Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Hava Kalitesi Ölçer

Sip.no.: PCE-FWS 20-1
Dokunmatik Ekranlı Hava Kalitesi Ölçer PCE-FWS 20-1 bütün beklentilerinizi yerine getirebilecek çok fonksiyonlu bir ekipmandır. Hava Kalitesi Ölçer PCE-FWS 20-1 hem Profesyonel hem Özel Kullanıcıları etkileyecek bir cihazdır. Dokunmatik Ekranlı Hava Kalitesi Ölçer PCE-FWS 20-1, rüzgâr yönü, rüzgâr hızı, Sıcaklık, Bağıl Nem ve Yağmur miktarını hassas bir şekilde tespit eder. Bu yapabildiklerinin sadece bir kısmıdır.

- Oda Sıcaklığı (Birim: Celsius veya Fahrenheit)
- Dış Sıcaklık (Birim: Celsius veya Fahrenheit)
- İç Hava Nemi
- Dış Hava Nemi
Üretici: PCE Instruments
651,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-TA 30

Esnek Sondalı Hava Kalitesi Ölçer PCE-TA 30 ile Rüzgar hızını, Hacim akışını ve Sıcaklık ölçümünü gerçekleştirebilirsiniz. Bu Esnek Sondalı Hava Kalitesi Ölçer PCE-TA 30 hemen kullanabilirsiniz ve ölçüm değerleri direk ve iyi okunaklı şekilde arka plan aydınlatmalı ekranda gösterir.

- Hava hızını, Sıcaklığı ve Hacim akışını ölçer
- Değişik birimler seçilebilir
- Hava hızını ve Sıcaklığı aynı anda gösteren
  LCD-Ekran
- Kolay kullanım (4 Fonksiyon Tuşu ile tek el
  ile kullanım imkanı)

Üretici: PCE Instruments
239,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-THA 10

Hava Kalitesi Ölçer PCE-THA 10 kompakt büyüklüğü, yeni yapısı ve dahili pervanesi ile kolayca tek elle kullanılabilir. Hava Kalitesi Ölçer PCE-THA 10 rüzgar hızının yanı sıra sıcaklığı, nemi, çiğ noktayı, Wet-Bulb-Sıcaklığını ve hava hacmini ölçer.

- USB bağlantı ile
- 30 m/s'ye kadar hava hızı için
- 9.999 m³/s'ye kadar hava hacmi
- Tek elle kullanım

Üretici: PCE Instruments
358,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-FWS 20
Hava Kalitesi Ölçer PCE-FWS 20 bütün beklentilerinizi yerine getirebilecek çok fonksiyonlu bir ekipmandır. Hava Kalitesi Ölçer PCE-FWS 20 hem profesyonel hem özel kullanıcıları etkileyecek bir Cihazdır.

- Rüzgar Hızı (Birim: mph, km/h, m/s, Knots veya Beaufort seçilebilir)
- Rüzgar yönü göstergesi
- Wind chill sıcaklık göstergesi (hissedilen sıcaklık)
- LED arka plan aydınlatmalı
Üretici: PCE Instruments
499,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-RCM 10
PCE-RCM 10 havadaki parçacık madde (PM) konsantrasyonlarını izlemek için kullanılan taşınabilir bir el tipi hava örnekleyicisi veya partikül sayacıdır. İç hava kalitesi (IAQ) değerlendirmelerine yardımcı olmak için tasarlanan bu parçacık sayacı ayrıca hava sıcaklığı ve bağıl nemi (RH) ölçer. - Partikül madde (PM) kanalları: PM 2.5, PM 10 - Parçacık boyutları (mikrometre cinsinden): 2.5 μm, 10 μm - Sıcaklık ölçüm aralığı: -20 ... +70 ° C / -4 ... +158 ° F - Nem ölçüm aralığı: 0 ... 100% RH
Üretici: PCE Instruments
525,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-A420

Hava Kalitesi Ölçer  PCE-A 420’nin tartışmasız en büyük avantajı, ölçüm için rüzgarın tam yönünü bulmayı gerektirmemesi. Bu Hava Kalitesi Ölçer PCE-A 420 hatta kupa sistemi sayesinde en düşük rüzgar akımı bile ölçülebilir.

- m/s, km/saat, ft/dk, knot y mil/saat birimlerinden birini seçme imkanı
- MIN, MAX ve HOLD fonksiyonları
- Otomatik kapanma (otomatik bağlantı kesme)
- Hassas kupa sistemi

Üretici: PCE Instruments
529,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-423

Hava Kalitesi Ölçer PCE-423, iyi bir kalite fiyat ilişkisine sahip olan bir cihazdır. Bu yüksek çözünürlüklü Hava Kalitesi Ölçer PCE-423 farklı uygulamalarda kullanılabilir. Bu tip bir Hava Kalitesi Ölçer PCE-423 havalandırma sistemi teknisyenlerinin havalandırma kurulumları ve kontrolü için taşıdığı aletler içinde yeralması gereken temel bir cihazdır.

- hava hızı ve sıcaklık ölçer
- düşük hava hızları için idealdir
- farklı birimlerden seçim yapılabilir
- geniş LCD-Ekran

Üretici: PCE Instruments
539,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-HT110
Hava Kalitesi Ölçerı, esnek hafızasıyla (1'den 16 GB'a) gıda sektöründe (süpermarket soğuk hava tezgahlarında , soğuk hava taşımacılığında, depolarda) ve sanayi sektöründe (ısıtma ve dondurma süreçlerinde, makine sıcaklıklarını belirlemede, ürün depolarında, ...) uzun süreli kayıt yapmak için çok idealdir.

- Sıcaklık ve bağıl nem Ölçer
- Depolanan veriler direkt Excel formatında SD kartına kaydedilir
- Düşük pil durum göstergesi
- Ayarlanabilir saat ve tarih

Üretici: PCE Instruments
571,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-LD 1

Hava Kalitesi Ölçer PCE-LD 1, CFC veya HFC tüm soğutucu gazların sızıntı tespiti için kullanılır. Bu Hava Kalitesi Ölçer PCE-LD 1’in hassaslığı sayesinde soğutucu sistemlerinde diğer gazlarla kirlenmiş ortamlarda dahi tüm sızıntıları tespit edebilir.

- Kolay kullanım
- R22, R134a, R410A, R407C
- 390 mm'lik boyunda sensör ve esnek boyun
- Akustik ve görsel uyarı

Üretici: PCE Instruments
571,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: CDL 210

Bu Hava Kalitesi Ölçer CDL 210 CO2-Oranı'nın ölçümü için yeni standardı'dır. Kullanışlı tasarımlı Hava Kalitesi Ölçer CDL 210 oda hava kalitesini CO2-Oranı'nın, gerçek İnfrared ölçümün, sıcaklığın ve Nem oranı'nın kombine şekilde ölçümü sayesinde değerlendirir.

- CO2 Konsentrasyonun, Sıcaklığın ve Nem'in
  aynı anda gösterimi
- 5300 Ölçüm sırası için Data Logger Fonksiyonu
- kullanışlı tasarım
- 16000 Logverisine kadar

630,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-AC 3000

Hava Kalitesi Ölçer PCE-AC 3000 evde, ofiste veya insanların yoğun olarak bulunduğu kapalı mekanlarda karbondioksit yoğunluğunu denetlemek için idealdir. Hava Kalitesi Ölçer PCE-AC 3000 akustik ve optik uyarı veren ayarlanabilir bir alarma, maksimum ve minimum değer fonksiyonuna ve 24 saat çalıştırılabilen bir veri kaydedicisine sahiptir.

- 3000 ppm'e kadar geniş CO2 ölçüm aralığı
- RJ45 çıkış
- 24-Saat-Data-Logger-fonksiyonu
- CO2 için fabrika ayarlarıyla konfigüre etme imkanı

Üretici: PCE Instruments
793,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-KWR1
Hava Kalitesi ÖlçerPCE-KWR1 örneğin PCE-WL veri kaydedici için. Potansiyometre çıkışı ile temel rüzgâr yönü sensörü.

- Temel rüzgâr yönü sensörü
- 3 m bağlantı kablosu
- Kolay montaj
- PCE-WL1 ve PCE-WL2 ile uyumlu
811,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-007

Hava Kalitesi Ölçer PCE-007, özel becerilerinin yanında ayrıca çok ekonomiktir. Havanın akışını, sıcaklığını bu Hava Kalitesi Ölçer ile ölçebilirsiniz. Bir kez kesit alanı gösterildiğinde bu Hava Kalitesi Ölçer havanın hacimsel akışını da gösterir. Ölçülen değerler hemen cihaza kaydedilebilir ve sonra bilgisayara aktarılarak değerlendirmeye alınabilir (Hava Kalitesi Ölçer gönderim paketinde İngilizce yazılım ve veri kablosu yer alır).

- Havanın hızını ve sıcaklığını ölçer
- Hacimsel akışı hesaplar ve gösterir
- 2000 ölçüm değerini saklar
- RS-232-Arayüze sahiptir 

Üretici: PCE Instruments
859,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-MPC 10
PCE-MPC 10, havadaki partikül madde (PM) konsantrasyonlarını izlemek için kullanılan taşınabilir bir el tipi hava örnekleyicisi veya partikül sayacıdır. İç hava kalitesi (IAQ) değerlendirmelerine yardımcı olmak için tasarlanan bu parçacık sayacı ayrıca hava sıcaklığı ve bağıl nemi (RH) ölçer. - Partikül madde (PM) kanalları: PM 2.5, PM 10 - Parçacık boyutları (mikrometre cinsinden): 2.5 μm, 10 μm - Sıcaklık ölçüm aralığı: 0 ... +50 ° C / +32 ... +122 ° F - Nem ölçüm aralığı: 0 ... 100% RH
Üretici: PCE Instruments
1.407,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-WMM 50
PCE-WMM 50 Hava Kalitesi Ölçer uygun fiyatlı karbokdioksiti(CO2) algılayabilen alarm ölçüm cihazıdır. Hava Kalitesi Ölçer, gıda endüstrisinde, metal sanayide, kimyasal işlemlerde kullanılan renksiz ve kokusuz gazlar sağlık açısından zararsızdır. PCE-WMM 50 Hava Kalitesi Ölçer ikiye ayrılmaktadır. Hava Kalitesi Ölçer bilgisayarı raporlama birimi dışında olan tehlikeli bir alana yerleştirilir.

- Karbondioksitin tespiti
- Ayarlanabilir iki alarm eşiği
- 4 basamaklı dijital gösterge 
- Sabit görsel kontrol imkanı
Üretici: PCE Instruments
1.596,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-009

Hava Kalitesi Ölçer kalitesiyle öne çıkar. Bu Hava Kalitesi Ölçer çok yönlülüğü ve verileri doğrudan bilgisayara veya diz üstüne aktarma özelliğini kombine eder. Bu Hava Kalitesi Ölçer havalandırma sektörü çalışanının, kontrol ve düzenleme veya veri aktarımı sırasında olası hataları analiz etmek için temel ekipmanlarından biridir.

- Hava hızı ve sıcaklığını ölçer
- Debiyi hesaplar ( taralı bölüm giriş yapılarak)
- Düşük hızlı hava için çok kullanışlıdır
- Farklı ölçüm birimleri vardır: m/s, km/h,
ft/min,
  knot, mile/h 

Üretici: PCE Instruments
1.599,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-WL 1

Hava Kalitesi Ölçer PCE-WL 1, uzun süreli rüzgar hızı ölçümü ve kaydı için ideal bir cihazdır. Pil ile çalışması bu cihazın hareketli kullanımını mümkün kılmaktadır. Bir rüzgar çiftliği pahalı bir yatırım olduğu için getireceği kar önceden bilinmek istenir. Bu Hava Kalitesi Ölçer PCE-WL 1 bu görevi yerine getirir. Ölçüm verileri bir SD bellek kartına kaydedilir. Kullanıcı Hava Kalitesi Ölçer istediği ölçüm kotasını girebilir (10 sn, 1 dk veya 10 dakika).

- Sağlam gövde
- Dahili sıcaklık sensörü
- Gerçek zamanlı dahili saat
- Veri aktarımı için RS-232 arayüz 

Üretici: PCE Instruments
1.621,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-CWR 1
Hava Kalitesi Ölçer PCE-CWR 1 hava akışını izlemek için kullanılır. 4-20 mA çıkış ile temel bir kupa anemometre. Hava Kalitesi Ölçer PCE-CWR 1 4-2 mA çıkış ile CWG. Analog çıkış sinyali ile yatay rüzgâr yönü ölçümü. Hava Kalitesi Ölçer kanatları sentetik malzemeden imal edilmiştir ve konut anotlanmış alüminyumdan yapılmıştır. Montaj amaçları için, cihazı iki somun sabitleme (Sayfa 21) akıtılan bir musluk ile tedarik edilir.

- Basit rüzgâr verici,
- 12 m bağlantı kablosu
- Kolay montaj
- 4 … 20 mA çıkışı
1.758,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: MiniAirJunior
Hava Kalitesi Ölçer MiniAirJunior gaz halindeki akışkanların hava akış hızının tespiti için kullanılmaktadır. Cihaz taşınabilir ve kullanıcı dostudur. Cihaz yüksek hassasiyete sahiptir ve kolay kullanım imkânı sunmaktadır, ayrıca hızlı ölçüm kontrolleri ve mobil kullanım için uygundur.

- Akım ölçüm değerleri 
- Kolay kullanım ve klavye 
- Taşınabilir 
- Maksimumum, Minimum ve Ortalama değerlerini görüntüleme 
1.848,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-G1
Hava Kalitesi Ölçer PCE-G1, bağıl nem ve sıcaklığın ölçümü ve doğrudan yüksek görünürlüğe sahip ekranda gösterimi için düşünülmüştür. Hava Kalitesi Ölçer PCE-G1, IP 54 korumasına sahip bir LED Ekran (100 mm yükseklik) ile donatılmıştır.

- Ölçüm aralığı bağıl nem / sıcaklık: 10 ...% 95 rh / 0 ... 60 ° C
- Çözünürlük bağıl nem / sıcaklık: 1% RH / 1 ° C
- Doğruluk bağıl nem / sıcaklık: ± 2% RH / ± 1 ° C

Üretici: PCE Instruments
2.083,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Ürün 1 - 20 / 35