Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Kalibrasyon Cihazı

Sip.no.: PCE-SC 42
Ses kalibrasyon cihazı, ses ölçüm cihazlarının kalibrasyonu içindir. Akustik araçlar daha önceden hazırlanmış olarak teslim edilir ama ses kalibrasyon cihazıyla ses seviyesi ölçeri bağımsızca kalibre edilebilir ve aralıksız optimum ölçüm sonuçları elde edilir. Ses kalibrasyon cihazı, ses seviyesi ölçere ideal bir ektir.

-Frekans: 1 kHz / ±0,1% 
-Referans seviyesi: 94 dB ve 114 dB 
-Hata toleransı 0,3 dB 
-1/2” ve 1” mikrofon aralığı 
Üretici: PCE Instruments
571,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-123

Kalibrasyon Cihazı, aynı zamanda bir gerilim kalibratörüdür ve elektrik bağlantısı gerektirmez; regülasyon sinyallerini veya MSR tekniğindeki birimleri benzetmek içindir ve cihazla ölçüm cihazlarının ve birimlerin neredeyse tüm parametrelerini kalibre etmeye ve kontrol etmeye imkan tanır. Bir çıkış elektrik sinyali sağlamaya yarar (mA, mV, V ve Hz olarak frekans ile °C veya °F olarak sıcaklık).

- 4 ... 20 mA (1 kΩ, 24 V güç kaynağı)
- 0 ... 100,00 mV / 0 … 1.0000 V / 0 …12.000V
- K, J, E, T sıcaklık sensörü
- Frekans aralığı 1 ... 62500 Hz

Üretici: PCE Instruments
1.663,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-C 456
Evrensel ve taşınabilir Kalibrasyon Cihazı PCE-C 456, kalibrasyon ve bakımın ikisi içinde kullanılır. PCE-C 456 simülasyona ve laboratuvardaki elektriksel büyükleri ölçmeye olanak sağlar. PCE-C 456, ölçüm fonksiyonları, voltaj ve akım simülasyonu gibi çeşitli fonksiyonlara sahiptir. Simülasyon modunda kontrol yapısı sayesinde aynı anda ölçüm ve simülasyonu yapmak mümkün değildir. Bu cihaz normal olarak piyasada bulunmayan alternatif yüksek kaliteye sahiptir.

- Gerçek zamanlı tarih ve saat
- Taşınabilir cihaz 4 AA batarya ile çalışır
- Batarya göstergesi
- İşlem süresi: 10... 40 saat
Üretici: Seli GmbH
2.503,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-789

Kalibrasyon Cihazı PCE-789, proses sinyallerinin simülasyonu ve ölçümü için çok kullanışlı bir cihazdır. Kalibrasyon Cihazı PCE-789 akım ve gerilim sinyallerini ölçer ve simüle eder. Farklı tür termokupllerin karakteristik eğrileri cihaza kayıtlıdır ve değerleri ºC olarak girme ve gösterme imkanı bulunur.

- Simülasyon ve farklı sinyallerin ölçümü
- Entegre Fonksiyon jeneratörü
- Arka plan aydınlatmalı Grafik Ekran
- Pil ile çalıştırma imkanı

Üretici: PCE Instruments
2.721,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-VC20
Kalibrasyon Cihazı PCE-VC20 titreşim sensörlerin veya titreşim ölçüm cihazlarının kalibrasyonu ve kontrolü için kullanılır. Sabit titreşim amplitüdü ve son derece hassas titreşim frekansından dolayı ivme, hız ve yol gibi parametreler hassas bir şekilde kalibre edilebilir. Titreşim amplitüdü rms değeri yüke bağımsızdır ve böylece 600 gr’a kadar çeşitli kütlelerde sensörler kalibre edilebilir.

- Esnek, taşınabilir yapı 
- Frekans, genlik ve % hata görüntüleme 
- Şarj edilebilir batarya ile çalışma 
- Düşük frekans kalibrasyonu
Üretici: PCE Instruments
9.034,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-VC21
 Kalibrasyon Cihazı PCE-VC 21 titreşim sensörlerin veya titreşim ölçüm cihazların kalibrasyonu ve kontrölü için kullanılır. Sabit titreşim amplitüdü ve son derece hassas titreşim frekansından dolayı ivme, hız ve yol gibi parametreler hassas bir şekilde kalibre edilebilir.

- frekans, amplitüd ve % hata görüntüleme
- akü ile çalışır
- düşük frekanslı kalibrasyon
- 7 ayarlanabilir titreşim frekansları
- 5 ayarlanabilir titreşim aplitütleri
Üretici: PCE Instruments
14.704,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: Widerstands-Kalibrator 1
Direnç kalibrasyon cihazı, herhangi bir elektrik hizmeti için kullanışlıdır. Direnci ayarlanabilir olduğundan, direnç kolay ve hızlı bir şekilde performans ve doğruluk açısından milliohm metre ve hatta yalıtım direnci metre kontrol etmek için bu değeri kullanabilirsiniz. Sağlam plastik gövdesi, direnç kalibrasyon cihazını hasara karşı korur. Yüksek doğruluk elde etmek için kalibrasyon sertifikası teslimatta vardır.

- İşlem sıcaklık aralığı: -10 ... +50
- Elektrik güvenliği: CAT II/1000 V
- Ölçüler:120 x 60 x 53 mm
940,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: 5030-0173
CS 173 kalibrasyon cihazı Sıcaklık göstergesi kontak sıcaklık sensörleri ve kızılötesi metre kalibrasyonu için kullanılır. Referans sensör ayrı bir oyuk içine eklenebilir. PID regülatörü ince platin kaplama ve 2 noktada hassas kontrol sıcaklık referans kaynağı ile yüksek hassasiyet ve güvenilirlik sağlar. İsteğe bağlı satın alınabilir kalibrasyon sertifikası, ulusal standartlara dayalı, sıcaklık referans kaynağı kalitesini doğrular. Modele bağlı olarak, sıcaklık referans kaynağı +30 C +200 C arasında bir sıcaklığı kapsar.

- Temas sensörleri ve kızılötesi ölçer
- Referans ölçer için bireysel açılım 
- Yüksek Hassasiyet
- Kalibrasyon sertifikası içerir
5.674,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: 5030-0174
CS 174 kalibrasyon cihazı Sıcaklık göstergesi kontak sıcaklık sensörleri ve kızılötesi metre kalibrasyonu için kullanılır. Referans sensör ayrı bir oyuk içine eklenebilir. PID regülatörü ince platin kaplama ve 2 noktada hassas kontrol sıcaklık referans kaynağı ile yüksek hassasiyet ve güvenilirlik sağlar. İsteğe bağlı satın alınabilir kalibrasyon sertifikası, ulusal standartlara dayalı, sıcaklık referans kaynağı kalitesini doğrular. Modele bağlı olarak, sıcaklık referans kaynağı +40 C +85 C arasında bir sıcaklığı kapsar. Sıcaklığı ºF olarak görüntülenebilir.

- Temas sensörleri ve kızılötesi ölçer
- Referans ölçer için bireysel açılım 
- Yüksek Hassasiyet
- Kalibrasyon sertifikası içerir
6.304,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: 5030-0175
CS 175 kalibrasyon cihazı Sıcaklık göstergesi kontak sıcaklık sensörleri ve kızılötesi metre kalibrasyonu için kullanılır. Referans sensör ayrı bir oyuk içine eklenebilir. PID regülatörü ince platin kaplama ve 2 noktada hassas kontrol sıcaklık referans kaynağı ile yüksek hassasiyet ve güvenilirlik sağlar. İsteğe bağlı satın alınabilir kalibrasyon sertifikası, ulusal standartlara dayalı, sıcaklık referans kaynağı kalitesini doğrular. Modele bağlı olarak, sıcaklık referans kaynağı +40 C +85 C arasında bir sıcaklığı kapsar.

- Temas sensörleri ve kızılötesi ölçer
- Referans ölçer için bireysel açılım 
- Yüksek Hassasiyet
- Kalibrasyon sertifikası içerir
7.564,00 ₺

KDV ve Kargo ücreti hariç

Ürün 1 - 10 / 10