Malzeme Test Ölçüm Cihazı PCE-RT 1200BT

Sip.no.: PCE-RT 1200BT
15.539,00 TL
18.336,02 TL
4250348722812
PCE-RT 1200BT
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 13,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

Bluetooth‘lu Malzeme Test Cihazı
Mikro USB arayüzlü Bluetooth Malzeme Test Cihazı / Bluetooth üzerinden çeşitli ölçüm parametreleri / Uygulama Bağlantısı / İsteğe bağlı olarak 20 ölçüm işlemi için Bluetooth yazıcı / Veri hafızası ile

Bu taşınabilir Bluetooth‘lu malzeme test cihazı ile çok çeşitli yüzeylerde pürüzlülük ölçümleri hızlı ve hassas bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu amaçla, malzeme test cihazı Bluetooth ile test edilecek yüzeye yerleştirilir. Konumlandırma cihazı ile malzeme test cihazı çok çeşitli yüzeylere hizalanabilir. Bluetooth malzeme test cihazı ile bir ölçüm, bir düğmeye dokunarak gerçekleştirilebilir. Ölçüm yapıldıktan sonra, ölçülen değer operatöre Bluetooth malzeme test cihazının ekranında gösterilir. Ekranda yüzeyin ilerleme diyagramı da gösterilir.

Yüzey pürüzlülüğünü ölçerken, örneğin maksimum pürüzlülük derinliği, ortalama pürüzlülük derinliği ve diğer birçok ölçüm parametresi gibi yüzeyin pürüzlülüğü hakkında bilgi sağlayan çeşitli ölçüm parametreleri vardır. Bir ölçüm gerçekleştirildikten sonra, bunlar Bluetooth malzeme test cihazının veri belleğinde görüntülenebilir.

Her pürüzlülük ölçümünden sonra, kaydedilen ölçüm değerleri Bluetooth ile malzeme test cihazına kaydedilir. Bluetooth malzeme test cihazına 20 adede kadar ölçüm dizisi kaydedilebilir. Bunları daha fazla işlemek veya analiz etmek için, Bluetooth malzeme test cihazı mikro-USB arabirimi üzerinden bir PC'ye bağlanabilir ve indirme portalındaki ücretsiz yazılım kullanılarak okunabilir, analiz edilebilir ve daha fazla işlenebilir.

Bu malzeme test cihazı bir Bluetooth arayüzüne sahiptir. Bu Bluetooth arayüzü, bir Android cihazla doğrudan bağlantı kurmak için kullanılabilir. Bunun birçok avantajı vardır. Depolanan veriler doğrudan Android cihazda görüntülenebilir ve analiz edilebilir. Bluetooth malzeme test cihazı tarafından ölçülen değerler ayrıca mobil cihaz tarafından dışa aktarılabilir ve iletilebilir. Ölçülen değerlerin aktarılmasına ek olarak, Bluetooth malzeme test cihazını bağlı mobil cihaz üzerinden kontrol etmek de mümkündür. Bu, ölçüm parametrelerinin Bluetooth ile doğrudan malzeme test cihazında ayarlanabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda, Bluetooth arayüzü üzerinden Bluetooth malzeme test cihazı ile bir ölçüm işlemi başlatılabilir. Bunun, bir malzeme test cihazı üzerindeki düğmelerle başlamanın aksine, Bluetooth malzeme test cihazına hiçbir titreşim iletilmemesi gibi özel bir avantajı vardır. Sonuç olarak, operatör Bluetooth malzeme test cihazından daha hassas ve aynı zamanda daha güvenilir bir ölçüm sonucu alır.

- Çok kompakt
- Kullanımı kolay
- Büyük bir OLED ekran
- 4 ölçülebilir pürüzlülük parametresi
- Pürüzlülük ölçerin probu yüksek kaliteli bir elmastan oluşur
- Pürüzlülük ölçerin ekranı, ölçülen değerleri tablo halinde gösterir
- Ölçülen değerler, pürüzlülük ölçer tarafından bir grafik olarak da çıkarılabilir
- Bir bilgisayara çevrimiçi veri aktarımı için bir mikro USB arabirimi (örneğin, seri ölçümler veya laboratuvar ölçümleri için yararlıdır) dahili bir şarj edilebilir pil (bir pil şarjı (Li-ion) ile 3000 ölçüm)
- Bluetooth
Ölçüm ParametreleriRa, Rz, Rq, Rt
Ölçüm AralığıRa, Rq: 0,005 ... 16,00 µm
Rz, Rt: 0,02 ... 200,0 µm
Prob Ucu Yarıçapı5 µm
Prob Ucu MalzemesiElmas, 90 ° açılı
Maks. Statik Ölçüm için Önerilen Kuvvet4 mN (0,4 gf)
Yarıçapı Boyuna Kılavuz Çubuğu45 m
StandartlarANSIB46.1/ASMEB46.1 (DIN EN ISO 4287)
Maksimum Sürüş Mesafesi15 mm
Ölçüm Prensibiİndüktif
Kesme Dalga Boyu0,25 mm / 0,8 mm / 2,5 mm
Test Hızı

Kesme dalga boyunda 0.135 mm / s: 0.25 mm
Kesme dalga boyunda 0,5 mm / sn: 0,8 mm
Kesme dalga boyunda 1 mm / sn: 2,5 mm
Dönüş hızı: 1 mm / sn

Ölçüm Hassasiyeti<±10 %
Tekrarlanabilirlik<6 %
EkranOLED
Birimlerμm / μinch (değiştirilebilir)
ArayüzMicro-USB / Bluetooth
Güç KaynağıŞarj edilebilir Li-ion Pil
Boyut L x B x H150 x 60 x 43 mm
Ağırlık370 g

1 x Malzeme Test Cihazı PCE-RT 1200BT,
1 x Mikro Prob,
1 x Düğmeler için Koruyucu Kapak,
1 x Sıkıştırma Cihazı,
1 x Yazılım,
1 x Kalibrasyon Plakası,
1 x Pürüzlülük Standardı,
1 x USB Kablosu,
1 x Şarj Adaptörü,
1 x Taşıma Çantası,
1 x Kullanım Kılavuzu.