Nem Ölçer PCE-HT 300

Sip.no.: PCE-HT 300
15.603,00 TL
18.723,60 TL
4250348719188
PCE-HT 300
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 47,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

Nem Ölçer PCE-HT 300
Uzun süreli sıcaklık, çiğ noktası ve bağıl nem kaydı / 7 inç ekran / Dokunmatik ekranlı /
CSV olarak depolama / Grafik ekran / Şarj edilebilir pil / USB

Nem ölçer PCE-HT 300, malların depolanması ve işlemlerin izlenmesi sırasında sıcaklık, çiğ noktası ve bağıl nem gibi ölçüm verilerinin uzun bir süre boyunca devamlı olarak kaydedilmesi ve değerlendirilmesi son derece önemlidir. Toplanan veriler, pek çok üretici ve müşteri için ürün kalitesine ilişkin önemli bilgiler sağlar. Bu tür görevler için ideal yardımcı ekipman, nem ölçerin sunduğu kullanımı kolay nem ölçerdir. Modern tasarıma sahip 7 inçlik ekranı ile nem ölçer hem laboratuvarlarda hem de eğitim kurumlarında, üretim tesislerinde ve araştırma kurumlarında popülerdir.

Nem ölçer, sıcaklık, çiğ noktası ve nemi hassas ve güvenilir bir şekilde kaydeder ve ölçüm verilerini 16 GB’lık dahili hafızasında CSV formatında depolar. Hafıza, mikro USB arayüzü aracılığıyla kolaylıkla okunabilir.

Nem ölçerin sıcaklık ve çiğ noktası ölçüm aralığı -10 … 80°C; nem ölçüm aralığı da 0 … 100% bağıl nem arasındadır. Tüm ölçüm değerleri, kolay okunabilen bir formatta görüntülenir. Nem ölçer, çeşitli görüntüleme modları bulunan 7 inç dokunmatik ekran ile donatılmıştır. Nem ölçerin ekranı sayesinde kullanıcı her zaman sıcaklık, çiğ noktası ve nem seyrini takip edebilir. Nem ölçer sensörleri hızlı ve kolay bir şekilde nem ölçere bağlanabilir. Buna ek olarak, sensör 200 cm uzunluğunda ayrı bir kablo ile de nem ölçere bağlanabilir.

Nem ölçer, dokunmatik ekranı ile kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilir. Gerekli tüm ayarlar doğrudan cihazda yapılabilir. Nem ölçerin ölçüm ve kayıt özelliklerinin yanı sıra alarm fonksiyonu da bulunur. Ölçüm değerlerinin belirli bir sınırın üstünde olması ya da bu sınırın altında kalması gibi kritik bir aralıkta olması durumunda sesli bir alarm üretilir. Yüksek performanslı lityum iyon pil nem ölçerin çalışmasını sağlar. Gerekirse pil teslimat içeriğinde yer alan güç adaptörü ile USB girişinden kolaylıkla şarj edilebilir. Nem ölçerin arkasında yer alan stand güvenli tutuş sağlar. İstenirse nem ölçer braket kullanılarak duvara da monte edilebilir.

 

Nem Ölçer Uygulama Alanları
Nem ölçer, sıcaklık, çiğ noktası ve bağıl nemin profesyonel bir şekilde izlenmesini sağlar. Nem ölçerin sunduğu cihaz yenilikçi tasarımıyla ön plana çıkar. Basit ama modern görünümü ile nem ölçer herhangi bir odaya kolaylıkla yerleştirilebilir. Kolay kullanımı ve kompakt boyutu (180 x 115 x 18 mm) sayesinde nem ölçer hemen kullanıma hazırdır ve yüksek hassasiyet garanti eder. Nem ölçer, ortam koşullarını devamlı olarak izlemek isteyenler için vazgeçilmezdir. Bu nedenle, sıcaklık ve nemin uzun bir süre boyunca kontrol edilmesi gereken yerlerde kullanılır. Nem ölçer, laboratuvarda kalite izlemede, üretim ve depolamanın yanı sıra müze ve eğitim kurumlarında da kullanılabilir.

 

Nem ölçerin hassasiyetinin devamlı olarak sağlanması amacıyla sıcaklık ve nem için DIN ISO 9000 ile uyumlu ISO Kalibrasyon Sertifikası sunar.


- 7 inç dokunmatik ekran
- 16 GB hafıza
- CSV olarak depolama
- Sıcaklık, çiğ noktası ve nem ölçümü
- Mikro USB arayüzü
- Pil ve güç adaptörü ile çalışır

Ölçüm FonksiyonuSıcaklık
Ölçüm Aralığı
-10 ... 80°C
Çözünürlük
0.1°C
Hassasiyet
± 0.5°C
  
Ölçüm FonksiyonuÇiğ Noktası
Ölçüm Aralığı-10 ... 80°C
Çözünürlük0.1°C
Hassasiyet
± 0.5°C
  
Ölçüm Fonksiyonu
Nem
Ölçüm Aralığı0 ... 100% n.o
Çözünürlük
0.1% n.o
Hassasiyet

<80% n.o: ± 2%
>80% n.o: ± 2.5%

 
Ekran
7 inç dokunmatik ekran
Hafıza
16 GB
Depolama FormatıCSV
Güç Kaynağı

3000 mAh lityum iyon pil
5V / 2 A güç adaptörü
Pil ÖmrüYaklaşık 5 yıl
Boyut
180 x 115 x 18 mm
AğırlıkYaklaşık 450 g

1 x Nem Ölçer PCE-HT 300,
1 x Sensör,
1 x Sensör Kablosu (200 cm),
1 x Duvar Montaj Çerçevesi,
1 x USB Kablosu,
1 x Güç Adaptörü (5 V / 2 A),
1 x Kullanım Kılavuzu.