Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Çatlak Tespit Cihazı

Sip.no.: PCE-CWM 20
Çatlak Tespit Cihazı PCE-CWM 20 isimli cihazımız beton ve metal yüzeylerdeki çatlakları belirlemek amacıyla üretilmiştir. Yüzey test cihazı, köprüler, tüneller, binalar, beton tavan ya da metal yüzeylerdeki ölçümler içindir. Yüzey denetleyici cihazımız dokunmatik bir LCD ekrana sahiptir ve Windows işletim sistemi ile donatılmıştır.

- Maximum Çatlaklık 8 mm’ye kadar
- Dokunmatik Renkli LCD Ekran
- USB-Arayüzü
- Windows İşletim Sistemi

Üretici: PCE Instruments
4.183,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-FD 20
Çatlak Tespit Cihazı PCE-FD 20 malzeme testi için kullanılır. Ultrasonik test cihazı, en çok kullanılan alanlardan olan çatlaklar, boşluklar ve kusurlu yerlerin testi için ve kaynak izleme imkânı sunmaktadır. Ultrason prensibi ile yüzeylere zarar vermeden ölçüm, arıza tespiti ve malzemenin tüm kalınlığını belirleme imkânı sunmaktadır.

- 45° ve 90° geometrik ölçüm probları
- Hafif
- Pil veya duvar güç operasyonu
- 1.5 m uzunluğunda prob kablosu

Üretici: PCE Instruments
9.559,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-USC 20
PCE-USC 20 Çatlak Tespit Cihazı tahribatsız materyal testi için kullanılır. Çatlak Tespit Cihazı ile yapılan test süresince ölçümü yapılan objeye test çubuğu aracılığıyla ultrasonik dalgalar gönderilir. Ses üstü dalga düzensiz aralıklarda, dalga dirençlerinde ve dağınık olan farklı materyaller aracılığıyla yansıyandır. Bu yüzden, ses üstü dalganın test objesine giden süresi belirlendikten sonra ultrasonik ölçüm aleti sayesinde kaynaklar test edilebilir, duvar kalınlığı ölçülebilir ve elemanlarda olabilecek olan hatalar sınırlandırılabilir.

- EN12668-1 ile uyumludur
- Hafiftir
- 500 kayıt hafıza
- Bir veya iki çubuklu ölçüm
Üretici: PCE Instruments
17.602,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Ürün 1 - 3 / 3