İş Güvenliği Ölçüm Cihazı PCE-170 A

Sip.no.: PCE-170 A
1.358,00 TL
1.602,44 TL
PCE-170 A
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 13,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü
Hızlı ve doğru ışık ölçümü için İş Güvenliği Ölçüm Cihazı/ 0,00 ila 40.000 Lux arası ölçüm aralığı / Silisyum-Fotodiyot / Geniş 5 haneli LCD-Ekran / Hassas, hızlı yanıt süresi / Otomatik veya manuel aralık seçimi

İş Güvenliği Ölçüm Cihazı PCE-170A yüksek dayanıklılığı ve bu cihaz sınıfında mükemmel fiyat / kalite performansına sahip olan aydınlık için ölçüm cihazıdır. İş Güvenliği Ölçüm Cihazı PCE-170A geniş ölçüm aralığına sahiptir. Kısa yanıt süresi ve kompakt gövdesi tek elle hızlı ve rahat çalışmaya imkan tanır. İş Güvenliği Ölçüm Cihazı PCE-170 bu meslekten olmayan kişilerin bile hızlı bir şekilde kavrayıp öğrenebilmesini sağlamak amacıyla basit ve sezgisel olarak tasarlanmıştır. İş Güvenliği Ölçüm Cihazı ile aydınlatma koşullarına hızlı ve profesyonel bir değerleme yapabilirsiniz.

İş Güvenliği Ölçüm Cihazı PCE-170A sanayi sektöründe geniş bir uygulama alanına sahiptir. Örneğin, kolektif Ofisler, Depolar, Endüstriyel Binalar ve Daireler, Bireysel İşyerlerinde aydınlatma koşulları en iyi şekilde kullanılır. Ayrıca acil çıkışlardaki aydınlatmaların ışığını kontrol edebilirsiniz. Böylece bu Cihazlar sağlık ve iş güvenliği alanlarındaki kullanımı sayesinde iş güvenliği gereksinimlerini yerine getirmede yardımcı olmaktadır. İşyerlerini daha güvenli kılar ve maliyet tasarrufu sağlar. Araştırmalara göre sadece az ışık değil çok fazla ışığında zararlı olduğunu göstermiştir. Özel sektörde örneğin evde de ışık kontrol edilebilir, örneğin oturma odasında ya da başka bir yerde.

İş Güvenliği Ölçüm Cihazı PCE-170A aydınlığı Lux biriminde (lümen/m² veya lümen/ft ²) ölçen bir dijital Ölçüm Cihazıdır. Sağlam, taşınabilir İş Güvenliği Ölçüm Cihazı doğru ölçüm sonuçları sunar ve açıldığında sıfır nokta kalibrasyona sahiptir ve ayrıca göz karakteristiğe uygun sensör eğrisine sahiptir. İlk başta yapay ışık kaynakların ölçümüne yaramaktadır. Aydınlık ışık kaynağın esnemesine ve yönüne bakmaksızın Silisyum-Fotodiyot üzerinden ölçüm noktasında ölçülür. Kolay kullanımı ve hızlı ölçüm yöntemi sayesinde bu Cihaz tanıdık bir alet haline gelir.

Burada İş Güvenliği Ölçüm Cihazı ve bu cihaza benzer çeşitli cihazlar hakkında daha fazla bilgiyi bulabilirsiniz. Bu İş Güvenliği Ölçüm Cihazı teknik bilgileri için aşağıdaki teknik özelliklere bakınız.


- Geniş 5 haneli LCD-Ekran
- 0,00 ile 40.000 Lux arası ölçüm aralığı
- Silisyum-Fotodiyot
- Kosine-düzeltilmiş açı
- Data-Hold-Fonksiyon
- Hassas, hızlı yanıt süresi
- 30 dakika sonra otomatik kapanma
- lx ve fc birimleri arasında seçim imkanı
- Otomatik veya manuel aralık seçimi
- Otomatik sıfır ayarı
- 9 V Blok-Pil dahil
- Cihaz çantası dahil

Ölçüm Aralığı
0,00 ... 40.000 lux 
0,000 ... 4000 fc
Çözünürlük0,01 lux / 0,001 fc
Hassasiyet±10 % ölçüm değerinden +5 Dijital 
(B Sınıfına göredir / DIN 5032 Parça 7)
Aşılan Gösterge                       OL = Overload
Ölçüm Dizisi2 saniyede bir
Çevre Koşulları0 ... 40 °C
Ekran5-pozisyonlu LCD-Ekran

Güç Kaynağı

9 V Blok Pil
Boyut33 x 54 x 196 mm
Ağırlık180 gr.

1 x Dahili İş Güvenliği Ölçüm Cihazı PCE-170A,
1 x 9 V-Pil,
1 x Cihaz Çantası,
1 x Kullanım Kılavuzu.

Kalibrasyon Sertifikası teslimata dahil değildir. Fiyat için irtibata geçiniz.

Eğitim talebiniz varsa irtibata geçiniz.