Kablo Dedektörü

Kablo Dedektörü PCE-CLT 10
9.246,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç
Kablo dedektörü PCE-CLT 10, yüksek hassasiyet ve hızlı ölçüm sonuçları sağlayan çok yönlü bir ölçüm cihazıdır. Uygun bir şekilde kullanıldığında, kablo dedektörü ile döşenmiş ya da döşenmesi gereken kablolar ölçülebilir. Kablo dedektörü, zaman alanı reflektometresini kullanarak üç kilometreye kadar olan kablo uzunluklarını belirleyebilir.


- Ölçüm aralığı kablo uzunluğu: 5 … 3000 metre
- Ölçüm birimleri: m, ft
- Çözünürlük: 0.1 metre
- Ölçüm prensibi: zaman alanı reflektometresi
- 20 ön ayarlı kablo türü
Kablo Dedektörü PCE-191 CB
3.696,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç

Kablo dedektörü PCE-191 CB, duvardaki kablo ya da hatların bulunması için kullanılır. Kablo dedektörü, verici ve alıcıdan oluşur. Kablo dedektöründeki vericide voltaj taşıyan (maks. 240 V AC) bir prize takılan Schuko fişi bulunur ve voltaj altındaki hatlara sesli sinyal gönderir. Ardından, alıcı ile bu hat takip edilebilir. Kablo kesintisinin söz konusu olması durumunda sesli sinyal durur.


- Hat tespiti: bip sesi ile
- Voltaj aralığı: 220 … 240 VAC
- Frekans aralığı: 50 / 60 Hz

Kablo Dedektörü PCE-CL 20
10.911,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç
Kablo dedektörü PCE-CL 20, voltaj taşıyan ya da taşımayan hatların izlenmesi için kullanılır. Kablo dedektörü, elektrik kablolarının yanı sıra duvarda ya da toprakta bulunan gaz ya da su borularını da algılar. Böylece, kablo dedektörü kullanılarak kısa devreler ve sigortalar tespit edilebilir. Kablo dedektörü, herhangi bir delik açmadan önce duvarı incelemek için idealdir. Kablo dedektörü, alıcı ünitesi ve sinyal vericiden oluşur.


- Çıkış sinyali: 125 kHz
- Aydınlatma fonksiyonu
- Arka aydınlatmalı alıcı ünitesi
- Hat tespitinde sesli sinyal
- Kısa devrelerin kolay bir şekilde tespiti
Kablo Dedektörü PCE-180 CBN
4.732,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç

Kablo dedektörü PCE-180 CBN, sinyal vericisinden ve yüksek hassasiyetli bir alıcıdan oluşur. Kablo dedektöründeki sinyal verici, prize ya da kablo demetine bağlanır ve kabloya kodlanmış bir sinyal gönderir. Alıcı, kabloyu takip ederek yalıtıma zarar vermeden ya da kablo kanallarını açmak zorunda kalmadan voltajsız hatların seyrini ya da olası bir kesintiyi kontrol edebilir. Kablo dedektöründe hassasiyet ayarı yapılabilir.


- Hat tespiti: bip sesi ile
- Bip sesi değiştirilebilir: titreşimli ses / devamlı ses
- RJ-11 konnektör ve timsah klips
- Kulaklık jakı
- Güvenlik: CE, IEC / EN 61010-1:01

Kablo Dedektörü PCE-CLT 20
6.841,00 TL
KDV ve Kargo ücreti hariç
Kablo dedektörü PCE-CLT 20, özellikle elektrik kablolarının ve tellerinin hassas ölçümü için tasarlanmış güçlü ve çok yönlü bir ölçüm cihazıdır. Kablo dedektörü, 0.1 m’den 30 km’ye kadar etkileyici bir ölçüm aralığı ile kablo uzunluklarını ölçebilir ve görüntüleyebilir. Kablo dedektörü, uzunluğu kablo direnci üzerinden belirlediğinden 0.1 mΩ ila 1999.9 Ω arasındaki direnci de belirleyebilir.


- Kablo uzunluğu: 0.1 m … 30 km
- Direnç: 0.1 mΩ … 1999.9 Ω
- Standart kablo türleri: 0.15 … 240 mm² seçilebilir
- m, km ve ft cinsinden ölçüm birimleri
- Özel kablo türleri için 8 hafıza konumu
- Bakır ve alüminyum kablolar