Bakteri Ölçüm Cihazı - PCE-ATP 1-KIT

Sip.no.: PCE-ATP 1-KIT
13.376,00 TL
15.783,68 TL
PCE-ATP 1-KIT
Net fiyat. (Kdv dahil degildir). Arti nakliye bedeli 13,00 TL) net ( Havale / EFT )
Teslimat süresi: 1-2 iş günü

PCE-ATP 1 KIT Gıda ve Hijyen ATP Test Ölçer / Hızlı hijyen ölçümü / En kolay örnekleme / USB ve Bluetooth arayüzü / Açılışta kendi kendine kalibrasyon

 

100 temizleme bezi ile PCE-ATP 1-KIT, yüzeylerin temizliğini hızlı ve kolay bir şekilde kontrol etmek için kullanılır. Bakteri Ölçüm Cihazı, sadece 10 saniye sonra büyük LC ekranında bir ölçüm sonucu görüntüler. Bakteri Ölçüm Cihazları dahili hafıza, saat ve tarihe kadar 10,000'e kadar ölçülen veri setini depolar. Takviyeli Kalemlere sahip PCE-ATP 1, temizlik ve dezenfeksiyon önlemlerinin etkililik testi olarak ürünle temas eden tüm yüzeylerdeki gıda veya mikrobiyolojik kalıntıların hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Hücre içi ve hücre dışı adenosin trifosfatın (ATP) kantitatif tayini, taşınabilir PCE-ATP 1'de gerçekleştirilir. Bakteri Ölçerden ölçülen veriler ölçümden sonra saklanabilir ve daha sonra işlenebilir. Bakteri Ölçüm Cihazı eczane, ilaç, gastronomi, toptancılar ve daha fazla alanda hijyen kontrolünde kullanılmaktadır.
Bakteri Ölçüm Cihazı ile yapılan ölçümler, özel olarak temin edilebilen ATP test tüpleri ile gerçekleştirilir. Tüpte bulunan çubukla, yüzey örneklenir. Swab daha sonra tüpün içine doğru tamamen bastırılır, böylece reaksiyon sıvısı ve gerçek reaktif ile temas eder. Hafifçe sallayarak, reaksiyon sıvısı tüpün reaksiyon odasında toplanır. Tüm test tüpü daha sonra PCE-ATP 1'in ölçüm odasına yerleştirilir. Daha sonra ölçüm başlatılır. 10 saniye sonra, ölçüm sonucu Bakteri Ölçüm Cihazı ekranındaki RLU (Rölatif Işık Üniteleri) 'de görüntülenir. PCE-ATP 1 farklı iş kollarında kullanılabilir. Böylece, Bakteri Ölçüm Cihazları gıda endüstrisinde tam kontrol ve belgeleme sağlar. Bu büyük bir mutfaktaki temizlik kontrolünde veya büyük sanayi işletmelerinde gıdaların işlenmesinde olabilir. PCE-ATP 1, HACCP konseptinin uygulanmasına yardımcı olur. Gıda endüstrisindeki uygulamaya ek olarak, bakteri ölçüm cihazı temizlik firmaları tarafından temizlik hizmetleri kanıtı sağlamak için de kullanılabilir. Buna ek olarak, PCE-ATP 1, sağlık hizmetleri alanında uygulamasını bulur. En temiz yüzeylerin ve sterilitenin gerekli olduğu yerlerde, Bakteri Ölçüm Cihazları temizliği hızlı bir şekilde kontrol etmek için kullanılabilir.

 


- HACCP konsept uygulaması
- Düşük ağırlık ve kısa ölçüm süresi
- Değerlendirme yazılımına veri aktarımı
- 10.000 ölçüm sonucu için ölçülen değer hafızası
- Otomatik otomatik kalibrasyon
- USB ve Bluetooth arayüzü
- Yüzeyleri test etmek için 100 temizleme çubuğu içerir

Algılama Yöntemi      

Fotodiyotlarla analog entegrasyon

Veri Çıkışı       

Göreceli ışık birimleri (RLU'lar)

Arka Plan Karışımı± 5 RLU
Ölçüm Aralığı  0 ... 999999 RLU'lar
Ölçme Zamanı20 saniye
Ekran 

3,5 inç grafik LCD

ArayüzUSB
Bluetooth
Hafıza  10000 ölçüm kaydı
Otomatik Teşhis EtmeHer kullanımdan önce otomatik temizlik testi
Çevre Koşulları+5 ... +40 ° C / 41 ... 104 ° F,% 20 ... 80% rh
Depolama Koşulları-10 ... +40 ° C / 14 ... 104 ° F, maks. % 60 rh
Voltaj Kaynağı3,7 V / 2300 mAhLi-ion şarj edilebilir pil
Pil ÖmrüÇalışma:10saat
Bekleme süresi: 600 saat
Boyut189 x 70 x 35 mm / 7,44 x 2,7 x 1,3 "
Ağırlık             280 g / 0.62 lb

1 x Bakteri Ölçüm Cihazı PCE-ATP 1 KIT, 
1 x 3.7V / 2300-mAh Li-ion Batarya,
1 x USB Kablosu,
1 x USB Şarj Cihazı,
1 x Bilek Kayışı,
1 x PC Yazılımı, 
1 x Test tüpleri veya swablar (100 parça).