Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Çatlak Tespit Cihazı

Sip.no.: PCE-UVL 10

PCE-UVL 10, malzeme ve bileşenlerinin tahribatsız kontrol (NDI) için kullanılan, şarj edilebilir pil ile çalışan UV ışığı veya UV lambasıdır. Bu çatlak tespit cihazı, IP66 giriş koruması derecesine (dayanıklı gövde toz geçirmezdir ve güçlü su püskürmelerine karşı korunmuştur) sahiptir ve malzeme kusurlarını, çatlaklarını, arızalarını ve hasarlarını hızlı ve kolay bir şekilde tespit etmenizi sağlar.

- Dört adet parlak UV LED
- Isınma zamanı gerekmez
- Basit tek tuşla çalıştırma

Üretici: PCE Instruments
8.190,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-FD 20
Çatlak Tespit Cihazı PCE-FD 20 malzeme testi için kullanılır. Ultrasonik test cihazı, en çok kullanılan alanlardan olan çatlaklar, boşluklar ve kusurlu yerlerin testi için ve kaynak izleme imkânı sunmaktadır. Ultrason prensibi ile yüzeylere zarar vermeden ölçüm, arıza tespiti ve malzemenin tüm kalınlığını belirleme imkânı sunmaktadır.

- 45° ve 90° geometrik ölçüm probları
- Hafif
- Pil veya duvar güç operasyonu
- 1.5 m uzunluğunda prob kablosu

Üretici: PCE Instruments
9.975,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-USC 20
PCE-USC 20 Çatlak Tespit Cihazı tahribatsız materyal testi için kullanılır. Çatlak Tespit Cihazı ile yapılan test süresince ölçümü yapılan objeye test çubuğu aracılığıyla ultrasonik dalgalar gönderilir. Ses üstü dalga düzensiz aralıklarda, dalga dirençlerinde ve dağınık olan farklı materyaller aracılığıyla yansıyandır. Bu yüzden, ses üstü dalganın test objesine giden süresi belirlendikten sonra ultrasonik ölçüm aleti sayesinde kaynaklar test edilebilir, duvar kalınlığı ölçülebilir ve elemanlarda olabilecek olan hatalar sınırlandırılabilir.

- EN12668-1 ile uyumludur
- Hafiftir
- 500 kayıt hafıza
- Bir veya iki çubuklu ölçüm
Üretici: PCE Instruments
17.602,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Ürün 1 - 3 / 3