Endüstriyel Tartım Teknolojisi

 

İletişim 

Endüstriyel kullanım için Tartım Teknolojisi

Endüstriyel Süreçlerde Tartım Teknolojisi


Ham madde yığınlarınızın giriş kontrölündeki kaydı, Stoklarınızın kontrolleri, öğelerin tartımı ve dozajı veya çoklu üretim süreçlerinde miktar tespiti. Bütün bunları   PCE Teknik Cihazları endüstriyel Tartım Teknolojisi alanından olan ürünler yapabilmektedir.

 

Dil

İngilizce PCE Instruments. İspanyolca PCE Instruments. İtalyanca PCE Instruments. Fransızca PCE Instruments. Almanca PCE Instruments. Hollandaca PCE Instrumentes Çince PCE Instruments. Amerikan dilinde PCE Instruments.    

  Anasayfa  Endüstri için Tartım Teknolojisi 

 

Çözümler

 

Tank Teraziler / Silo Teraziler

 

Etki-Tartım Teknolojisi

 

Mobil kullanım için Tartım Teknolojisi

Silo'nun doluluğunu kaydetmesindeki Tartım Hücreleri.   Endirekt Tartım Teknolojisi: Etki-Tartım Teknolojisi ile miktar akımını kaydetme   Endirekt Tartım Teknolojisi: Tekerlek ve Kepçe Yükleyiciler Hidrolik yük algılama.

Endirek dolum yüksekliği için veya hammadde ve katkı maddelerin dozaj sistemi olarak kullanım amaçlı Tartım Teknolojisi. Kurulumun yerine ve tartım görvine göre ayarlanır ve kurulur. Sıvıların tartımı veya Toz / Granül Tartım Teknolojisi için, PCE Teknik Cihazları çözümü sunar.

Bunun için planlama sırasında, binaların titreşimini emen tartım hücreleri seçilir. Mevcut Tanklar veya öğeler müşterinin ihtiyacına göre bir araya getirilir, tartım sonuçları yerinde veya kontrol odasında gösterilir. Ayrıca PCE sistemi, verilerin görüntülenmesi veya süreç kontrol sistemine aktarım için arayüzlerle donatılabilir.

 

Bu Tartım Teknolojisi akan granül ürünleri tespit etmeye yarar.

Önemli olan tartım sonuçlarında yüksek hassasiyet yakalayabilmek için tartılacak materyal granülün boyutunda ve kalınlığında farklılaşma olmaması önemlidir. 

Güvenilir tartımlar için bir diğer temel koşul ise iyi akış olmasıdır. Etki-Tartım Birimlerin hermetik kapsüllemesi sayesinde ürün kaybı - ve binanın kirlenmesi önlenir. Bu Tartım Teknolojisi sağlamdır ve minimum bakım gerektirir.

Şirket dahili materyal akışını tespit etmek - bu görevi PCE Teknik Cihazları sizin için çözmekte.

 

Tekerlekli Yükleyici-Tartım Teknolojisi-Sistemi PCE Teknik Cihazları tarafından Montaj-Kit'i olarak sunulmaktadır. Bu Montaj-Kit'i, Tekerlekli Yükleyiciye, Traktörlere veya Kürek Yükleyicilere bir kaç saat içinde monte edilebilir. Kullanım Cihazı veya Gösterge elektroniği kabine kurulur. Kullanımı çok kolaydır ve böylece sürücü yükleme işlerinde işine konsantre olabilir.
Programlama ünitesi farklı tür küreklere kalibre edilebilir ve bu sayede küreği rahat biçimde değiştirilmesini olanaklı kılar. Bir küreğin kullanım derecesi sürekli daralanabilir.

Tartım verileri kaydedilebilir, kabinde yazdırılabilir veya GSM aracılığıyla gönderilebilir.

Tank ve Silo Teraziler

Etki-Tartım Teknolojisi

Tekerlekli Yükleyici-Tartım Teknolojisi

 PCE-BSW Serisi

PCE-PP Serisi

PCE-RLW 5t

 

Könveyörler-Tartım Teknolojisi

 

Metal Detektörleri

 

Rulolu Konveyör Terazileri

PCE Teknik Cihazları'nın Tartım Teknolojisi ile donatılmış Konveyör/ Kemer Bant.   Bir Tartım Teknolojisi ve Metal Detektör kombinasyonu   Postene gönderimlerde Rulolu Konveyör Teraziler

Hammedelerin ve katkı maddelerin taşınması sırasında ek olarak (dinamik) tartım gerekli olduysa, her zaman PCE Teknik Cihazların ürünleri kullanılmaktadır.

In-Line-Tartım Teknolojisi (hat üzerinde Tartım Teknolojisi) hızlı şekilde entegre edilir ve kolaylıkla bağlanır. Ayrıca sistem, dışarıdan gelen kirlenmeye karşı dayanıklı ve minimum bakım gerektirecek şekilde tasarlanmıştır - endüstriyel bir ortamda yüksek hassasiyet.

Könveyörün / Kemer bant'ın hızını kayıt etmek için özel Sensörlerle donatılmış olan bu sistem bütün tartım ünitesinde çok yüksek hassasiyete ulaşabilir.

 

Endüstriyel Tartım Teknolojisinde sıklıkla süreç esnasında metalik parçaların tespiti gerektirmektedir. Üretim işleminden kaynaklanan ya da ana malzemenin ilk girişinde bulunabilen metal parça karışması istenmeyen bir şeydir ve makinelerin işlemlerini etkileyebilir ya da son ürünü ciddi biçimde kirletebilir. 

Paslanmaz Çelik, Demir veya renkli Metaller ve ayrıca alüminyum gibi demir türü olmayan metaller çalışma sırasında güvenilir biçimde tespit edilebilir. Bu şekilde istenmeyen parçalar malzeme akışından çıkartılabilir ve ileride Tartım Teknolojisinin etkilenmesine izin verilmez.

 

PCE Teknik Cihazlardan bir diğer özel endüstriyel Tartım Teknolojisi. Online şirketleri genel nakliye şirketlerin yerini almaktadır.

Bunların Paketleri süreç içinde (dinamik) veya Durma/Stop anında (statik) Rulolu Konveyörlerde tartması gerekmektedir. 

Bunun için PCE Teknik Cihazları paketin boyutuna ve miktarına göre Tartım Teknolojisini yapıcı şekilde adapte eder. Ayrıca müşterinin PLS'ine veri aktarımı için programlanabilir kontrol birimleri gibi farklı arayüz ve protokoller de mevcuttur.

Rulolu Konveyör Terazileri gönderim sürecinizi kolaylaştırmaktadır.

Könveyörler-Tartım Teknolojisi

Metal Detektörleri

Rulolu Konveyör Terazileri

PCE-FBW Serisi

PCE-MD Serisi

PCE-PM CR Serisi

  Bizimle iletişime geçiniz. Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz sizinle birlikte süreç görselleştirmedeki
görevleriniz için çözüm bulacaklardır: Tel. 0090 (0) 212 471 11 47.  

Globale website: www.pce-instruments.com   |  İletişim  |  Bilgi koruma  |  Şartlar ve Koşullar / Genel Ticari Şartlar
Copyright © PCE Holding GmbH Bütün Haklar saklıdır : 28. Ocak 2014