algılar. Böylece, kablo izleyici kullanılarak kısa devreler ve sigortalar tespit edilebilir. Kablo izleyici, herhangi bir delik açmadan önce duvarı incelemek için idealdir. Kablo bulucu, alıcı ünitesi ve sinyal vericiden oluşur.


- Çıkış sinyali: 125 kHz
- Aydınlatma fonksiyonu
- Arka aydınlatmalı alıcı ünitesi
- Hat tespitinde sesli sinyal
- Kısa devrelerin kolay bir şekilde tespiti
Üretici: PCE Instruments
6.193,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-180 CBN

Kablo izleyici PCE-180 CBN, sinyal vericisinden ve yüksek hassasiyetli bir alıcıdan oluşur. Kablo izleyideki sinyal verici, prize ya da kablo demetine bağlanır ve kabloya kodlanmış bir sinyal gönderir. Alıcı, kabloyu takip ederek yalıtıma zarar vermeden ya da kablo kanallarını açmak zorunda kalmadan voltajsız hatların seyrini ya da olası bir kesintiyi kontrol edebilir. Kablo izleyicide hassasiyet ayarı yapılabilir.


- Hat tespiti: bip sesi ile
- Bip sesi değiştirilebilir: titreşimli ses / devamlı ses
- RJ-11 konnektör ve timsah klips
- Kulaklık jakı
- Güvenlik: CE, IEC / EN 61010-1:01

Üretici: PCE Instruments
2.413,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç