Laboratuvar Higrometre PCE-HT 300

Sip.no.: PCE-HT 300
11.473,00 TL
13.538,14 TL
4250348719188
PCE-HT 300
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 47,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

Laboratuvar Higrometre PCE-HT 300
Uzun süreli sıcaklık, çiğ noktası ve bağıl nem kaydı / 7 inç ekran / Dokunmatik ekranlı /
CSV olarak depolama / Grafik ekran / Şarj edilebilir pil / USB

Malların depolanması ve işlemlerin izlenmesi sırasında sıcaklık, çiğ noktası ve bağıl nem gibi ölçüm verilerinin uzun bir süre boyunca devamlı olarak kaydedilmesi ve değerlendirilmesi son derece önemlidir. Toplanan veriler, pek çok üretici ve müşteri için ürün kalitesine ilişkin önemli bilgiler sağlar. Bu tür görevler için ideal yardımcı ekipman, PCE Instruments tarafından sunulan kullanımı kolay laboratuvar higrometredir. Modern tasarıma sahip 7 inçlik ekranı ile laboratuvar higrometre hem laboratuvarlarda hem de eğitim kurumlarında, üretim tesislerinde ve araştırma kurumlarında popülerdir.

Laboratuvar higrometre, sıcaklık, çiğ noktası ve nemi hassas ve güvenilir bir şekilde kaydeder ve ölçüm verilerini 16 GB’lık dahili hafızasında CSV formatında depolar. Laboratuvar higrometrenin hafızası, mikro USB arayüzü aracılığıyla kolaylıkla okunabilir.

Laboratuvar higrometrenin sıcaklık ve çiğ noktası ölçüm aralığı -10 … +80 °C; nem ölçüm aralığı da 0 … 100% bağıl nem arasındadır. Tüm ölçüm değerleri, kolay okunabilen bir formatta görüntülenir. Laboratuvar higrometre, çeşitli görüntüleme modları bulunan 7 inç dokunmatik ekran ile donatılmıştır. Laboratuvar higrometrenin ekranı sayesinde kullanıcı her zaman sıcaklık, çiğ noktası ve nem seyrini takip edebilir. Laboratuvar higrometre sensörleri hızlı ve kolay bir şekilde laboratuvar higrometreye bağlanabilir. Buna ek olarak, sensör 200 cm uzunluğunda ayrı bir kablo ile de laboratuvar higrometreye bağlanabilir.

Laboratuvar higrometre, dokunmatik ekranı ile kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilir. Gerekli tüm ayarlar doğrudan laboratuvar higrometrede yapılabilir. Laboratuvar higrometrede ölçüm ve kayıt özelliklerinin yanı sıra alarm fonksiyonu da bulunur. Ölçüm değerlerinin belirli bir sınırın üstünde olması ya da bu sınırın altında kalması gibi kritik bir aralıkta olması durumunda sesli bir alarm üretilir. Yüksek performanslı lityum iyon pil laboratuvar higrometrenin çalışmasını sağlar. Gerekirse pil, laboratuvar higrometrenin teslimat içeriğinde yer alan güç adaptörü ile USB girişinden kolaylıkla şarj edilebilir. Laboratuvar higrometrenin arkasında yer alan stand güvenli tutuş sağlar. İstenirse laboratuvar higrometre braket kullanılarak duvara da monte edilebilir.

 

Laboratuvar Higrometre Uygulama Alanları
Laboratuvar higrometre, sıcaklık, çiğ noktası ve bağıl nemin profesyonel bir şekilde izlenmesini sağlar. PCE Instruments tarafından sunulan laboratuvar higrometre yenilikçi tasarımıyla ön plana çıkar. Basit ama modern görünümü ile laboratuvar higrometre herhangi bir odaya kolaylıkla yerleştirilebilir. Kolay kullanımı ve kompakt boyutu (180 x 115 x 18 mm) sayesinde laboratuvar higrometre hemen kullanıma hazırdır ve yüksek hassasiyet garanti eder. Laboratuvar higrometre, ortam koşullarını devamlı olarak izlemek isteyenler için vazgeçilmezdir. Bu nedenle, laboratuvar higrometre, sıcaklık ve nemin uzun bir süre boyunca kontrol edilmesi gereken yerlerde kullanılır. Laboratuvar higrometre, laboratuvarda kalite kontrolünde, üretim ve depolamanın yanı sıra müze ve eğitim kurumlarında da kullanılabilir.

 

PCE Instruments, laboratuvar higrometrenin hassasiyetinin devamlı olarak sağlanması amacıyla sıcaklık ve nem için DIN ISO 9000 ile uyumlu ISO Kalibrasyon Sertifikası sunar.


- 7 inç dokunmatik ekran
- 16 GB hafıza
- CSV olarak depolama
- Sıcaklık, çiğ noktası ve nem ölçümü
- Mikro USB arayüzü
- Pil ve güç adaptörü ile çalışır

Ölçüm FonksiyonuSıcaklık
Ölçüm Aralığı
-10 ... 80 °C
Çözünürlük
0.1 °C
Hassasiyet
± 0.5 °C
  
Ölçüm FonksiyonuÇiğ Noktası
Ölçüm Aralığı-10 ... 80 °C
Çözünürlük0.1 °C
Hassasiyet
± 0.5 °C
  
Ölçüm Fonksiyonu
Nem
Ölçüm Aralığı0 ... 100 % n.o
Çözünürlük
0.1 % n.o
Hassasiyet

<80 % n.o: ± 2 %
>80 % n.o: ± 2.5 %

 
Ekran
7 inç dokunmatik ekran
Hafıza
16 GB
Depolama FormatıCSV
Güç Kaynağı

3000 mAh lityum iyon pil
5V / 2 A güç adaptörü
Pil ÖmrüYaklaşık 5 yıl
Boyut
180 x 115 x 18 mm
AğırlıkYaklaşık 450 g

1 x Laboratuvar Higrometre PCE-HT 300,
1 x Sensör,
1 x Sensör Kablosu (200 cm),
1 x Duvar Montaj Çerçevesi,
1 x USB Kablosu,
1 x Güç Adaptörü (5 V / 2 A),
1 x Kullanım Kılavuzu.