Endüstriyel Ölçüm Ürünleri ve Çözümleri

Kalibrasyon Cihazı

Sip.no.: PCE-123

Kalibrasyon Cihazı, aynı zamanda bir gerilim kalibratörüdür ve elektrik bağlantısı gerektirmez; regülasyon sinyallerini veya MSR tekniğindeki birimleri benzetmek içindir ve cihazla ölçüm cihazlarının ve birimlerin neredeyse tüm parametrelerini kalibre etmeye ve kontrol etmeye imkan tanır. Bir çıkış elektrik sinyali sağlamaya yarar (mA, mV, V ve Hz olarak frekans ile °C veya °F olarak sıcaklık).

- 4 ... 20 mA (1 kΩ, 24 V güç kaynağı)
- 0 ... 100,00 mV / 0 … 1.0000 V / 0 …12.000V
- K, J, E, T sıcaklık sensörü
- Frekans aralığı 1 ... 62500 Hz

Üretici: PCE Instruments
1.663,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-C 456
Evrensel ve taşınabilir Kalibrasyon Cihazı PCE-C 456, kalibrasyon ve bakımın ikisi içinde kullanılır. PCE-C 456 simülasyona ve laboratuvardaki elektriksel büyükleri ölçmeye olanak sağlar. PCE-C 456, ölçüm fonksiyonları, voltaj ve akım simülasyonu gibi çeşitli fonksiyonlara sahiptir. Simülasyon modunda kontrol yapısı sayesinde aynı anda ölçüm ve simülasyonu yapmak mümkün değildir. Bu cihaz normal olarak piyasada bulunmayan alternatif yüksek kaliteye sahiptir.

- Gerçek zamanlı tarih ve saat
- Taşınabilir cihaz 4 AA batarya ile çalışır
- Batarya göstergesi
- İşlem süresi: 10... 40 saat
Üretici: Seli GmbH
2.503,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-789

Kalibrasyon Cihazı PCE-789, proses sinyallerinin simülasyonu ve ölçümü için çok kullanışlı bir cihazdır. Kalibrasyon Cihazı PCE-789 akım ve gerilim sinyallerini ölçer ve simüle eder. Farklı tür termokupllerin karakteristik eğrileri cihaza kayıtlıdır ve değerleri ºC olarak girme ve gösterme imkanı bulunur.

- Simülasyon ve farklı sinyallerin ölçümü
- Entegre Fonksiyon jeneratörü
- Arka plan aydınlatmalı Grafik Ekran
- Pil ile çalıştırma imkanı

Üretici: PCE Instruments
2.721,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-VC20
Kalibrasyon Cihazı PCE-VC20 titreşim sensörlerin veya titreşim ölçüm cihazlarının kalibrasyonu ve kontrolü için kullanılır. Sabit titreşim amplitüdü ve son derece hassas titreşim frekansından dolayı ivme, hız ve yol gibi parametreler hassas bir şekilde kalibre edilebilir. Titreşim amplitüdü rms değeri yüke bağımsızdır ve böylece 600 gr’a kadar çeşitli kütlelerde sensörler kalibre edilebilir.

- Esnek, taşınabilir yapı 
- Frekans, genlik ve % hata görüntüleme 
- Şarj edilebilir batarya ile çalışma 
- Düşük frekans kalibrasyonu
Üretici: PCE Instruments
9.034,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Sip.no.: PCE-VC21
 Kalibrasyon Cihazı PCE-VC 21 titreşim sensörlerin veya titreşim ölçüm cihazların kalibrasyonu ve kontrölü için kullanılır. Sabit titreşim amplitüdü ve son derece hassas titreşim frekansından dolayı ivme, hız ve yol gibi parametreler hassas bir şekilde kalibre edilebilir.

- Frekans, amplitüd ve % hata görüntüleme
- Akü ile çalışır
- Düşük frekanslı kalibrasyon
- 7 ayarlanabilir titreşim frekansları
- 5 ayarlanabilir titreşim aplitütleri
Üretici: PCE Instruments
14.704,00 TL

KDV ve Kargo ücreti hariç

Ürün 1 - 5 / 5