Beton Nem Ölçer PCE-PMI 2
Beton Nem Ölçer PCE-PMI 2
Beton Nem Ölçer PCE-PMI 2
Beton Nem Ölçer PCE-PMI 2

Beton Nem Ölçer PCE-PMI 2

Sip.no.: PCE-PMI 2
633,00 TL
746,94 TL
4250348714244
PCE-PMI 2
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 13,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

Beton Nem Ölçer Göstergesi/ LED optik alarmlı nem tahmini /Beton, ahşap, sıvı vb. Nem ölçümleri/ Yüklü özellikler / maks. -Fonksiyonu/ Otomatik kapanma / Arka plan aydınlatmalı LED gösterge


PCE-PMI 2 Beton Nem Ölçer ile ahşap, duvar ve harçların nem kontrollerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında elde kullanıma uygundur ve bu sayede inşaat malzemeleri ve materyallerin tahmini ölçümünü gerçekleştirir. Duvar, ahşap, beton, kömürdeki beliren nem oranını ölçebilmek için yoğunluk yönü tayin eden çeşitli özellikler sunar. Bunların yanında Beton Nem Ölçer  cihazında alarm fonksiyonu mevcuttur. Bu değişken ayarlanabilirdir. Kontrol panelin üzerinde bulunan LED, optik nem değerlendirmesi sağlamaktadır. Bu nedenle inşaat alanlarında, Beton Nem Ölçer ve ürünlerin referans değer ölçümleri için en uygun yardımcıdır.


- 50 mm penetrasyon derinliği
- Yüzeye zarar vermeden nem ölçümü
- Maksimum değer depolama
- Farklı malzemeler için 20 ölçüm eğrisi

- Ahşap, beton vb. nem göstergesi
- Optik gösterge ile alarm fonksiyonu
- Batarya uyarı sembolü
- Otomatik kapanma

PCE-PMI 2 Beton Nem Ölçer Tipik Uygulama Alanları
Kalite kontroller bir işletmenin en önemli ilerleyen sürecidir. Bu sayede kendi standartlarınızı koruyabilir ve sabit bir özellik belirleyebilirsiniz. Yandaki resimde, malzeme nemi ölçerin bir ölçüm sürecini, kauçuk plakanın nem ölçümünü, görebilirsiniz. Nem derecesinde elastiklik ya da sertlik önemli bir rol oynar. Malzeme nemi ölçümünü belli bir düzeyde tutmak için periyodik kontroller vazgeçilmezdir.
Ahşap Nem Ölçer diğer bir kullanım alanı ise eşya girişleridir. Kağıt rulo örneği gibi. Kağıt ruloların işlenebilmesi için, ruloların kuru olup olmadığını bilinmelidir. Eğer rulolar kuru ise, işlenme sırasında yıpranma riskleri vardır. Nem ölçüm göstergesi ile buna karşı önlem alabilir ve bununla birlikte etkili ve kalıcı üretim sağlayabilirsiniz.
PCE-PMI 2 her türlü inşaat alanı için uygundur. Beton Nem Ölçer göstergesi ile beton yüzey alanlarının kuruyup kurumadığını ya da kuruması için biraz daha zamana ihtiyacı olup olmadığını hızlıca tespit edebilirsiniz.

Ölçüm Aralığı0… 200 dijit
Ölçüm Hassasiyetiölçüm değerinin ±0,5 % i + 0,5 dijit
Çözünürlük 0,1 dijit
Ölçüm Derinliği 50 mm
Ölçüm Prensibi kapasitif
Sensor Tipi metal küremsi
Gösterge LCD ekran
Çalışma Sıcaklığı 0… 50 °C
Boyut165 x 62 x 26 mm
Ağırlık 119 g (Bataryasız)

Teslimat İçeriği;
1 x PCE-PMI 2 Beton Nem Ölçer,
1 x Taşıma Çantası,
4 x 1,5 V AA Batarya
1 x Kullanım Kılavuzu.

Kalibrasyon Sertifikası teslimata dahil değildir. Fiyat için irtibata geçiniz.

Eğitim talebiniz varsa irtibata geçiniz.