Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Defektoskop

Sip.no.: PCE-FD 20
Defektoskop PCE-FD 20 malzeme testi için kullanılır. Ultrasonik test cihazı, en çok kullanılan alanlardan olan çatlaklar, boşluklar ve kusurlu yerlerin testi için ve kaynak izleme imkânı sunmaktadır. Ultrason prensibi ile yüzeylere zarar vermeden ölçüm, arıza tespiti ve malzemenin tüm kalınlığını belirleme imkânı sunmaktadır.

- 45° ve 90° geometrik ölçüm probları
- Hafif
- Pil veya duvar güç operasyonu
- 1.5 m uzunluğunda prob kablosu
 
Üretici: PCE Instruments
14.968,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-USC 20
PCE-USC 20 Defektoskop tahribatsız materyal testi için kullanılır. Defektoskop ile yapılan test süresince ölçümü yapılan objeye test çubuğu aracılığıyla ultrasonik dalgalar gönderilir. Ses üstü dalga düzensiz aralıklarda, dalga dirençlerinde ve dağınık olan farklı materyaller aracılığıyla yansıyandır. Bu yüzden, ses üstü dalganın test objesine giden süresi belirlendikten sonra ultrasonik ölçüm aleti sayesinde kaynaklar test edilebilir, duvar kalınlığı ölçülebilir ve elemanlarda olabilecek olan hatalar sınırlandırılabilir.

- EN12668-1 ile uyumludur
- Hafiftir
- 500 kayıt hafıza
- Bir veya iki çubuklu ölçüm


Üretici: PCE Instruments
26.403,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-USC 30
Defektoskop PCE-USC 30, elektriksel olarak iletken malzemelerin tahribatsız muayene (NDT) ve tahribatsız muayenesi (NDE) için tasarlanmış bir defektoskopdur. Bu taşınabilir avuç içi defektosörü yüzey kusurlarını algılar ve bir girdap akımı kullanarak katman kalınlıklarını ölçer. PCE-USC 30 defektoskopu ayrıca Uluslararası Tavlanmış Bakır Standartına (IACS) göre metal iletkenliğini ölçer.

- Frekans aralığı: 0.01 ... 16000 kHz
- Ekrandaki yüzey kusurlarını görsel olarak betimler
- 4.3 "tam renkli ekran (TFT)
- Ergonomik dizayn


Üretici: PCE Instruments
50.242,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Ürün 1 - 3 / 3