Test Cihazları, Kontrol Sistemleri, Teraziler ve Laboratuvar Ekipmanları

PCE Cihazları, test cihazları ve dijital ölçüm cihazları, cihaz satış ve servisi için dünya çapında hizmet vermektedir. PCE Cihazları, neredeyse tüm ölçüm parametreleri için geniş bir test cihaz çeşitliliği üreticisidir (portatif ve sabit). Cihazlarımızı doğrudan internet üzerindeki katalogumuzdan dağıtımını sağlıyoruz ve diğer birinci sınıf üreticiler tarafından üretilen en kaliteli ürünleri satıyoruz.

Sunduğumuz geniş test cihazları çeşitliliği, alandaki el tipi mobil testler, iş yerinizde veya tesisinizde sabit olarak kurulmuş devamlı güvenilir ölçümler veya uygulamanız için tasarlanmış tüm sistemler için kullanılabilir. Bizi aradığınızda , hemen hemen her malzeme, kuvvet veya parçacık ölçümü parametresi veya problem izolasyonu için çözümde yardımcı olabiliriz.

Modern teknik dünyada, yüksek kaliteli test ekipmanları, aletler ve tedarik edilen aksesuarlar (sondalar, artı, konektörler vb.) Uygun bir seti olmayan bir profesyonel kullanıcının hayal edilmesiTest  Cihazları için üretici: vibrasyon, kuvvet, sıcaklık, su kalitesi, güç için test cihazı. imkansızdır. Profesyonel uygulamalar için tasarlanmış bilgi, artı çok fonksiyonlu test cihazları ve test cihazları, farklı işlemlerin izlenmesinde, gerilim düşmeleri, güç, akım, izolasyon sızıntıları gibi olası tüm problemlerin saptanması ve ortadan kaldırılmasında en iyi sonuçların elde edilmesine yardımcı olur; Bu test cihazları, nem, basınç, sıcaklık, kuvvet, nem, titreşim seviyeleri ve daha fazlasını tespit etmek için pil ömrünü, kablo kalitesini kontrol etmeye yardımcı olur. Yaşam kalitesi söz konusu olduğunda tedbir alınmasını unutmamalıyız. En önemli konulardan biri su kalitesidir - ve test aletlerinin "tekrar hazırda" olduğu yerdir. Bu nedenle, test ekipmanlarının gerekli olmadığı bir alan yoktur.

Cihazlarımız en yüksek endüstri standartlarına sahiptir ve öncelikle endüstriyel ortamlar, bilimsel araştırma tesisleri, ticari uygulamalar, devlet kurumları, profesyonel spor ve açık hava etkinlikleri ve askeriÇevresel test cözümleri operasyonlardaki kalite kontrol ve ürün testleri için kullanılır. Elbette, test cihazlarımız, gösteri ve elektrik testleri için eğitimde uygulanabilir veya ör. Elektrik tesisatları için günlük işlerinde vb. Güneş enerjisi modern dünyada gittikçe daha fazla "ağırlık" kazanmaya başladığından "güneş sistemi" ile uğraşanlar için özel test kitleri bulunmaktadır ve güneş panellerinin kurulumu veya testi için özel test cihazlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm test cihazları üreticisi kalibre edilerek teslim edilir. PCE Cihazları, tüm ölçme araçlarımızda en yüksek endüstri standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.

Test cihazları HVAC sistemlerinde (ısıtma, havalandırma, iklimlendirme) kullanılmaktadır ve enerji tasarrufu dünya’nın heryerinde çok önemli olduğundan, bu alanda en güncel ve en ilerici ekipmanları kullanmak zorunluluktur.

Cihazla birlikte kalite belgeli personelimiz tarafından yapılan kontrol, kalibrasyon ve doğrulama protokolünü alacaksınız. PCE Cihazları, teknik cihazları sürekli güncellenmektedir ve endüstri için yeni test cihazları geliştirilmektedir. ISO, NIST, DAkkS'a göre test cihazlarını kalibre etmek için müşterilerimize laboratuvar kapasitelerini sunuyoruz. Meslektaşlarımız, ticaret için yasal onaylanmış test cihazlarına sahip olabilirle.


Test ekipmanları kategorisine genel bakış


PCE Cihazları, aynı zamanda bir danışmanlık şirketi olup, özel alet tasarımı, kurulum, kalibrasyon, bakım ve açık / kapalı site izleme hizmetleri sunmaktadır. Personellerimizden biri size bu büyük projenin veya kurulumun üstesinden gelmek için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlayabilir. Sektörde 20 yılı aşkın bir süredir ve ortaklarımızın ortak deneyimi, herhangi bir ölçüm, bilgi eksikliği veya bilgi akışı sorunu olduğunda büyük ya da küçük çözebilir. Sadece test cihazlarının satışında değil aynı zamanda yeni çözümler geliştirme, büyüme ve arama konularında da ilgileniyoruz. Meslektaşlarımız, modern teknik yenilikler ve gelişmelere ayak uydurmak ve elektronik ve dijital test cihazlarında sürekli modernizasyonlar gerçekleştirmek için düzenli olarak eğitim kurslarına katılıp, müşterilerimize uzun vadeli istikrarı, ölçümlerin tekrarlanabilirliğini test ettikleri test cihazlarını sağlamaktadır (Iyi hassasiyet), çözünürlük ve doğruluk öncelik taşır.

PCE Cihazları, Almanya merkezlidir (merkez). Dünyanın dört bir yanındaki 11 yan kuruluşla, genişleyen küresel endüstriye daha iyi hizmet vermek için global alanımızı genişletiyoruz. Bizi arayabilir veya e-posta ile ulaşabilirsiniz ve geniş ölçme endüstrisi standart ekipman serimize göz atabilirsiniz. Test, Test - PCE, Test aletleri ile ilgilidir. Tüm fiyat aralıklarının ürünleri mevcuttur, böylece sorununuzu çözmek için en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Test Cihazları Kalibrasyonu

PCE Cihazları tarafından imalat şirketi ve test aletleri tedarikçisi olarak satılmak üzere temsil edilen tüm test aletleri, terazileri ve dengeleri önceden kalibre edilmiştir (üretici tarafından kalibre edilmiştir). Özel bir kalibrasyon sertifikasına ihtiyacınız olması durumunda, isteğe bağlı olarak test cihazları için ISO 9000,Test Cİhazları İSO Sertifikası QS 9000, GLM, DAKS, UKAS, NIST, Sertifikasyon ve Kalibrasyon yapma olanağına sahibiz. Test cihazlarının, ölçüm cihazlarının, terazilerin kalibrasyon sertifikaları dünya çapında kabul görmüştür (örneğin: ISO, ABD'de NIST'ye eşit olarak kabul edilmektedir) ve geçerliliği vardır.

Bir termometre sipariş ederken DIN ISO test cihazlarının kalibrasyon süreci açıklanmıştır: Müşteri, ISO kalibrasyon sertifikasına sahip endüstriyel bir termometre sipariş eder. Laboratuvar, bu termometreyi iki sıcaklık noktasında kalibre eder Test Cihazları DAkkS Sertifikası(müşteri bize istediği iki sıcaklık noktasına e-posta gönderebilir, örneğin: -10 ° C ve +60 ° C (verilerin verilmemesi durumunda iki standart sıcaklık seçilir). Kalibrasyon prosedürü belgelenecek ve müşteri, test sırasında kullanılan firma adı ve adresini ve referans test cihazlarını içeren özel bir test raporu alacaktır.

Test cihazlarının ve terazilerin bazıları doğrulanabilir (ticarette kullanım için olabilir =Test Cihazları doğrulama ticaret için yasal olabilir). Esas itibariyle, ticari olarak satılacak malların fiyatını belirlemek için test cihazları veya dengeleri kullanıldığında, ticarete uygun onaylanmış cihazların olması gerekir. Doğrulama belirli bir süre sonra yenilenmelidir. Ayrıca, ürünün onarılması gerektiği durumda, test cihazlarının güvenilir durumda olduğundan emin olmak için tekrar doğrulama yapılmalıdır. Bu nedenle onay, geçerli olmaya devam edecektir.

Ölçek ve sınıf II dengelemelerini ayarlamak / kalibre etmek için posta alan kodunu kullanırız. Neden? Yerçekimi kuvvetlerinin değişen etkisinden dolayı, Bu dengeler konum ve jeolojik yüksekliklerine göre ayarlanmalıdır).


Şirketlerin Yerleşim Yerleri

PCE'ler, dört kıtada geliştirme, üretim ve depolama için dünya çapında şirket konumları.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Test Cİhazları PCE Iberica Test Cİhazları PCE Produktions- und Entwicklungsgesellschaft mbH Test Cİhazları PCE Deutschland GmbH Test Cİhazları PCE Americas Inc. Test Cİhazları PCE Instruments Chile S.A. Test Cİhazları PCE Instruments UK Ltd.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Test Cİhazları PCE Instruments France EURL Test Cİhazları PCE Italia S.R.L. Test Cİhazları PCE Instruments China Co., Ltd. Test Cİhazları PCE Instruments Hong Kong Limited Test Cİhazları PCE Teknik Cihazlar Ltd.Sti. Test Cİhazları PCE Brookhuis B.V.


1. PCE Iberica S.L.
2. PCE Produktions- und Entwicklungsgesellschaft mbH
3. PCE Deutschland GmbH
4. PCE Americas Inc.
5. PCE Instruments Chile S.A.
6. PCE Instruments UK Ltd.

7. PCE Instruments France EURL
8. PCE Italia S.R.L.
9. PCE Instruments China Co., Ltd.
10. PCE Instruments Hong Kong Limited
11. PCE Teknik Cihazlar Ltd.Sti.
12. PCE Brookhuis B.V.Antarktika'da PCE Test Cihazları

PCE Cihazları, ölçüm cihazlarını Antartika'da test etmiştir. Test cihazlarımızın böyle bir ortamın sağladığı aşırı sıcaklığa direnme kapasitesine sahip olup olmadığını kontrol etmek ve bir mikro iklimin sınırları dahilinde varolmasına neden olabilecek ısı yalıtımı eklemlerinde ufak değişikliklerin olup olmadığını görmek için Cihazlar PCE Cihazları tarafından ozon, pH, morötesi ışık, hava akışı ölçümleri için verilen test cihazları sayesinde, mühendis ekipleri astronomik, jeolojik, ornitolojik ve çevresel araştırmaları büyük bir başarı ile yürüttüler.

Antarktika, dünyanın kökenine ve Güneş Sistemi'ne ipucu veren özellikler içeren doğal bir laboratuvardır. Buz tabakalarında sıkışıp kalan mikroskopik hava cepleri sayesinde Antarktika buzunun oynadığını görmek açıktır. Zaman içinde yeryüzünün yüzeyinde meydana gelen farklı iklim değişikliklerinin (basınç, sıcaklık, nem) tahmininde çok önemli olan bu hava değişikleri. Bu ölçümler, iklimlerin / iklim koşullarının / iklimlerinin nasıl değiştiğini / göstermek için kullanılabilir ve gelecek senelerde iklimin nasıl değişeceğini göstermek için bazı tahmin senaryolarıyla birlikte kullanılabilir; eğer bazı senaryolar varolursa ve yoksa Fosil yakıtların kullanımı açısından yöntemlerin değiştirilmesi gerekir.

İklim değişikliğine katkıda bulunan faktörler sera etkisi ve üst atmosferdeki ozon tabakasının tükenmesi UVB radyasyonunun gezegenin yüzeyine ulaşmasına izin verir. Bu, kısmen son on yılda artan endüstriyel etkilerden kaynaklanmıştır. Sonuç olarak, dünya doğal olarak iklim değişikliğine, ve bu döngüsel hareketlere,işaretlere güneşle ilişkili olarak dünyanın konumu ve aynı zamanda kendi döngüleri ve evriminde değişiklikler meydana getirdiği kanıtlanmış olayların ayarlamalasını yapar. Dünya atmosferi, deniz akıntıları ve asteroitler gibi dış kuvvet vb. Dünya ikliminin tarihi, bilim adamlarının hangi coğrafi bölgenin iklim değişikliklerinden etkilendiğini belirlemesine olanak tanır. Belli bir coğrafi bölgenin tarihi boyunca her zaman aynı iklim koşulları altında olduğuna inanmak yanlış olur. Kesin olan şey, gezegendeki atmosferik bir değişimin bugün insanlar için büyük değişiklikler yapacağı ve bu nedenle pek çok insan iklim değişikliğinden korktuğundan dolayı, değerlendirme yapmak için test cihazlarını kullanmamız bize yardımcı olacaktır.Test Cihazları soğuk alanda uygulama

PCE Test Cihazlari Antarktika uygulama