Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Güç Metre

Sip.no.: Easycount-1-CEE-G
Güç Metre 230 V AC ‘e kadar gerilim ölçebilen suya ve şok direncine karşı korumalı kasası olan bir kolay sayaçtır. Güç Metrenin kutupları dişi ve erkek bağlantılarla donatılmıştır. Güç Metre dişi ve erkek bağlantıları standart fişlerin farklı versiyonlarıyla (örn. İspanya, Almanya ve Avusturya ) veya klasik sistem çıkışlarıyla uyumludur. Diğer özel bağlantılar verilen ülkede (örn İngiltere) isteğe bağlı olarak uygundur.

- Hafif ağırlık
- Kolay kullanım
- Esnek ve her yerde kullanımı kolay
- Okunabilir ekran
Üretici: J. Schell GmbH
739,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: Easycount-3-16-A

Easycount Güç Metre 400 V ‘a kadar olan 3 fazlı akım içindir ve su sıçramalarına karşı koruması için kasa içerisine gömülü bir enerji ölçerdir. Güç Metre kabloları, iki taraftan yaklaşık 50 cm olan erkek CEE bağlantısı ve dişi bağlantıya sahiptir. Enerji metrenin dişi ve erkek bağlantıları izin verilen maksimum akıma (16 A) adapte olmuşlardır.


- 16 A ECC bağlantı
- İki tarafında da 0,50 m uzunluğunda kablo
- Güç Kaynağı Girişi: 3 x 230 / 400 VAC
- Koruma Sınıfı: IP 54

 

Üretici: J. Schell GmbH
1.155,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: Easycount-3-32-A

Easycount Güç Metre 400 V ‘a kadar olan 3 fazlı akım içindir ve su sıçramalarına karşı koruması için kasa içerisine gömülü bir enerji ölçerdir. Güç Metre kabloları, iki taraftan yaklaşık 50 cm olan erkek CEE bağlantısı ve dişi bağlantıya sahiptir. Enerji metrenin dişi ve erkek bağlantıları izin verilen maksimum akıma (32 A) adapte olmuşlardır.


- 32 A ECC bağlantı
- İki tarafında da 0,50 m uzunluğunda kablo
- Güç Kaynağı Girişi: 3 x 230 / 400 VAC
- Koruma Sınıfı: IP 54

 

Üretici: J. Schell GmbH
1.239,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: C.A 8230-MN93A
C.A 8230-MN93A Güç Metre özellikle elektrik ticareti, yükleyici ve müşteri mühendisler için tasarlanmıştır. Güç Metre geniş çeşitlilikteki ölçüm özellikleri ticaret ve eğitim amaçları için uygulanabilir. Güç Metre  kullanıcı dostu olduğundan özellikle engin elektrik elektronik sistemleri ile sağlanırsa, elektrik tesisatı için olağanüstü bir ekipmandır. Güç Metre katlanabilir ayağı sahip olduğu ve yerel ölçümler yapabildiği için cihaz açık hava kullanımına uygundur. Ergonomik ve geniş grafik ekranıyla donatılmış olan Güç Metre otomatik olarak bağlantıda olduğu akım dönüştürücü türünü algılayabilir.

- TRMS ölçümü
- 120 A ‘e kadar güç ölçümü
- Dalga tepesi belirleme
- 50. sıraya kadar harmonik
6.472,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Ürün 1 - 4 / 4