• Nem Ölçer PCE-PMI 2
  • Nem Ölçer PCE-PMI 2
  • Nem Ölçer PCE-PMI 2
  • Nem Ölçer PCE-PMI 2

Nem Ölçer PCE-PMI 2

Sip.no.: PCE-PMI 2
604,00 TL
712,72 TL
4250348714244
PCE-PMI 2
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 13,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

Nem Ölçer/ LED optik alarmlı nem tahmini /Beton, ahşap, sıvı vb. Nem ölçümleri/ Yüklü özellikler / maks. -Fonksiyonu/ Otomatik kapanma / Arka plan aydınlatmalı LED gösterge


PCE-PMI 2 Nem Ölçer ile ahşap, duvar ve harçların nem kontrollerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında elde kullanıma uygundur ve bu sayede inşaat malzemeleri ve materyallerin tahmini ölçümünü gerçekleştirir. Duvar, ahşap, beton, kömürdeki beliren nem oranını ölçebilmek için yoğunluk yönü tayin eden çeşitli özellikler sunar. Bunların yanında malzeme nemi ölçüm cihazında alarm fonksiyonu mevcuttur. Bu değişken ayarlanabilirdir. Kontrol panelin üzerinde bulunan LED, optik nem değerlendirmesi sağlamaktadır. Bu nedenle inşaat alanlarında, malzeme nemi ölçümü ve ürünlerin referans değer ölçümleri için en uygun refakatçidir.- 50 mm penetrasyon derinliği
- Yüzeye zarar vermeden nem ölçümü
- Maksimum değer depolama
- Farklı malzemeler için 20 ölçüm eğrisi

- Ahşap, beton vb. nem göstergesi
- Optik gösterge ile alarm fonksiyonu
- Batarya uyarı sembolü
- Otomatik kapanma

PCE-PMI 2 Malzeme Nemi Ölçer Tipik Uygulama Alanları
Kalite kontroller bir işletmenin en önemli ilerleyen sürecidir. Bu sayede kendi standartlarınızı koruyabilir ve sabit bir özellik belirleyebilirsiniz. Yandaki resimde, malzeme nemi ölçerin bir ölçüm sürecini, kauçuk plakanın nem ölçümünü, görebilirsiniz. Nem derecesinde elastiklik ya da sertlik önemli bir rol oynar. Malzeme nemi ölçümünü belli bir düzeyde tutmak için periyodik kontroller vazgeçilmezdir.
Malzeme nemi ölçerin diğer bir kullanım alanı ise eşya girişleridir. Kağıt rulo örneği gibi. Kağıt ruloların işlenebilmesi için, ruloların kuru olup olmadığını bilinmelidir. Eğer rulolar kuru ise, işlenme sırasında yıpranma riskleri vardır. Nem ölçüm göstergesi ile buna karşı önlem alabilir ve bununla birlikte etkili ve kalıcı üretim sağlayabilirsiniz.
PCE-PMI 2 her türlü inşaat alanı için uygundur. Malzeme nemi ölçüm göstergesi ile beton yüzey alanlarının kuruyup kurumadığını ya da kuruması için biraz daha zamana ihtiyacı olup olmadığını hızlıca tespit edebilirsiniz.

Ölçüm Alanı0… 200 dijit
Ölçüm HassasiyetiÖlçüm değerinin ±0,5 % i + 0,5 dijit
Çözünürlük 0,1 dijit
Ölçüm Derinliği 50 mm
Ölçüm Prensibi kapasitif
Sensor Tipi metalik küre
Gösterge LCD ekran
Çalışma Sıcaklığı 0… 50 °C
Boyutlar165 x 62 x 26 mm
Ağırlık 119 g (Bataryasız)

1 x PCE-PMI 2 Nem Ölçer,
1 x Taşıma Çantası,
4 x 1,5 V AA Batarya,
1 x Kullanım Kılavuzu.

Kalibrasyon Sertifikası teslimata dahil değildir. Fiyat için irtibata geçiniz.

Eğitim talebiniz varsa irtibata geçiniz.