Tork Ölçüm Cihazı PCE-CTT 5

Sip.no.: PCE-CTT 5
13.220,00 TL
15.599,60 TL
4250348722782
PCE-CTT 5
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 13,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

200 mm'ye kadar numune boyutları için içme şişeleri için tork ölçüm cihazı / Analiz için yazılım / Sol ve sağ dönüş yönü / Kauçuk tutucu / İstatistiksel değerlendirme

 

İçme şişeleri için tork ölçer, içme şişeleri ve benzeri kaplar üzerindeki döner kapakların torkunu sabit bir şekilde belirlemek için geliştirilmiştir. İçme şişeleri için tork ölçer ile yapılan bu ölçüm, kapların düzgün bir şekilde kapatılıp kapatılmadığını öğrenmek için özellikle önemlidir. Örneğin, kaplar düzgün kapatılmazsa, içerdikleri içecek veya yiyecekler zamanından önce çürüyebilir. Bu nedenle, şişeler için tork ölçer ile bu ölçüm yöntemi özellikle gıda endüstrisinde kullanımda gereklidir.

İçme şişeleri için tork metrenin laboratuvarda veya üretimde kullanılması önemli değildir. Tork ölçerin içme şişeleri için döner tablası, 20 ila 200 mm çapındaki numuneleri tutabilir. İçme şişeleri için tork ölçerin yan tarafına takılan bir krank, dönüştürücünün sürekli ve esnek bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Krank sayesinde numuneler hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir.

İçme şişeleri için tork ölçerin analizi için çeşitli fonksiyonlar mevcuttur. Örneğin, mevcut ölçülen değerler içme şişeleri için tork ölçerde görüntülenebilir. Tepe değeri (PEAK), içme şişeleri için tork ölçerde de görüntülenebilir.

İçme şişeleri için tork ölçer üzerindeki USB arabirimi aracılığıyla bir PC'ye doğrudan bağlantı kurulabilir. Yazılım daha sonra, içme şişeleri için tork ölçerden ölçüm sürecinin grafiksel ve tablo şeklindeki seyrini analiz etmek için kullanılabilir. İçme şişeleri için tork ölçer tarafından saklanan ölçüm verileri de yazılım kullanılarak çağrılabilir ve işlenebilir.

 

Kaydedilen ölçüm verileri, içecek şişeleri için tork ölçerin yan tarafına entegre edilmiş yazıcı aracılığıyla bir düğmeye dokunarak yazdırılabilir. Tüm bellek konumlarını aynı anda yazdırmamak için, içme şişeleri için tork ölçer, yazdırırken bellek konumlarını sınırlama seçeneği sunar.a

- Ölçüm aralığının % 0,3 hassasiyeti
- Yazılım bağlantısı için USB arayüzü
- Farklı birimler ayarlanabilir
- Örnekler alet kullanmadan sıkıştırılabilir
- Entegre yazıcı
- Lastikli braketler

Ölçüm Aralığı5 Nm
Çözünürlük0,002 Nm
HassasiyetÖlçüm aralığının% 0,3'ü
BirimNm, kgFcm, lbFin
Dönüş YönüSol ve sağ dönüş yönü
Sıkıştırma Pimleri / Numune TutucularKauçuk
Veri Depolaması100 ölçülen değere kadar
ArayüzUSB
EkranLCD grafik ekran
Güç Kaynağı230 V / 110 V
Prob Boyutu20 ... 200 mm çap
Çevresel Koşullar    5 ... 45 °C, 35 ... 65 % n.o.
Boyut280 x 210 x 200 mm
AğırlıkYaklaşık. 9 kg

1 x Tork Ölçer PCE-CTT 5,
1 x USB Kablosu,
1 x IEC Kablosu,
1 x Yazılım,
1 x M6 Altıgen Soket,
1 x M5 Altıgen Soket,
4 x Kauçuk Ayak,
4 x Kauçuklu Numune Tutucu,
1 x Kullanım Kılavuzu.